Samsung

Samsung

Pek çok alanda faaliyet gösteren Güney Kore merkezli Samsung, tüketici elektroniği alanında da beklentilerinize yanıt veren ürünleri sizlerle buluşturuyor. Galaxy başlığı altında topladığı akıllı cep telefonu, tablet ve akıllı saatlerle teknoloji dünyasında çığır açarken hayatınızı kolaylaştıran markanın, aradığınız tüm ürünleri Watsons’ta sizleri bekliyor.

Müziğin Ritmini Samsung Kulaklık Modelleriyle Yakalayın

Dünyanın önde gelen ses ekipmanı üreticilerinden AKG’yi kanatları altına alan ve gerek Bluetooth destekli gerekse kablolu kulaklık modellerinde, AKG deneyiminden yararlanan marka, müziğin ritmini, sunduğu çözümlerle yakalamanızı sağlıyor. Favori sanatçılarınızın müzik eserlerini, video içeriklere ait sesleri ve oyunlardaki ses efektlerini etkileyici şekilde duymak istiyorsanız, Samsung AKG kulaklık modellerine yönelebilirsiniz. Markanın geniş ürün yelpazesi içerisinde, hem ses performansı hem de tasarımıyla ilginizi çekecek sayısız kulaklık bulunuyor. Samsung Bluetooth kulaklık çeşitlerini akıllı cihazlarınızın yanı sıra bilgisayarlarınızla da değerlendirebilirsiniz. Samsung kulaklık fiyatları, ürünlerin; kablosuz olma özellikleri ve sunduğu işitsel tecrübe doğrultusunda değişiklik gösteriyor.

Samsung Powerbank Çeşitleriyle Akıllı Aygıtlarınıza Güç Dopingi

Tüketici elektroniği sektöründe ikonik isimlerden biri kabul edilen ve sunduğu kullanıcı dostu çözümlerle en çok tercih edilen markaların başında gelen Samsung, akıllı aygıtlarınızla birlikte kullanabileceğiniz taşınabilir şarj cihazlarıyla da öne çıkıyor. Kompakt ve şık tasarımlarıyla gün boyu yanınızda taşıyabileceğiniz, çantanızda bulundurabileceğiniz Powerbank’ler yardımıyla, tablet ve telefonlarınızın yanı sıra akıllı saat ve kulaklıklarınızı da şarj edebilirsiniz. Samsung kablosuz şarj desteği sunan Powerbank’ler de üretiyor. Bu sayede ilgili modelleriyle akıllı cihazlarınızı ve giyilebilir teknoloji ürünlerini, kablolu veya kablosuz olarak şarj edebilirsiniz.

Telefon ve Tabletinizin Başlıca Enerji Kaynağı Samsung Şarj Aleti

Samsung, en yeni teknolojileri sunduğu ürünlerin her birini işlevsel şekilde konumlandırmaktan çekinmiyor. Bu noktada, sahip olduğunuz telefonları hızlı şarj edebilmeniz için Samsung hızlı şarj aletleri ve bu aletlerle değerlendirebileceğiniz Samsung USB kablo modelleri, markanın zengin ürün gamı içerisinde yer alıyor. Akıllı cep telefonu ve tabletlerin ambalaj içeriklerinde bulunan Samsung orjinal şarj aleti de haricen satın alınabilecek Samsung aksesuarları arasına katılıyor. Şarj cihazını ev ve iş yerine taşımak istemeyenlerin birden fazla sayıda alabilecekleri ürünler, akım değerleri ve diğer teknik özellikleriyle, akıllı cihaz ambalajlarından çıkanlarla tamamen aynı özellikleri taşıyor. Eğer siz de Samsung’un sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız, Watsons avantajlarıyla dilediğiniz ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.