Procsin

Procsin

Kozmetik ve dermatoloji sektöründe önemli bir marka olan Procsin, üretim sırasında bitkisel boya pigmentleri, termal sular, organik bitkisel yağlar, doğal demir oksitli killer ve bitki özleri kullanır. Markanın kişisel bakım, cilt bakımı, leke giderici, aydınlatıcı, anne ve bebek ürünlerini kapsayan geniş bir ürün gamı bulunur. Procsin markasının doğal formüller kullanılarak tasarlanan ürün seçeneklerini Watsons’ta bulabilirsiniz.

Daha Parlak ve Canlı Bir Cilt

Yüz temizleyicilerden maskelere, nemlendiriciden göz çevresi bakım yağlarına kadar; daha parlak ve canlı bir cilt için gereken tüm cilt bakım ürünlerine Procsin ile ulaşabilirsiniz. Procsin yüz temizleme jelleri ile cildinizi derinlemesine temizleyebilir, cildin doğal nemini korumasına yardımcı olabilirsiniz. Göz çevresindeki kırışıklıklar için özel olarak tasarlanan Procsin göz bakım yağları ile göz çevresindeki kırışıklıkların onarılmasını sağlayabilirsiniz. Yaşa bağlı ya da çevresel faktörlerden dolayı oluşan cilt lekelerinin giderilmesi için Procsin cilt bakım yağlarını tercih edebilir, özel formüllü nemlendirici çeşitleri ile cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi sağlıklı bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Daha Sağlıklı Görünüm

Cilt bakımı, uygun malzemeler ve doğru uygulama teknikleri ile yapıldığında cildiniz de daha sağlıklı bir görünüme sahip olur. Çevresel faktörlere karşı cilt dokusunu koruyarak ilk ve en önemli adımı atabilirsiniz. Güneş ışığının zararlı etkilerinden cildi koruyan Procsin güneş kremi ile güneşe bağlı alerjik reaksiyonların önüne geçmeyi başarabilirsiniz. Farklı yüz tipleri için özel olarak üretilen Procsin maske çeşitleri ile cildinizi sıkılaştırabilir, besleyebilir ve cildinizin tazeliğini korumasına yardımcı olabilirsiniz. Yaşlanma karşıtı özelliğe sahip gece ve gündüz kremleri ile cildinizi besleyebilir ve kırışıklıkların oluşmasını geciktirerek, cilt dokusunun elastikiyetini korumasına yardımcı olabilirsiniz.

Procsin'le Sağlıklı Gülüşler

Sağlıklı gülüşler ve ferah bir nefes Procsin diş macunu çeşitleri ile kolayca sağlanabilir. Diş minesine zarar vermeden dişlerin temizlenmesini sağlayan diş macunları kahve, sigara ve çay lekesi gibi temizlenmesi zor lekelerin giderilmesinde önemli rol oynar. Beyazlatıcı özelliğe sahip olan ürünler aynı zamanda ağız içinde yara oluşmasını önleyen bileşenleri ile de dikkat çeker. Paraben, florür, hidrojen peroksit gibi maddeler içermez.

Etkili bir vücut bakımı için geniş ürün yelpazesine sahip Procsin bakım ürünlerine Watsons'tan ulaşabilirsiniz.