background image
Alışveriş Sepetim
Anneler Günü Hediyeleri ve Sürprizleri 2024 | Watsons

Anneler Günü Hediyesi

Anneler Günü, annenize duyduğunuz sevgiyi göstermek, almak isteyip de ertelediğiniz o harika hediyeyi almak için harika bir fırsat. Yılın en çok beklenen ve en güzel zamanlarından biri olan Anneler Günü tüm dünyada kutlanan özel bir gün. Annenize duygularınızı ve minnettarlığınızı ifade etme fırsatı bulacağınız bu özel günde annenizi onurlandırmak için ona Anneler Günü hediyesi alabilirsiniz.

Anneler Günü Ne Zaman?  

Tüm Dünya’da aynı zamanda kutlanan anneler günü ne zaman sorusunun yanıtı her sene değişiyor. Her yıl mayıs ayının ikinci pazarı kutlanan Anneler Günü 2024 yılında 12 Mayıs Pazar gününe denk geliyor.

Fedakarlıklarla sizi büyüten, yetiştiren annenize dünyanın bütün hediyelerini almak istediğinizi biliyoruz ancak bu mümkün değil. Ayrıca annenizin beğeni ve zevklerine göre bir seçim yapmak onu daha mutlu edecektir. Annenizin nelerden hoşlandığını, neleri beğeneceğini en iyi siz bilirsiniz ama yine de sizin için bu konuda önerilerimiz var.

Anneler Gününde Hangi Hediye Alınır?

Anneye hediye alma konusu seçeneklerin sınırsızlığı nedeniyle kafa karıştırıcı olabilir. Bu özel günde annenize ev eşyası almak gibi sık yapılan bir hataya düşmek istemiyorsanız mutlaka iyi düşünülmüş bir hediye almalısınız. Annenizin beğeneceği, gördüğünde sizin onu ne kadar sevdiğinizi ve önemsediğinizi hissedeceği bir hediye almak için önerilerimize şans verebilirsiniz.

Parfüm

Mum

Masaj Yağlı

El ve Vücut Kremi

Makyaj Seti

Makyaj Çantası

Seyahat Ürünleri

Bu seçenekler arasından birini seçebilir ya da birkaçını bir araya getirerek annenizin zevkine uygun hediyelerden bir paket yapabilirsiniz.

Parfüm


Parfüm hediye denince ilk akla gelen seçeneklerden biri. Parfüm alacaksanız annenizin her zaman kullandığı parfümü onun için alarak hediye etmek risksiz bir seçim olacaktır. Cesur bir karar alıp yeni bir koku denemesini isterseniz annenizin beğeneceğini düşündüğünüz bir seçim de yapabilirsiniz. Bu noktada parfüm içeriklerini okuyarak hangi kokunun ona yakışacağını seçebilir ya da Watsons mağazalarında tester ürünlerle deneyerek bir karar verebilirsiniz. Dilerseniz vücut spreyi de tercih edebilirsiniz.

Mum


Mum annenizin kendini şımartmasına fırsat vermek için iyi bir hediye olabilir. Uzun bir banyo keyfinin ya da bir fincan kahve ile kitap okuma ritüelinin eşlikçisi olabilir. Annenize bir buket çiçek de hediye edebilirsiniz tabi ki ama taze toplanmış çiçek kokularıyla bezeli bir mum daha kalıcı ve romantik bir seçim olabilir. Mumu tek başına hediye edebileceğiniz gibi yapacağınız hediye kutusuna da ekleyebilirsiniz.

Masaj Yağı


Tüm gün oradan oraya koşturan, gerek ev içerisinde ya da iş yerinde durmaksızın çalışan, çocuklarına daha bir yaşam sunmak için çabalayan annelerin yorulmadığını düşünmüyorsunuz değil mi? Yorgun annelerin dinlenmesi, gevşemesi ve rahatlaması için masaj yağı harika bir hediye fikri olabilir. Vücut yağları ile masaj yapıldığında cildi beslemenin yanında kaslara da rahatlama sağlayabilirsiniz. Masaj yağlarının harika kokuları sürüldüğü anda muhteşem bir enerji yayar.

El ve Vücut Kremi


Nemlendiriciler her kadının çantasında olan vazgeçilmez bakım ürünleridir. Annenizin de mutlaka kullandığı bir el ve vücut nemlendiricisi vardır. Dilerseniz klasik bir seçimle kullandığı ürünleri almayı tercih edebilir ya da radikal bir seçim ile yepyeni ürünlerle annenizi tanıştırabilirsiniz. El ve vücut kremleri konusundaki uçsuz bucaksız seçenek dünyası size seçim konusunda birçok seçenek imkanı sunar.

Makyaj Seti 

Her çocuk mutlaka annesinin bir makyaj malzemesine bilerek ya da bilmeyerek zarar vermiştir. Duvarları çizerek bitirdiğiniz ruju, yere düşürüp kırdığınız far paletini, deneyler yapmak için içine su doldurup bozduğunuz rimelleri telafi etmenin tam zamanı! Makyaj malzemelerinden bir set oluşturabilir ya da annenizin en çok kullandığı ürünün çeşitlerinden birkaç seçenekle ona özel bir set hazırlayabilirsiniz.

Makyaj Çantası


Makyaj setini harika bir makyaj çantası ile hediye edebileceğiniz gibi makyaj yapmayı sevmeyen bir anneniz varsa cilt temizleme ürünleriyle doldurabileceğiniz bir makyaj çantası hediye edebilirsiniz. Makyaj yapsın yapmasın her kadının mutlaka yüz temizleme ürünleri kullanması gerekir. Bunun için annenizin cilt tipine göre seçimler yaparak bir set hazırlayabilir ve bunu da şık bir makyaj çantası içerisinde sunabilirsiniz.

Seyahat Ürünleri


Annelerin belki de en seveceği hediye bir seyahat planı olabilir. Buna bütçeniz yetmiyorsa seyahatte kullanabileceği malzemeler hediye etmek de inanın o etkiyi verecektir. Kendi malzemelerini koyabileceği seyahat seti, ilaçlarını taşımak için ilaç kutusu, yolculukta kullanabileceği uyku gözlüğü gibi aklınıza gelecek her çeşit seyahat malzemesini hediye alabilirsiniz.

Hamile Anneye Hangi Hediye Alınır ?

Anneler gününde ne alınır sorusundan daha kafa karıştırıcı bir şey varsa o da hamile anneye ne alınır sorusudur. Henüz anneliğin en heyecanlı zamanında olan anneleri daha çok heyecanlandırabilecek bir hediye seçmek zor. Bunun için rahatlatacak hediyelere odaklanmanızı öneririz. Yeni doğan bebeğiyle buluştuğunda bir süre kendi bakımını ikinci plana atacak anneler için hamilelik döneminde en işe yarar şey nemlendiriciler olabilir. Gün gün değişen bedenlerini nemlendirerek tıpkı yakında doğacak bebeğine sunacağı şefkati önce kendisine sunmasını sağlaması için yüz kremleri, vücut losyonları, masaj yağları gibi nemlendirici ürünler tercih edebilirsiniz. Ayrıca karında ve vücutta oluşabilecek çatlaklar için özel kremlerden birini de seçebilirsiniz.

.

Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *
Bir kod girin. *
Üye ol butonuna tıkladığında kayıt sözleşmesini kabul etmiş olacaksın.