background image
Alışveriş Sepetim
Dünya Tersine Günü

Dünya Tersine Günü Kampanyası


Dünya üzerinde eğlenmek adına eğlenceli günlerin kutlandığını biliyoruz. Zaman Yolculuğu Yapma Günü, Turşu Günü, İyi Komşuluk Günü, Garip Olaylar Günü, Hayallerini Gerçekleştirme Günü, Hava Tahmincisi Günü ve daha bir sürü değişik, eğlenceli gün var. Tüm Dünyada kutlanan bu eğlenceli günlere katılmak sizi de eğlence dünyasına dahil edip gününüzü güzelleştirmenizi sağlar. Bu farklı ve çok eğlenceli özel günlerden biri olan Dünya Tersine Günü’nü daha önce duymadıysanız öğrendiğinizde çok şaşıracağınıza eminiz! Bundan daha eğlenceli bir gün olamaz.
Dünya Tersine Günü’nde her şey ters olabilir ve bu işte bir terslik yok! Sabah kahvaltısında akşam yemeği yiyebilir, kıyafetlerinizi karmaşık ve tam tersi giyebilir, uyandığınızda herkese “İyi geceler” diyebilirsiniz. Üstelik bunların hepsi Dünya Tersine Günü oldukça normal. 31 Aralık’ta kutlanan bu neşeli gün sayesinde gününüz harika geçecek. Sonuçta eğlenceye ortak olmak her zaman en iyi fikir. Ayrıca bir çeşit kural çiğneme günü olan Dünya Tersine Günü isyankar yapısı ile çılgınlık mantıklı hâle gelir ve tüm kurallar yıkılarak her şey tersine yapılabilir. Neler yapabileceğiniz tek bir şeye bağlı: hayal gücünüz! Dünya Tersine Günü’nü kendiniz ve sevdikleriniz için eğlenceli hale getirmek için sınırlarınızı zorlayın.
 

Watsons Club'a Özel İndirimler


Dünya Tersine Günü’nde Watsons Club’a özel indirimler sayesinde eğlenceli olan bu özel günü çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Kozmetik ürünlerle Dünya Tersine Günü’nü çılgın bir parti haline getirmeye var mısınız? Neon renklerde farlar, metalik rujlar, takma kirpikler, glitterlar ve daha çok daha fazlası çılgın bir makyaj yapmanıza olanak sağlar. Dünya Tersine Günü’nde işe sade ve nude bir makyajla gitmek yerine çılgın makyajınız, ters giydiğiniz kıyafetleriniz, birbirinden farklı çoraplarınız ve hatta ayakkabılarınız günün eğlencesini ikiye katlar.
Watsons’ın Dünya Tersine Günü kampanyası ile günü coşkuyla geçirmenizi sağlayacak tüm ürünlere indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kargo kampanyaları, %10’a varan indirim fırsatları ve çok daha fazlası Dünya Tersine Günü kampanyası ile Watsons’ta sizleri bekliyor. Fondöten, göz altı kapatıcısı, transparan pudra, paletleri, ruj,lipstcik kaş kalemi, makyaj fırçaları gibi ürünler makyaj yapımında ihtiyacınız olan temel ürünler. Bu ürünlerle temel makyajınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.
Makyajınıza eğlence katmak için ise glitter, yüz stickerı, takma kirpik, neon far paletleri, renkli rimeller ve eyelinerlar ile sıra dışı bir tasarım oluşturabilirsiniz. Çılgın makyaj günlük makyajınızdan farklı olsa da ilk yapmanız gereken klasik makyajınızda olduğu gibi nemlendirici ile işe başlamak. İyi nemlendirilmiş bir cilt tersine bir dünyada bile doğru ve işe yarar bir yöntem. Nemlendirici kullanarak cildinizin ihtiyacı olan bakımı verip ardından çılgın makyajınıza başlayabilirsiniz. Şimdi gelelim çılgın makyajınızın nasıl bir tarzda olacağına karar vermeye. Dilerseniz dramatik, dilerseniz eğlenceli ya da gotik bir tarz seçebilirsiniz. Dramatik tarz size en uygun seçenekse gözlerinize koyu, dumanlı farlarla gölgeli bir makyaj yapmakla başlayabilirsiniz. Farı gözlerin dış köşesine doğru dağıtmak gözlerinizi daha dramatik gösterir. Kaş kemiğinizin altına ışıltı bir aydınlatıcı kullanabilirsiniz. Alt kirpik çizgisinden kaşınıza doğru grafik bir eyeliner çekmek de bu tarza oldukça yakışan bir yöntem. Koyu renk ya da metalik bir ruj harika bir tamamlayıcı olur. Eğlenceli ve havalı bir tarz istiyorsanız iki gözünüze farklı renk far sürebilir ve çılgınlığın dozunu artırabilirsiniz. Parlak veya kremsi yapıda farlar tercih ederek renklerin daha çarpıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Alt kirpik diplerinize gözlerinize sürdüğünüz farın zıt rengi bir eyeliner ile gözleriniz daha belirgin ve çarpıcı görünür. Son olarak gotik tarzı olan çılgın bir makyaj sizin için uygunsa bu tarza de harika önerilerimiz var. Göz kapağınızın tam ortasından başlayarak dışa doğru koyu renk ya da kırmızı turuncu gibi iddialı bir fa uygulayabilirsiniz. Gözleriniz daha iri ve çekik görünsün istiyorsanız farı yukarı doğru dağıtmak da iyi bir seçenek. Son dokunuş için kirpik diplerinize siyah eyeliner uygulayarak gotik makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Gotik makyajınıza siyah ruj da çok yakışabilir. Mutlaka denemelisiniz.
 

En İyi Kozmetik Ürünlerinde Büyük Kampanya


Dünya Tersine Günü’nde yapacaklarınızın sınırı sadece hayal gücünüze bağlı. Eğlencenin dozunu hayal gücünüzün verdiği ölçüde belirleyebilirsiniz. Siz sadece bunları düşünmeye vakit ayırırken Watsons istediğiniz her ürüne kolayca ulaşmanızı sağlayacak kampanyalar ile sizi destekler. Dünya Tersine Günü kampanyası ile tüm dünya tersine dönse olamayacak, görülemeyecek fiyat ve fırsatlarla ihtiyacınız olan her ürüne sahip olmanızı sağlar. Fondöten, göz altı kapatıcısı, transparan pudra, paletleri, ruj, lipstcik kaş kalemi, makyaj fırçaları, glitter, yüz stickerı, takma kirpik, neon far paletleri, renkli rimeller ve eyelinerler gibi makyaj malzemelerinden, nemlendirici, cilt serumu, maske, peeling gibi cilt bakım ürünlerine kadar farklı kategorilerde indirimle istediğiniz ürünleri uygun fiyatlara bulabilirsiniz.
Ayrıca böyle özel günler sevdiklerinizle paylaştıkça güzel. Kendiniz ve sevdikleriniz için en iyi kozmetik ürünleri, cilt bakım ürünleri, ev ve yaşam malzemeleri gibi dilediğiniz tüm kategorilerde inanamayacağınız fiyatlarla bulabilirsiniz. Harika kampanyalarla sizleri buluşturmak Watsons’tan hayal gücünüzün sınırlarını zorlamak sizden!

Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *