Bebek Yağları

Bebekler için özel formüle edilen ve Dalin, Nivea, Johnson's, Uni Baby, Sebamed gibi dünyaca ünlü markalar tarafından üretilen bebek yağı seçeneklerini Watsons’ta bulabilirsiniz. Zeytinyağı ve badem yağı gibi cilde faydalı bitkisel yağlarla tasarlanan ürünler, yetişkinler tarafından da kullanılır. Bebeğinizin ipeksi cildini nemlendirmenize ve bakımını yapmanıza yardımcı olan bebek yağları, kimyasal madde içermeyen ürünlerdir.

Bebek Yağı Nasıl Kullanılır?

Doğal bileşenler, yağlar ve bitki özleri ile formüle edilen bebek yağları cildi besler. Parfüm, boya ve paraben içermeyen ürünleri tercih ederek bebeğinizin sağlığını korumaya yardımcı olabilirsiniz. Papatya özlü yağlar bebek masajı için idealdir. Hafif yapılı yağlarla yapacağınız yumuşak bir masaj, bebeği sakinleştirir ve uykuya dalmasını kolaylaştırır. Dalin bebek yağı veya Sebamed bebek yağı gibi dermatolojik testlerden geçmiş ürünleri kullanabilirsiniz. Sertifikalı hipoalerjenik ürünler, bebeğinizin cildini yumuşatmakla kalmaz, kurumasını da önler. Cilde yoğun oranda nem takviyesi yapan yağ ve bebek losyonu seçenekleri, bebek cildinin doğal lipid dengesini korumaya yardımcı olur. Bebek yağlarını, bebeğinizin nemli cildine masaj yaparak sürebilirsiniz. Bebek yağlarını kendi cilt bakımınız için de kullanabilirsiniz. Jojoba yağı ile tasarlanan ürünler, cilt temizliğini başarıyla gerçekleştirir. E ve A vitamini takviyesi ile formüle edilen yağlar hem sizin hem de bebeğinizin cilt bakımı için uygundur.

Bebek Yağları Cildi Canlandırır

Nivea bebek yağı gibi dünyaca ünlü markalar tarafından geliştirilen yağ çeşitleri, cildi canlandıran ve tazeleyen içeriklerle üretilir. Bebek yağlarının öne çıkan faydaları şunlardır:

-Yenidoğan bebeklerin pul pul dökülen ciltlerini beslemeye, nemlendirmeye ve yenilenmesine yardımcı olur.
-Hamilelik sırasında karında oluşan çatlaklar ve gerginlik hissi için faydalıdır. Bölgeyi nemlendirerek ferahlatır ve gerginliği azaltır.
-Ayak topuklarında ve ellerde meydana gelen çatlakların giderilmesine yardımcı olur. Topukların yumuşamasını ve estetik görünmesini sağlar.
-Soğuk ve kuru havanın neden olduğu kızarıklıklara, pullanmalara karşı etkin bir nemlendirici olmayı başarır.
-Johnson's Baby yağ ve Uni Baby bebek yağı gibi dermatolojik testlerden geçmiş ürün çeşitlerini, kendinize ve bebeğinize masaj yapmak için kullanabilirsiniz.

Bebeğinizin Bez Bölgesini Tahrişe Karşı Korur

Sebamed bebek yağı gibi işlevsel bebek bakım ürünleriyle bebeğinizin alt temizliğini güvenle yapabilirsiniz. Bebek yağları, bebeğinizin bez bölgesinde koruyucu bir tabaka oluşturur. Bezli bölgenin temiz kalmasını sağlayan ürünler, pişik ve kızarıklık gibi tahrişlerin azalmasına da yardım eder. Bebek yağı fiyatları ürünlerin gramajına, markasına ve tasarım özelliklerine bağlı olarak değişim gösterir. Kullanışlı ambalajlar ve gramajlarla üretilen bebe yağları Watsons'ta! Tek tıkla sipariş verebileceğiniz bebek losyonu ve yağ çeşitlerini Watsons'tan hemen satın alabilirsiniz.

Bebek Bakım ve Banyo
Marka
Fiyata göre filtrele
  • 7,99 74,95