Supradyn

Supradyn

En köklü ve başarılı vitamin seçenekleri arasında yer alan Supradyn, yeni nesil ürünleriyle yaşamınızda çarpıcı bir fark oluşturuyor. Günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı başarıyla karşılayan Supradyn seçenekleri arasında All Day, Focus ve Energy Fast Action gibi ürünler öne çıkıyor. 30 ya da 60 film tabletten oluşan ve bu sayede bir ya da iki ay boyunca yararlanabileceğiniz multivitamin seçenekleri, gıda takviyesi olarak rahatlıkla kullanılabiliyor. Siz de günlük hayatın yoğun temposuna kolayca uyum sağlamak, her ortamda dinamik ve enerjik bir görünüm sergilemek isterseniz Watsons tarafından size sunulan Supradyn multivitamin seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Supradyn All Day ile Günün Tadını Çıkarın

En çok tercih edilen Supradyn seçenekleri arasında günlük gıda takviyesi olarak üretilen All Day öne çıkıyor. All Day içinde A, B1, B2, B6, C, D, E ve K vitaminleri bulunuyor. Metabolizmanızı güçlendirmeye, bağışıklığınızı yükseltmeye ve enerjinizi artırmaya yardımcı zengin vitamin içeriği, aynı zamanda cildinizi de destekliyor ve cilt bakım işlemlerinizin daha etkili sonuç vermesine katkıda bulunuyor. İsmini gün boyu süren yüksek etkisinden alan Supradyn, zengin mineral içeriğiyle de öne çıkıyor. Mangan, iyot, selenyum, demir, çinko, bakır, molibden, kalsiyum ve magnezyum gibi mineraller içeren multivitamin, bu sayede içeriğindeki vitaminlerden daha fazla fayda görmenizi sağlıyor. Ayrıca günlük enerjinizi, kas gücünüzü ve zihinsel etkinliklerinizi artırmaya yardımcı oluyor. All Day multivitamin içeriğinde aynı zamanda 4.5 mg Koenzim Q10 da bulunuyor. Hücrelerinizin oksidatif zarar görmesini önleyen Koenzim Q10, bu sayede kendinizi gün boyu güçlü ve sağlıklı hissetmenize yardımcı oluyor.

Supradyn Focus İle Kolayca Odaklanın

Günlük yaşam kalitesini artırmak isteyen kullanıcılar için üretilen birbirinden etkili ürünler arasında Energy Focus da bulunuyor. Öğrenciler ve çalışanlar için son derece ideal bir multivitamin olan Supradyn Energy Focus, enerjinizi yükseltirken çalışmalarınıza ve sorumluluklarınıza daha kolay bir şekilde odaklanabilmenize de yardımcı oluyor. 12 farklı vitamin içeren Energy Focus; A, B1, B2, B3, B5, B6, B12, C, D ve E vitaminleriyle sağlığınıza kusursuz bir koruma sağlarken folik asit ve biotin içeriğiyle de dış görünüşünüze katkıda bulunuyor. Multivitamin içeriğindeki folik asit, hücre üretimini hızlandırarak yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırırken biotin ise hem cildinizi hem de saçlarınızı canlı ve parlak bir görünüme kavuşturuyor. Energy Focus içeriğinde kalsiyum, magnezyum, manganez, çinko, demir, bakır, molibden, iyot ve selenyum mineralleri de yer alıyor. Bu sayede vücudunuzu ve beyninizi güçlendiren ve zihinsel faaliyetlerinizi hızlandıran Energy Focus, ginseng ve polifenol içermesiyle de günlük performansınızı zirveye taşıyor.

Fast Action ile Harekete Hazır Olun

Dünya genelinde milyonların tercihi olan Supradyn, Fast Action ile beklentilerinizin ötesine geçiyor. Susuz kullanılabilmesi sayesinde dilediğiniz her an rahatça faydalanabileceğiniz Fast Action multivitamin içinde 13 farklı vitamin ve 9 farklı mineral bulunuyor. A, B1, B2, B3, B6, B12, C, D, E ve K gibi güçlü vitaminleri kalsiyum, magnezyum, çinko, demir, bakır gibi etkili minerallerle bir araya getiren Fast Action, ayı zamanda Koenzim Q10 içeriğiyle de fark yaratıyor. Güçlü içeriği sayesinde hızlı bir şekilde etki gösteren, günlük enerjinizi artıran ve bağışıklığınızı yükseltmeye yardımcı Fast Action, portakal ve çarkıfelek meyvesi aromasıyla sunuluyor. Eğer siz de enerjinizi gün boyu korumak ve yaşadığınız her anın tadını doyasıya çıkarmak isterseniz Supradyn imzalı multivitamin seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Birbirinden etkili Supradyn alternatiflerini ise Watsons’ta bulabilirsiniz.