background image
Alışveriş Sepetim
Eğitim ve Gelişim

Eğitim ve Gelişim

•Şirketimizde eğitim, kapsamlı bir oryantasyon programıyla başlıyor. Merkez ofis, mağaza ve dağıtım merkezi çalışanlarımız için ayrı ayrı tasarlanan oryantasyon programlarıyla işe yeni başlayan çalışanlarımızın şirketimize ve işlerine kolay adaptasyonunu hedefliyoruz. Merkezde işe başlayan çalışanlarımız farklı departmanları, dağıtım merkezimizi ve mağazalarımızı dolaşarak kurum içerisindeki iş arkadaşlarıyla ve yöneticilerle tanışma imkanı buluyor. Mağazalarımızda yeni başlayan çalışanlarımıza mağaza içinden bir "buddy" atayarak 1 hafta boyunca onun her türlü ihtiyacıyla ilgilenmesini sağlıyoruz.


•Şirketimizde eğitim planı çalışanların gelişim ihtiyaçlarından yola çıkılarak yıllık olarak hazırlanıyor ve uygulanıyor. Plan dahilindeki eğitimler dışında, çalışanlarımız yıl içinde ortaya çıkan bilgi ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak yıl içinde de eğitim talebinde bulunulabiliyorlar.


•Eğitimlerimiz iç ve dış eğitimler olarak ikiye ayrılıyor: gerek mevcut uzman çalışanlarımızla, gerekse eğitim firmalarından seçkin eğitmen ve danışmanlarla işbirliği yapıyoruz.

Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *