Yes To

Yes To

Günlük bakım rutininizi Yes To ürünleri ile tamamlayabilirsiniz. Cilt bakımına dair geniş ürün yelpazesine sahip olan markanın tüm ürünleri artık Watsons’ta beğeninize sunuluyor. Cilt ve makyaj temizleme ürünleri, nemlendiriciler, arındırıcı maske ve cildi yatıştırıcı temel bakım kremleri, markanın en beğenilen ürünleri arasında yer alıyor. Cilt bakımına önem veren kadınların tercih ettiği Yes To, bitkisel özlü ürünlerini farklı cilt tiplerine özgü problemlere etkili ve kalıcı çözümler sunmak için geliştiriyor.

Cildinizi Temizlemenin En Pratik Yolu

Her cildin kendine has bir yapısı var. Cilt tipleri genel olarak 4 ayrı gruba ayrılıyor. Bunlar; kuru, yağlı, normal ve karma cilt tipleri olarak adlandırılıyor. Yes To markası 4 farklı cilt tipine hitap eden ürünleri ile cildinizde farklılık yaratacak sonuçlar elde etmeyi hedefliyor. Hassas ciltleri de göz ardı etmeyen marka, stres nedeniyle her an tahriş olmaya ve kızarmaya hazır cilt tiplerine özel çözümler sunuyor. Günlük cilt temizliğinizi yapmak üzere satın alabileceğiniz Yes To marka temizlik jelleri ve mendilleri, cildinizi kirlerden arındırdığı gibi makyaj kalıntılarını da temizliyor. Hafif yapılı, çabuk durulanabilen jellerin yanı sıra günlük kullanıma uygun temizlik mendilleri ve pedler ise yoğun ve yorucu geçen bir günün ardından büyük kolaylık sunuyor.

Yes To Enerjisi Cildinizi Nemlendirir

Hayatın yoğun stresi vücudunuzu olduğu kadar cildinizi de yoruyor. Üstelik genç ya da olgun bir cilde sahip olmanız fark etmiyor. Stres, kir, toz ve sigara dumanı gibi etkenler cildinizin yaşlanmasını hızlandırıyor. Bu nedenle günlük cilt bakımınızı aksatmamanız gerekiyor. Yes To, temel temizlik ürünlerini cilt bakımınızı tamamlayacak tonik ve nemlendiriciler ile destekliyor. Cildinizin nem seviyesini korumasına destek olan ürünler, dış etkenlerin sebep olduğu tahribatı iyileştirmeye de yardımcı oluyor. Doğal bitkisel özlerden oluşan içerikleri sayesinde cildinizi yatıştıran, nemlendiren ve yağlanmasına sebep olmayan hafif yapılı kremleri ise haftalık rutininize rahatlıkla ekleyebileceğiniz Yes To maske çeşitleri takip ediyor.

Cilt Bakımınızı Maskeler ile Tamamlayın

Tek kullanımlık, kağıt Yes To marka cilt bakım maskeleri hem kullanışlı hem de oldukça pratik. Tıpkı diğer ürünleri gibi doğal bitkisel özlerle geliştirilen içeriklere sahip maskeler, cildinizin tipine göre bakım yapıyor. Haftalık rutininiz içinde minimum 1 maksimum 3 defa uygulayabileceğiniz maskeler arasında Yes To domates maskesi, arındırıcı kömür ve çamur maskelerinin yanı sıra yatıştırıcı salatalık ve nemlendirici Hindistan cevizi maskeleri bulunuyor. Cildinizin ihtiyaç duyduğu doğal bakımı sunmak için Yes To ürünlerini Watsons farkı ile satın almaya hemen başlayabilirsiniz.