85 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA
 
Stok: 9990078105
76,90 ₺
59,90 ₺
Adet
Fiyat Bildirim Listeme Ekle

Ürün fiyatları değişince email ile bilgilendirilmek için aşağıdaki alana arzu ettiğiniz fiyatı yazınız.

Kaydet

Yorumlar

Paradise Maskara Siyah Yorumları

(5 Yorum)
Biraz uğraştırıyor ama sonucu harika.
Senelerdir L'Oral Voluminious x5 Carbon Black kullanırım, bu maskaranın çok öveni var diye deneyeyim dedim. İkisini kıyaslamak gerekirse Lash Paradise renk olarak hafif daha açık ama diğer her şeyde (hacim, kirpik kıvırma, vs) daha iyi. Biraz daha 'kuru' maskaralardan bundan rahatsız olan olabilir ama ben gibi göz kapağı problemi olup rimelin kirpik diplerine geçmemesi gerekenler için kuru olması çok daha iyi. Hacim veren tüm maskaralar gibi bu da biraz uğraştıran, dikkatli sürülmesi gereken bir maskara kirpiklerin birbirine yapışmaması için ama sonuca değer. Hayatımda ilk defa bir maskaranın gerçekten kirpik kıvırmada etkisi olduğunu gördüm.
Bu yorum yararlı oldu mu? Evet Hayır (0/0)
Gerçekten kötü
bir süpriz kutuyla gelen ürün. Heyecanla denemeyi beklememe ragmen iki hafta içerisinde ekonomik ömrünü doldurdu. Topaklanmaya başladı. Hava almaması için zaten başta dikkat ettim çünkü ilk açtığımda fırçası dağınık ve kılları üzerinde topaklanma vardı. Biraz uzun gösteriyor ancak iki haftanın sonunda topaklanması makyajı cok kötü yaptı. Hayalkırıklığı oldu.
Bu yorum yararlı oldu mu? Evet Hayır (3/0)
Kötü
Maskara hastası bi insan olarak sık sık rimel değiştirdim yeni keşifler yapmak isterken övülen bir maskara olarak denemek isteyip aldığım rimel ancak hiç memnun kalmadım uzunluk ve hacimden eser yok ve kirpikleri ayırmadan topaklanma yapıyor bidaha almiycagm ürünler listesinde ilk siralarda
Bu yorum yararlı oldu mu? Evet Hayır (3/0)
Güzel
Kullandığım en iyi rimel olmasına rağmen çok çabuk kuruyo ve 1 ay bile idare etmiyo ya fiyatını düşürün ya da ürünün içine daha fazla boya koyun :D
Bu yorum yararlı oldu mu? Evet Hayır (4/0)
Hacim ve Yoğunluk
Kesinlikle indirim dönemlerinde bakılması gerekiyor etkisi çok güzel ilk açıldığında kıvamı birazcık ıslak ama onuda eski bir maskara fırçasıyla ya da kaş tarağıyla tarayarak kullanırsanız sorun değil asıl performansını açıldıktan  1-2 hafta sonra görüyorsunuz.
Bu yorum yararlı oldu mu? Evet Hayır (4/0)

Ürünle ilgili değerlendirmenizi yazın.

Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız. Üyeliğiniz yoksa üye olmak için tıklayınız.