background image
Alışveriş Sepetim
Kampanyalar

Bu kampanya Watsons Club üyeliğine özeldir. Kampanya watsons.com.tr ve mobil uygulamada tüm indirimler uygulandıktan sonra kargo ve KDV dahil ilk ve tek seferde yapılacak toplam 700 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Her Watsons Club üyesi kampanyadan 1 kez yararlanabilecektir. Kampanyadan hakedişi olan Watsons Club üyelerine 350 TL değerinde 35.000 Watsons Club puan yüklenecektir. Kazanılan puanlar 30 Nisan 2024 tarihinde Watsons Club’a yüklenecektir, kullanılmayan puanlar 5 Mayıs 2024 23:59 tarihinde silinecektir.  Her Watsons Club üyesi kampanya koşullarından bağımsız Watsons mağazaları, watsons.com.tr ve mobil uygulama dahil olmak üzere bir günde maksimum 500 TL değerinde puan kazanabilir ve bir günde maksimum 400 TL değerinde puan harcayabilir. Kazanılan puanlar watsons.com.tr, mobil uygulama ve mağazalarda kullanılabilir. Watsons kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. İptal ve iade edilen siparişler kampanyadan yararlanamayacaktır. Kampanya sürecinde yaşanabilecek teknik problemler için chat kanalımız üzerinden iletişime geçmenizi rica ederiz.

 Bu kampanya Watsons Club üyeliğine özeldir. Kampanya watsons.com.tr ve mobil uygulamada tüm indirimler uygulandıktan sonra kargo ve KDV dahil ilk ve tek seferde yapılacak toplam 700 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Her Watsons Club üyesi kampanyadan 1 kez yararlanabilecektir. Kampanyadan hakedişi olan Watsons Club üyelerine 250 TL değerinde 25.000 Watsons Club puan yüklenecektir. Kazanılan puanlar 4 Nisan 2024 tarihinde Watsons Club’a yüklenecektir, kullanılmayan puanlar 9 Nisan 2024 23:59 tarihinde silinecektir.  Her Watsons Club üyesi kampanya koşullarından bağımsız Watsons mağazaları, watsons.com.tr ve mobil uygulama dahil olmak üzere bir günde maksimum 500 TL değerinde puan kazanabilir ve bir günde maksimum 400 TL değerinde puan harcayabilir. Kazanılan puanlar watsons.com.tr, mobil uygulama ve mağazalarda kullanılabilir. Watsons kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. İptal ve iade edilen siparişler kampanyadan yararlanamayacaktır. Kampanya sürecinde yaşanabilecek teknik problemler için chat kanalımız üzerinden iletişime geçmenizi rica ederiz.

Güzellik ve kişisel bakım alanında yılın en iyilerinin belirlendiği 10. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri için oylamalar odul.watsons.com.tr de başladı. 

Kozmetik ve kişisel bakımın ilklerini gerçekleştiren Watsons Türkiye, 10. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri ile en sevilen güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin “en iyilerini” belirlemeye devam ediyor. Tüketiciler tarafından büyük ilgi gören ve rekor oylamaların gerçekleştiği Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde bu yıl makyaj, cilt bakımı, saç bakımı ve kişisel bakım gibi 26 farklı kategoride 141 aday ürün yılın en iyisi olmak için oylarınızı bekliyor! Siz de hemen odul.watsons.com.tr’ye tıklayarak tüm yıl yanınızdan ayırmadığınız ve severek kullandığınız ürünler arasından favorilerinizi seçip oylamaya katılın.

Hemen odul.watsons.com.tr adresinden oylamaya başlayabilirsiniz. Unutmayın! Her kategoride sadece bir adayı destekleme şansınız var. Siz de yılın en iyi güzellik ve kişisel bakım ürünleri için hemen oylamaya katılın. Hem en sevdiğiniz ürünler kazansın hem de siz sürpriz ödülleri kazanma şansı yakalayın!

Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *