background image
Alışveriş Sepetim
THE PUREST SOLUTIONS
filtreler

FİYAT

ALT KATEGORİ

KATEGORİ

STOK DURUMU

Filtreleri sıfırla Doğrula
 

 

The Purest Solutions

 

Günümüzde değişen cilt bakım algısıyla birlikte pürüzsüz ve canlı bir cilt hemen her yaşın ideali... Her zaman güzel görünmeye ihtiyaç duyanların tercihi olan The Purest Solutions ürün seçenekleri cildinizi koruyan, besleyen ve yenileyen özellikleri ile favori ürünleriniz arasında yer alabilir.

Paraben, alkol, esas gibi içeriklere karşı iseniz The Purest Solutions cilt bakım ürünlerini denemeye hemen başlayabilirsiniz. The Purest Solutions ürünlerinde hayvansal içeriğe yer vermeyen ve hayvanlara üzerinde test edilemeyen doğa dostu felsefesiyle sağlıklı görünen bir cilt için gereken en saf çözümleri sunmaktır. Siz de bu saf çözümlerden faydalanmak için The Purest Solutions ürünlerini denemeye ne dersiniz? Ürünlerinin içeriği cruelty free olmasının yanında sonuçları bilimsel analizlere dayanan Türk malı pure solutions ürünlerini size daha yakından anlatalım.

 

En Güzel Sonuçlar için Doğru The Purest Solutions Serum Hangisi?

 

Her cildin bakım rutini farklı olmalıdır. Siz de kuru, yağlı, karma, atopik, hassas veya lekeli cilt yapınıza özel The Purest Solutions serumlar kullanarak cilt bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Cilt sorunlarını ortadan kaldırırken daha canlı ve daha bakımlı görünmenizi destekleyen markanın serum ürünleriyle bakımlı görünmek hayli kolay!

The Purest Solutions Ton Eşitleyici Peeling serum, cilt tonunu eşitlemenin yanında tıkanmış gözeneklere de çözüm sunarak yenilenmeye ihtiyaç duyan ciltlere hitap eder. Hamilelik, akne, yaşlılık ve güneş dolayısıyla oluşan lekelere çözüm sunan The Purest Solutions Leke Giderici serumlar ,cildi aydınlatma ve kırışıkları önleme konusunda da cilt bariyerine destek olur.

Leke giderici serumlar cildin elastikiyet kazanmasında da etkilidir. Kuru cilt yapılarına özel hazırlanan nemlendirici serum ürünleri cildinize kaybettiği nemi geri kazandırmayı hedefler. Yaşlanma belirtilerine özellikle destek olan pure solutions retinol serum ürünleri daha genç bir cilt yapısı için cilde canlılık kazandırır. Aydınlatıcı, akne giderici ev bariyer güçlendirici gibi farklı serumlarla ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Serum kullanarak en iyi sonucu almak için alacağınız ürünün cilt yapısına uygun olması önemlidir. Cildin ihtiyacına göre haftada 1 veya 2 kez uygulanması önerilen The Purest Solutions serumların temiz cilde uygulanması gerektiğini de unutmamalısınız!

 

Kusursuz Bakım, Kusursuz Cilt Temizliği!

 

Kusursuz bir cildin ilk şartı şüphesiz pürüzsüzlük! Öyleyse cildin bakımını gerçekleştirmek istediğiniz The Purest Solutions bakım ürünlerinin kullanım önerilerine dikkat etmeniz de en az ürün seçimi kadar önemlidir. Cildi arındırmak, yenilemek ve nazikçe temizleyebilmek için The Purest Solutions Toz Peeling ürününü deneyebilirsiniz.

Cilt yenilenme döngüsünü hızlandıran bu ürünle gözeneklerde küçülme, cilt tonu farklılıklarında azalma ve makyaj kalıntılarından da arındığınızı hissedebilirsiniz. Cildin kusursuz görünmesini hedefleyen ürünlerin ardından The Purest Solutions tonik ve nemlendirici kremler kullanılabilir. Günlük nem takviyesi yapan markanın nemlendirici ürünleri Pentavitin, 4D Hyaluronik Asit ve Ceramide gibi cilde fayda sağlayan içerikler ile formüle edilmiştir. Canlı ve daha bakımlı görünen aydınlık ciltlerin favori markalarından biri olan markanın cilt bakım ürünleri cidin dolgun ve pürüzsüz gözükmesine yardımcı olur.

 

Yaz Kış En Sevdiğiniz The Purest Solutions Güneş Kreminiz Watsons'tan!

 

Dışarı çıkmadan evvel yapmanız gereken ilk şey güneş bakım kremi uygulamaktır. Ciltte yağlanmaya sebep olmayan ve yüksek UV koruması sağlayan The Purest Solutions güneş kremi nemlendirici içeriği ile üç farklı cilt tabakasında da uzun vadede nem sağlar. Sabahları yüzünüzü yıkayıp tonikledikten sonra dilerseniz sadece krem kullanabilir, dilerseniz krem sonrası markanın güneş kremini kullanabilirsiniz. Watsons’ın bakım ürünleri arasında bulunan güneş kremlerini tüm cilt tipleri kullanabilir. Daha sağlıklı ve bakımlı bir cilde sahip olmak amacıyla The Purest Solutions ürünlerini avantajlı fiyatlarla Watsons’tan alabilirsiniz.