background image
Alışveriş Sepetim
Sipariş ve Ödeme Seçenekleri

Sipariş ve Ödeme Seçenekleri

Watsons.com.tr’de bulunan binlerce ürün arasından dilediğinizi sepetinize ekledikten sonra sipariş adımlarını takip ederek satın alabilirsiniz. Sipariş adımlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi için Sıkça Sorulan Sorular bölümümüze göz atabilir ya da İletişim Formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Siparişinizin son adımını ödeme oluşturacaktır. Watsons.com.tr’de aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz:
 

Kredi Kartıyla Ödeme:
Watsons.com.tr’den verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz. Sitemizden kredi kartıyla sadece seçili ürünlerde taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
 

Garanti Pay ile Ödeme:
GarantiPay, BonusFlaş uygulamasına sahip Garanti BBVA müşterilerinin internet üzerinden alışverişlerinde kart bilgisi girmeden kullanabileceği hizmettir.

1.Alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay'i seçin.
2.Ödeme işlemi için GarantiPay'i seçtikten sonra telefonunuzda direkt olarak BonusFlaş ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.
3.Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın.
4.Onayınız akabinde ödeme işlemi tamamlanarak siparişiniz başarılı bir şekilde oluşturulmaktadır. 


Masterpass ile Ödeme:

Masterpass kart bilgilerinizin MasterCard alt yapısı içinde güvenli bir şekilde saklayarak kart bilgisi girmeye gerek kalmadan hızlı ve kolay bir şekilde ödeme adımını tamamlamanızı sağlayan bir dijital ödeme çözümüdür. 

Sepet sayfasında Masterpass seçeneğini seçerek daha önce Masterpass'e kayıtlı kartlarınız ile işlem yapabilirsiniz.Kayıtlı kartınız yok ise sonraki alışverişleriniz için kullanabilmek üzere kart bilgilerinizi girip "Kart bilgilerimi MasterCard alt yapısında saklamak istiyorum" seçeneğini seçtikten sonra Masterpass tarafından cep telefonunuza gönderilecek onay kodunu girerek kartınızı kaydedebilirsiniz. 
 

Taksitli Alışveriş:
27 Eylül 2016 tarihli, 29840 Sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan; Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmelik Madde 1 uyarınca, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yapılan uygulama nedeniyle içerisinde bulunduğumuz iş kolunda tüm banka kartları ve kredi kartlarına taksitlendirme uygulaması kaldırılmıştır.

Web sitemizde taksit imkanı bulunan ürünlerin yanında ayrıca "taksit yapılabilir" özelliği belirtilmektedir.