background image
Alışveriş Sepetim
Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir? 

Sipariş verdiğiniz ürünler siparişiniz onaylandıktan sonra ortalama 7 iş günü içerisinde adresinize teslim edilmek üzere kargo firmasına teslim edilir. Hafta sonu ve resmi tatil günleri bu süreye dahil olmamakla birlikte bazı durumlarda teslim süresi uzayabilir.

Siparişim Hangi Kargo Firması ile Gönderilir?
Sipariş verdiğiniz ürünler çalıştığımız kargo firmaları ile adresinize teslim olacak şekilde gönderilmektedir. Teslimat süresi, sipariş onayı mailinini takiben gönderilecek kargoya teslim bildiriminden sonra gönderimin yapıldığı anlaşmalı kargo şirketinin sağlamış olduğu teslimat süreleri kadardır.
Teslimat süresi, Sipariş onayı mailinin gönderilmesinden ve Sözleşmenin kurulmasından itibaren azami otuz (30) gündür.
Kargo şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve eksiklik olduğu hallerde, bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde gecikme olabilir. Bu gecikmelerden dolayı Watsons sorumlu tutulamaz. Ürün, Alıcı’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya Alıcı’nın yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden Watsons sorumlu değildir. Belirtilen günler içeriğinde ürün/ürünler Alıcı’ya ulaşmadıysa teslimat problemleri İletişim Merkezimiz ile irtibat kurarak kayıt oluşturmanız gerekmektedir.
Zarar görmüş paket durumunda; zarar görmüş paketler teslim alınmayarak Kargo Şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer kargo şirketi yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme Alıcı istemelidir. Paket Alıcı tarafından teslim alındıktan sonra kargo şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Zarar paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Watsons’a yazılı olarak bildirilmelidir.

 

Kargo Takibi:

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde tarafınıza e-posta ve SMS ile kargo takip linkiniz gönderilmektedir.

Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *