Prima

Prima

Bebeklerin günlük hayatta rahat ve keyifli hareket edebilmelerini sağlayan Prima bebek bezi, her geçen gün yenilenen ve gelişen yapılarıyla öne çıkar. Hijyenik bir ortam oluşturarak bebeklerin ciltlerini koruyan Prima, aynı zamanda yumuşak ve konforlu bir kullanım sunar. Farklı yaş ve kilolara uygun beden alternatiflerine sahip marka her üründe yüksek kalite sağlar. Sürekli bir ihtiyaç olan bebek bezini hazırladığı fırsat paketleriyle çoklu sunarak uygun fiyat politikasını sürdüren Prima’ya siz de Watsons ile sahip olun, bebeğinizin rahatını katlayın!

Prima Bebek Bezleri Çok Havalı!

Bebek bezi çeşitlerinde olması gereken en önemli özelliklerden bir tanesi, bezin hava dolaşımına imkan sunmasıdır. Uzun süre boyunca bebeğinizin cildini kaplayan bezler, bebeğinizin cilt sağlığı için hava almalıdır. Bu noktada Prima bez, cildin temiz hava ile buluşması ve daha hijyenik bir ortam oluşturması adına hava kanallarına sahiptir. Hava kanalları sayesinde bezin içi daha kuru kalarak, özellikle geceleri bebeğinizin daha kaliteli bir uyku deneyimi yaşamasını sağlar.

Bebeğiniz Rahatına Baksın

Bebekler için en küçük bir durum dahi büyük rahatsızlıklar oluşturabilir. Esnek yan bantların sunduğu hareket avantajı ile bebeğiniz günlük hayatta daha rahat hareket eder. Sızıntıların da önüne geçen esnek bantların yanında sıvıların beze eşit bir şekilde dağıtılarak 12 saat boyunca kuru kalmasını sağlar. Ağırlıklarının 30 katına kadar sıvı emebilen mikro tanecik teknolojisi sayesinde üst düzey bir kuruluk oluşur. Bebeğiniz bu kuruluğun rahatlığı ile oyunlarını gönlünce oynayarak her anın tadını çıkarır.

Bebek Bezinde Yeni Bir Çağ: Premium Care!

Yılların tecrübesini sunan Prima, Premium Care ile bebek bezlerinde yepyeni bir çağ başlatıyor. Üstün teknolojilerle donatılan Prima Premium Care, hafif ve yumuşak dokusuyla bebeğinize ağırlık yapmaz ve birinci sınıf konfor sunar. Hava kanalları ve esnek bantların yanında ıslaklık göstergesine de sahip olan Premium Care, böylelikle bebeğinizin bezini ne zaman değiştirmeniz gerektiğini kolayca anlamanıza olanak tanır. Bebeğinizi en az sizin kadar önemseyen Prima yenidoğan bebekler için de özel olarak düşünülmüş olan göbek bağı oyuntusunu sizlere sunar. Yeni doğan bebeğinizin hassas davranılması gereken göbek kısmına rahatlıkla oturan bebek bezleri ile siz de bu yeni çağa adımınızı atın.

Bebek bezlerinin yanında hijyenik ve hoş kokulu ıslak mendilleriyle de öne çıkan Prima için siz de Watsons’ı tercih edin, bebeğinizin en hijyenik ve rahat şekilde büyümesini sağlayın.