Schultz

Schultz

Almanya’nın başarılı ve kaliteli saç bakım markası Schultz, şampuanları başta olmak üzere renk açıcıları, saç boyaları, saç kremi ve saç maskeleriyle Watsons’ta! Losyon, sprey, jel ve krem dokulu formlarda tasarladığı ürünleriyle kolay uygulama avantajı sağlayan Schultz, saçlarınıza bakım yaparken dilediğiniz rengi bulabilmenize de yardımcı oluyor.

Organik Papatyayla Özdeşleşen Schultz Bakımı

Doğallığa önem veren kadınlar için vazgeçilmez ürünler hazırlayan Schultz, renk açıcı çeşitleriyle saçlarınızın doğal bir tonda aydınlanmasını sağlıyor. Hem kuru hem nemli saçlara uygulanabilen losyon ve sprey renk açıcılar, uygulama sonrasında saçların yıpranmasını ya da kurumasını da önlüyor ve saça doğal bir yumuşaklık kazandırıyor. Saçlarınızın yıpranmadan doğal bir görünümde birkaç ton açılmasını istiyorsanız Schultz saç açıcı çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Papatya özü içeren açıcı çeşitleri, uygulama sırasında yaşayabileceğiniz kokuyla ilgili olası rahatsızlıkları gidererek saçlarınızın hoş kokmasını sağlıyor. Saçınızın uzunluğuna göre ürün üzerinde belirtilen miktarlar kadar uygulama yapabilir, ihtiyaç duyarsanız birden fazla renk açıcı sprey kullanabilirsiniz.

Buğday Tohumu ve Arı Sütüyle Nemlendirici Güç Bakımı

Saç bakım ürünlerinin kalitesi ve doğallığıyla ön plana çıkan Schultz şampuan çeşitleriyle kullanıcılarına eşsiz bir bakım avantajı sunuyor. Buğday tohumu, arı sütü, bio papatya gibi oldukça zengin içeriklere sahip olan şampuan çeşitleri, kök bölümünden başlayarak en uç bölümlere kadar saçlarınıza derinlemesine bakım yapıyor. Dermatolojik olarak test edildiği için saç deriniz için de oldukça güvenli olan şampuan ürünleri, sağlıklı saçlara sahip olmak isteyen herkesin kullanabileceği ürünler arasında listeleniyor. Dilerseniz saçlarınızın problemine yönelik Schultz ürünlerini de keşfedebilir; onarıcı, yenileyici ve dökülme karşıtı modelleri değerlendirebilirsiniz. Şampuanların yanı sıra saç kremleri konusunda da oldukça başarılı olan markanın, matlaşma ve ağırlaşma karşıtı ürünlerini deneyebilir, saçlarınızın her zaman parlak ve yumuşak olmasını sağlayabilirsiniz.

Schultz Saç Maskesi: Saçlarınıza Güzellik Daveti

Cansız, güçsüz, zayıf, matlaşmış saçlar için ideal bakımı sağlayan saç maskeleriyle saçlarınızı hayata döndürmeyi hedefleyen Schultz saç maskeleri, 300 ml ölçüsündeki klasik şık kutusunda satışa sunuluyor. Bio papatya desteğiyle zenginleştirilen saç maskesi formülleri, buğday tohumu ve arı sütü içeriği ile de saçların yenilenmesine ve onarılmasına destek oluyor. Özellikle hasar görmüş, ısıl işlemlere maruz kalmış ve boya işlemleri nedeniyle yıpranmış olan saçlar için en ideal ürünlerden sayılan saç maskeleri; daha bakımlı, güçlü, yumuşak, yenilenmiş, parlak ve canlı görünen saçlara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Siz de saçlarınızın ihtiyacı olan Schultz ürünlerini hemen sepete ekleyebilir, saçlarınızı yepyeni bir bakımla tanıştırabilirsiniz.