Seçilen Filtreler :
Kategori
Promosyon

Schwarzkopf

1 adet ürün bulundu
1 ürün'den 1-15 ürün gösteriliyor
  • Çok Satanlar

Schwarzkopf

Saç bakım işlemlerine profesyonel bir dokunuş katan Schwarzkopf, Watsons'ta. Bakım, boyama ve şekillendirme ürünleriyle saçınız için aradığınız özgürlük hissi, Schwarzkopf Professional koleksiyonunda sizleri bekliyor.

Schwarzkopf ile Kendi Saçınızın Uzmanı Olun

Farklı formlarıyla kullanımı pratik hale getiren Schwarzkopf ürünleri, dış görünümün en önemli noktası olan saçlarınıza dilediğiniz gibi düzenlemeler yapma imkanı sunuyor. Pratik ve kolay uygulanabilir ürünler, kadın ve erkek kullanıcıların bekledikleri çözümleri gerçeğe dönüştürüyor. Klasik Schwarzkopf saç boyası, kapatıcı sprey ve maskara serilerinden oluşan koleksiyon, yüksek kapatıcı ve uzun süre kalıcı özellikleriyle saç bakım işlemlerinize profesyonel dokunuşlar ekliyor. Yüzlerce renk seçeneğine sahip olan Schwarzkopf boya, saç renginizi dokuz tona kadar açma ayrıcalığı sağlıyor. Tek uygulamada beyaz saçları mükemmel şekilde kapatan boyalar, saç maskarası ve Route Retoucher serilerinde uygulamaları kendi kendinize yapma imkanı yaratıyor.

Bakım İşlemlerinize Çeşitlilik Katın

Geleceğin boyalarını bugünden hazırlayan marka, saç renklerinde yeni trendler yaratabileceğiniz alternatif yöntemlere hayat veriyor. Krem bazlı formülüyle saçınıza boyarken bakım yapan Color Specialist serisi, saçtaki kırıkları gözle görülecek derecede onarıp güçlü saçlara sahip olmanızı sağlıyor. Saç rengini korumak ya da özel bir renge geçiş yaparken sorun yaşamak istemeyen kadınlar, Pure Color serisinde istedikleri sonuçlara ulaşıyor. Aloe vera, kaktüs ve jojoba yağı özlerine sahip ürünler, saçınıza nem kazandırarak mükemmel kapatıcılığını yumuşak ve parlak görünümle destekliyor. Jel formülüyle hazırlama ve uygulama işlemlerini zahmetsiz hale getiren Pure Color, enerjik ve tutku dolu renkleriyle kendinizi özel hissetmenize katkıda bulunuyor.

-Schwarzkopf got2b, boyalı saçların elektriklenme ve ısıyla oluşan kabarmalarını önleyerek, pürüzsüz ve parlak görünüme kavuşturuyor.
-Schwarzkopf Color Specialist, Omegaplex ve hyalüronik asit kompleksi ile saçlarınıza bakım sağlıyor.
-Tek kullanımlık Route Retoucher, yüksek kapatıcı formülüyle yıkama işlemine kadar saç diplerinde oluşan beyazların giderilmesini sağlıyor.
-Saç tellerinde oluşan beyazlara uygulanan Schwarzkopf Hair Mascara, saç üzerinde bölgesel noktalara uygulama yaparak olumsuz görüntünün ortadan kalkmasını sağlıyor.

Erkek Saç Bakımında Etkili Çözümler

Geliştirdiği ürünlerle kadınlar kadar erkekleri de düşünen marka, erkeklerin saç yapılarına özgü saç bakım ürünlerini satışa sunuyor. Kadınlar için geliştirilen boyalara kıyasla daha pratik şekilde uygulanan Schwarzkopf erkek saç boyası, 5 dakika içinde istediğiniz saç tonuna sahip olmanızı sağlıyor. Tarzınızı özgürce yaşayabilmeniz için onlarca renk seçeneği sunan Schwarzkopf Men Perfect serisi, 30 yıkamaya kadar kalıcı ve canlı sonuçlar elde etmenin keyfini yaşatıyor. Farklı saç tiplerinde kullanıma uygun olan formülü, aradığınız doğal renge ulaşmanıza katkıda bulunuyor. Saç boyalarıyla dış görünümünüzü etkileyici kılan marka, tamamlayıcı ürünlerle elde edilen sonuçların kalıcı olmasını sağlıyor. Saç bakım işlemlerinizi etkili çözümlerle destekleyen Schwarzkopf, doğal görünen saçların sırrını Watsons dünyasına taşıyor. Siz de hemen ürünleri inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza kolayca sahip olabilirsiniz.