Promosyon

Rocs

Rocs

Yetişkinler ve çocuklar için diş ve diş eti bakım ürünleri bulunan Rocs markasını artık Watsons’tan satın alabilirsiniz. Hassas diş etleri için geliştirilmiş özel diş macunları üreten Rocs, diş ve diş eti sağlığı konusunda ileri gelen markalar arasında kabul ediliyor. Düzenli çay, kahve ve sigara tüketiminin dişlerde yol açtığı zararları gidermeye destek olan diş macunları da üreten firmanın ürünleri kullanıcılar tarafından oldukça beğeniliyor. Aralarında farklı tiplerde diş fırçası çeşitlerini de bulabileceğiniz Rocs ürünlerini hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

Rocs Yetişkin Diş Macunları

Sigara, kahve ve çay düzenli kullanıldığında sadece dişleri sarartmakla kalmıyor, diş minesine de zarar veriyor. Günlük diyetinizin de katkı yaptığı çürüme ve sararma gibi sorunlar, dişlerinizin zaman içerisinde yıpranmasına sebep oluyor. Rocs beyazlatıcı diş macunu ürünleri sararan dişlerinizi beyazlatıcı etkiye sahip. Günde 2 kere olmak üzere düzenli kullanıldığında gıdalar ve diğer ürünlerin sebep olduğu leke ve sararmaları gidermeye yardımcı olan Rocs diş macunu çeşitleri, ağzınızın da ferahlamasını sağlıyor. Diş aralarında biriken bakterileri yok eden macunlar, kötü kokuları giderdiği gibi diş minesinin korunmasına da katkı sağlıyor.

Hassas Diş Etleri için Özel Formül

Diş etleriniz hassas ise ve her fırçalamada kanıyor ise Rocs hassas diş eti macunlarını kullanabilirsiniz. Özel formüllü içerikleri sayesinde hassaslaşan diş etlerinizi yatıştırmaya destek olan ürünler, aynı zamanda diş sağlığınızı da korumaya yardımcı oluyor. Rocs diş fırçası çeşitleri ile birlikte kullanabileceğiniz diş macunları, kanamaları durdurmaya destek oluyor. Diş eti ve diş aralarında yer edinen bakterileri yok eden macunlar, diş çürüklerini önleyen etkili formüllere sahip. Diş eti ve diş minesinin zarar gördüğü durumlarda kullanabileceğiniz macunları ağız bakımınızın rutini haline getirdiğinizde uzun dönemli etkilerini hemen hissettirmeye başlayan ürünler, sorunların tekrarlamaması için yardımcı oluyor.

Çocuklar için Özel Diş Bakımı

Diş sağlığı küçük yaşlardan itibaren özen gösterilmesi gereken hassas konuların başında geliyor. Bebeklikten itibaren kazanılan diş fırçalama alışkanlığı, yetişkinlik döneminde dişlerin daha sağlıklı olmasını sağlıyor. Bununla birlikte çocuklara diş fırçalamasını öğretmek ve alışkanlık haline getirebilmek için onların seveceği ürünleri satın almak gerekiyor. Rocs, çocuklar ve bebekler için özel diş bakım ürünleri geliştiriyor. Hassas ve yumuşak bakım yapan özel Rocs diş fırçalarının yanı sıra tatlarını yadırgamayacakları diş macunları üretiyor. Ergonomik yapıları sayesinde minik parmakların kolayca kavradığı ve kullanmakta zorlanmadığı diş fırçaları, özel bitkisel formüllü diş macunlarıyla birlikte satışa sunuluyor. Hem sizin hem de sevdiklerinizin güvenle kullanabileceği Rocs ürünlerini Watsons fırsatları ile hemen satın alabilirsiniz.