background image
Alışveriş Sepetim

MARVIS

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

KATEGORİ

FİYAT

ALT KATEGORİ

Filtreleri sıfırla Doğrula
 

Marvis


Güzellik endüstrisinin en gözde üyelerinden biri de elbette diş macunları... Sarı dişlerden yakınan veya diş fırçalamayı unutan insanlar için vadettiği her şeyi 1970 yılından beri gerçekleştiren Marvis diş macunu seçenekleri ağız bakımı rutininizi etkili bir şekilde devam ettirmenizi sağlar. Sabah ve akşam diş fırçalama rutinine keyif katan Marvis diş macunu çeşitleri değişik aroma seçenekleriyle diş fırçalamayı sıra dışı bir eğlenceye dönüştürür. Ağızda bıraktığı tat hissi ve ferah nefes avantajlarıyla diş macunu favorileriniz arasında olabilir. Diş çürükleri ve diş eti sorunları için düzenli diş macunu kullanımı gereklidir. Herkesin zevkine hitap eden aromatik ürün seçenekleri ile diş bakımında tatmin edici sonuçlar alacağınız Marvis diş macunu çeşitleri kısa sürede etkisini göstermesiyle fark yaratır.


Marvis ile Diş Bakımına Aromatik Bir Yaklaşım


Geleneksel diş macunları dışında bir konseptle 40'tan fazla ülke ile buluşan Marvis, adeta bir lezzet bombardımanına tutarak günlük diş fırçalama işini zevkli birkaç dakikaya dönüştürmeyi hedefler. Yoğun kıvamlı ve yoğun aroma seçenekleri ile diş fırçalamayı daha sevilesi bir aktiviteye dönüştürebilir. Marvis diş macunu çeşitleri, çürük ve plak oluşumunu önlerken aynı zamanda nefeslerin tazeliği ile de ilgilenir. Vegan ve parabensiz içerik sunan diş macunlarının retro tüpleri, konulduğu banyoya klas bir dokunuş kazandıracaktır.

Canlandırıcı ve ferahlatıcı özellikteki nane aromasını sevenlere özel Marvis diş macunu nane tadıyla sabah sabah enerjinizi arttıran özellikleriyle mutlu eder. Nane ferahlığının ötesinde ekşi tatlı Ruvent bitkisi ile buzlu mentol birleşimiyle hazırlanan diş macununda ağzınızda meyvemsi bir ferahlık hissedebilirsiniz. Klasik nane tadına eklenen yaseminin floral esansı sayesinde dişlerinizi fırçalamak Akdeniz sabahlarına uyanmak kadar tatlı olabilir.

Ağzınızda uzun süre kalan tadıyla dişlerinizi nazikçe ve güvenilir bir şekilde temizleyebilirsiniz. Whitening Mint beyazlatıcı diş macunu dişlerinizdeki inatçı lekelere karşı savaşırken mutlu bir gülümseme için her fırçalama sonrasında enerjinizi yükseltir. Egzotik tatların adı Black Forest Marvis diş macunu; Amaretto, badem ezmesi, hafif meyan kökü, esmer çikolata ve vişnenin birleşiminden oluşan eşsiz aroma deneyimiyle ağzınızda gün boyu unutamayacağınız bir haz bırakır.


Mutlu Bir Şekilde Dişlerinizi Fırçalamak İstemez misiniz?


Moda dünyasından ilham alan Marvis diş macunu, 75 ml ve 85 ml seçenekli şık tüpleriyle kremsi ve yoğun dokuludur. Üstün koruma özellikleri ve temizlik hissi veren diş macunu canlandırıcı bir nefes sağlar. İlgi çekici aroma seçenekleriyle diş fırçalama rutinini eğlenceli bir işe dönüştüren Marvis diş macunu ağızdaki etkisini uzun süre korur. Aşırı kahve ve çay tüketimi nedeniyle dişlerde oluşan lekelenme ve sararmalara fayda sağlayan diş macununu kullanarak gülüşlerinizi gizlemeye son verebilirsiniz. Dişlerinizin minesini güçlendirerek doğal beyazlığını açığa çıkaran diş macunu çeşitleri, diş taşları ve çürük oluşumuna karşı da son derece etkilidir.

Ağız hijyenine önem verdiği kadar estetiğe de önem verenlerin tercihi olan Marvis diş macunu seçenekleri etkili ve özel formülleriyle fark edilebilir sonuçlar kazandırır. Harika tat ve ambalaj özelliklerinin yanı sıra florür içeriği ile dişlerinizi beyaz tutmanıza da yardımcı olur. Kişisel bakıma fantastik bir yorum katan Marvis, dişlerinizin için yüksek kalitede hijyen sağlayarak fark yaratır. Dişleriniz için en iyisini isterseniz, Watsons'ta "en iyisi" hep var!

Günde en az 2 defa gerçekleştirilen diş fırçalama ritüelinizi lüks bir deneyime dönüştüren Marvis diş macunu seçenekleriyle daha çekici ve kalıcı bir gülümseme kazanabilirsiniz. Zarif ambalajı ve hoş kokularıyla Marvis diş macunu çeşitlerini ve daha fazlasını Watsons'ta bulabilirsiniz.


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *
Bir kod girin. *
Üye ol butonuna tıkladığında kayıt sözleşmesini kabul etmiş olacaksın.