75 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ 😍

23 Mart – 3 Nisan tarihleri arasında aşağıda belirtilen mağazalardan tek seferde 39,90 TL / 1 Adet Snapscara Maskara alışveriş yaparak, alışveriş fişinin fotoğrafını Qumpara uygulamasına gönderen kişilere 15TL değerinde Biletix Hediye Kart kodu hediye edilecektir.

 

Geçerli Mağazalar;

  •          Watsons

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve bu kampanyaya katılan herkes koşulları eksiksiz Kabul etmiş sayılır:

 

-  Kampanyaya katılmak için, yukarıda belirtilen tarihler arasında yukarıda belirtilen mağazalardan tek seferde 1 Adet/39,90 TL Maybelline Snapscara Maskaraürün alışverişi yapmış olmanız gerekmektedir.

-  Kampanyada hediye edilecek ödül adeti 2000 adet ile sınırlıdır. Belirlenen stok adetine ulaşıldığında kampanya sona erer.

- Kampanyadan her bir tüketici tek fiş üzerinde bir defa, maksimum olarak ise 2 defa ödül kazanabilir.

- Kampanya yukarıda belirtilen tarihte gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra gönderilen kasa fişleri geçersiz sayılır.

- Gönderilen fişler sistem tarafından en geç 48 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketicilere Biletix’de 20 Mayıs 2019 tarihine kadar geçerli olan 15 TL Biletix Hediye Kart kodu uygulama içerisinden gönderilir.

- Tüketiciler, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde alışveriş fişini Qumpara uygulamasına yükleyerek başvuruda bulunmaması halinde kampanyaya katılım haklarını kaybedecektir.

- Kampanya dahilinde kazanılan Biletix Hediye Kart kodu uygulama içerisindeki “Qumparam” alanına eklenir.

- Biletix Hediye Kart kodlarının Kullanım Koşulları ve BiletixHediye Kart Kullanım Sözleşme detayları http://www.biletix.com/hediyekart sayfasındadır, lütfen okuyunuz.

- Biletix Hediye Kart'ların son kullanım tarihi 20 Mayıs 2019’dur

- Biletix  Hediye sinema kartların iade ve iptali yapılamaz. Bilet gişesinde bedeli tahsil edilemez.

- Kampanya online satış mağazalarında geçerli değildir.

- Hediyeli ve özel fiyatlı ürünler kampanyaya dahil değildir.

- Hediyeler, aboneler arasında transfer edilemez, abone olmayan 3. Kişilere kullandırılamaz. Para ile satılamaz. Nakde çevrilemez, takas, devir, temlik edilemez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz, ticari amaçlarla kullanılamaz.

- Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

- Ürünün iade edilmesi halinde tüketicinin, bu Kampanya Koşulları kapsamında aldığı hediyeyi veya Kampanya kapsamında hak kazandığı hediye bedelini de iade etmesi gerekmektedir.

- Kampanya'dan kurum ve kuruluşlar ve mağaza çalışanları yararlanamaz. Tüzel kişiler kampanyadan ödül kazanamaz.

- Tüketicilerin, kampanya koşullarının herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik ve/veya geçersiz bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır işleme alınmaz.

- “Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılım sağlanamaz, ödül kazanılamaz.

- Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım, kurallara aykırı olup; tespiti halinde, hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı her bir kampanyadan (farklı numaralar ile üyelik gerçekleştirse dahi) kampanya koşullarında belirtildiği adette kazanabilmektedir.

- Mali değeri olmayan belgeler, satış fişi kopyası ve sevk irsaliyesi, bilgi fişi ile yapılan katılımlar kabul edilemez. Bilgisayar veya telefon ekranındaki bir alışveriş fişi görüntüsünün tekrar fotoğrafı çekilerek iletilmesi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir; sadece Qumpara uygulamasının standartlarına uygun olacak şekilde cep telefonu ile çekilmiş fotoğraflar bakımından geçerli olacaktır. Buna göre sadece çıplak gözle okunabilen, bulanık olmayan Orjinal fiş fotoğrafı ile katılım sağlanabilmektedir.

- Geçerlilik tarihine kadar kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren kodların yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz. Süresi içinde kullanılmayan ve ücretsiz indirim hakkı içeren Hediye Çeki kodlarına ilişkin Nobium Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık A.ş herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

- Tüketiciler, kampanya dahilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Nobium Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık A.ş sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını ve kampanyalı ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Nobium Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık A.ş.’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

- Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

- Nobium Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık A.ş. savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

-Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını, muhafaza edilmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini, anladığını kabul eder.

- İşbu Kampanya, Nobium Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık A.ş şirketi ("QUMPARA") tarafından düzenlenmektedir.

- Kampanyaya dahil olan firmalar kampanya koşullarında her zaman değişiklik yapabilir ve istediği zaman kampanyayı sona erdirebilir. Değişiklikler, Qumpara uygulamasında ilan edilir edilmez yürürlüğe girecektir.

- Nobium Bilgi Teknolojileri şirketi kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orjinalini posta yolu ile talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

- Sözkonusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte olup, iş bu teyit neticesinde sunulan fiş ve faturalar Vergi Usul Kanunu 359 vd maddeler kapsamında  sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespiti  halinde bu eylemi işleyen kişiler hakkında  TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa  suç duyurusunda bulunulacaktır.

- Sahte fatura düzenlenme ve bunu kampanya kapsamında sunma eylemleri nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı firmamız tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Bu hususta tüm hukuki haklarımızı saklı tutarız. 

- Uygulama içerisindeki kampanya, fırsat, ödül ve çekilişler ile ilgili Apple Inc. , Google şirketlerinin herhangi bir katılımı, sponsorluğu veya sorumluluğu bulunmamaktadır. Apple ve Google sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiçbir şekilde Apple ve Google’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

- Kullanıcı Sözleşmesi’ne ve Gizlilik Politikası’na Qumpara uygulaması üzerinden erişilebilir.