Kategori
Promosyon

Rimmel London

120 adet ürün bulundu
120 ürün'den 1-15 ürün gösteriliyor
  • Çok Satanlar

Rimmel London

Etkili bir makyaj yapabilmek kadar makyaj ürünlerini kolay kullanabilmek ve kalıcılık elde etmek de oldukça önemlidir. Günlük makyajda ihtiyaç duyulan makyaj ürünleri ile daha özel günler için tercih edilen ürünler farklılık gösterebilir. Her tür durum için dilediğiniz gibi makyaj yapabilmenizi sağlayacak, kullanırken rahat edeceğiniz ve siz silene kadar yüzünüzde kalacak Rimmel London makyaj ürünlerini Watsons'ta kolayca bulabilirsiniz.

Yüz Makyaj Ürünleri ile Pürüzsüzlüğün Keyfine Varın

Makyajın temelini oluşturan unsur yüzdeki kusurları kapatmak, homojen bir renk elde etmek ve çok daha hoş bir görünüm kazanmaktır. Bunun için öncelikle Rimmel London makyaj bazı ile başlanarak cildin en kusursuz hâline bürünmesi ve yapılacak makyajın daha etkili olması sağlanabilir. Rimmel London fondöten çeşitleri profesyonel bir makyaj ortaya çıkarmak için ideal. Ciltteki kusurlarını mükemmel bir şekilde kapatarak kendinizi daha güzel hissetmenizi sağlar. Cildinize kolayca nüfuz eder ve sıcaklıktan ya da sudan etkilenmez. Rimmel London pudra çeşitleri ise her cilde uyum sağlayabilecek seçenekleri ile mat görünüm sevenlerin ilk tercihi olmaya aday. Pratik kullanımı ve küçük boyutu sayesinde yanınızda taşıyarak makyajınızı dilediğiniz an tazelemenize olanak tanır. Rimmel London kapatıcı göz çevresindeki yorgunluk belirtilerini ortadan kaldırarak daha dinç görünmenizi sağlar. Kontür paleti ya da stick çeşitleri ile de yüz hatlarınızı ortaya çıkararak harika bir görünüm kazanabilirsiniz.

Gözlerinizi Rimmel London Maskara ve Farlarla Vurgulayın

Güzelliği ortaya çıkaran çok önemli bir diğer faktör de göz makyajıdır. Günlük hayatta bazen sadece bir rimel sürmek yeterli olurken önemli günlerde etkili bir göz makyajı yapmak istenebilir. Rimmel London far paletleri birçok renk seçeneği ile kıyafetlerinize uygun bir göz makyajı yapabilmenize imkan verir. Mat ve açık tonların yanı sıra gölgeli makyaj yapabilmeniz için farklı koyu renkler de mevcuttur. Göz makyajınızı Rimmel London eyeliner ile tamamlayabilir ve gözlerinizi daha da ön plâna çıkarabilirsiniz. Farklı renkte ve yoğunlukta kalemleri göz altlarınıza sürerek gözlerinizin daha büyük görünmesini sağlayabilirsiniz. Maskara çeşitlerinden tercih ettiğiniz model ile kirpiklerinize yoğun bir görünüm kazandırmanın yanında daha uzun ve şekilli kirpiklere de sahip olabilirsiniz. Tüm bunlardan sonra sıra kaşlarınıza geldiğinde Rimmel London kaş şekillendirme kiti ve kalemleri ile dilediğiniz tonu elde ederek kaşlarınızı kusursuz gösterebilirsiniz.

Ruj Modelleri ile Makyajınıza Harika Bir Rötuş Yapın

Yapılan makyaja göre dudakların ön plâna çıkarılması veya arka plânda bırakılması gerekebilir. Yoğun göz makyajınızı hafif bir rujla dengeleyebilmeniz ya da sade makyajınızı belirginleştirmeniz için farklı Rimmel London ruj seçenekleri mevcuttur. Parlak ya da mat rujları ister lipstick ister likit ruj şeklinde satın alabilirsiniz. Kalıcı rujları tercih ederek dudaklarınızın saatlerce aynı yoğunlukta kalmasını sağlayabilirsiniz. Rimmel London ürünlerine Watsons aracılığı ile sahip olabilirsiniz.