Trust

Trust

Trust, 25 yılın üzerindeki uzmanlığı ile bilgisayar çevre birimleri ve dijital aksesuar alanında dünyanın lider markaları arasında yer alıyor. Modern çizgilerle desteklenen tasarımları fonksiyonel özelliklerle harmanlayan markanın geniş bir ürün portföyü bulunuyor. Watsons'ta farklı kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla özelleştirilen Trust mouse ve klavye gibi bilgisayar çevre birimlerinin yanı sıra aradığınız birçok aksesuarı bulabilirsiniz.

Gelişmiş Fonksiyonlara Sahip Trust Mouse ve Klavye Modelleri

Trust klavye modellerinin kesintisiz bir oyun keyfi yaşatan gaming keyboard ve bilgisayar başında geçirilen saatleri oldukça eğlenceli hale getiren multimedya destekli klavye gibi çeşitli türleri bulunuyor. Oyunseverler için özel olarak tasarlanmış gelişmiş fonksiyonlara ve son derece şık LED aydınlatma sistemlerine sahip Trust gaming mouse modelleri, bilgisayar oyunlarından aldığınız keyfi ikiye katlıyor. Ergonomik bir tasarımla üretilen Trust kablosuz mouse çeşitleri ile kablo karmaşasından kurtulabilir ve bilgisayar başındaki konforunuzu artırabilirsiniz. Mavi, kırmızı, siyah, sarı ve gri gibi birçok renk seçeneği olan Trust fare modelleri, lazer ya da optik sensörlü olarak üretiliyor.

İhtiyacınız Olan Trust Powerbank Çeşitleri Watsons'ta!

Powerbanklar cep telefonu, tablet, dijital fotoğraf makinesi ve MP3 çalar gibi birçok elektronik cihazın istenilen tüm ortamlarda kolayca şarj edilebilmesini sağlıyor. Trust Powerbank modellerinin 4 bin 400, 10 bin, 13 bin ve 20 bin mAh gibi farklı akım kapasitelerine sahip modelleri bulunuyor. Siyah, gri, kırmızı gibi renk seçenekleri olan ve küçük boyutlarının yanı sıra hafiflikleri ile dikkat çeken Powerbank modellerini çantanızda kolayca taşıyabilirsiniz. Çeşitli çıkış güçlerindeki Trust kablosuz şarj cihazları ve şarj üniteleri ise mobil cihazların kolayca şarj edilmesini sağlıyor.

Keyifle Müzik Dinleten Trust Kulaklık Modelleri

Trust kulaklık modellerinin kablolu, kablosuz Bluetooth, oyuncu, katlanabilir mikrofonlu, kulak içi ve kulak üstü gibi oldukça ergonomik ve şık birçok türü bulunuyor. Kulaklığı kullanacağınız ortamlara ve kullanım alışkanlıklarınıza göre inceleyebilir ve size en çok hitap edenleri satın alabilirsiniz. Yetişkinler ve çocuklar için ayrı tasarımları bulunan Trust Urban kulaklık modelleri, güçlü ses verebilme yetenekleri ile dikkat çekiyor.

Ergonomik, Sağlam ve Fonksiyonel Trust Aksesuarlar

Ergonomik Trust notebook çantalarının, bilgisayarı sırtta ya da elde taşımaya olanak tanıyan farklı model seçenekleri bulunuyor. Akıllı telefonların son derece kolay bir şekilde takılıp çıkarılabildiği akıllı telefon araç tutacakları, kolay montajları ve açı ayarına izin veren özellikleri ile dikkat çekiyor. Trust'ın geniş ürün portföyünde USB soketleri, USB dönüştürücüleri, mouse pad’leri ve laptop soğutma fanları gibi birçok aksesuarı bulabilirsiniz. Teknolojiyi tasarımla harmanlayan Trust bilgisayar çevre birimlerine ve dijital aksesuarlara Watsons ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.