Cerrahi Maske Çeşitleri

Kapalı alanlarda bulunmak ve kalabalıklarla temas halinde olmak bulaşıcı hastalıklara yakalanma riskini artıran unsurlar arasında yer alıyor. Ancak koruyucu ekipmanlar kullanarak sağlığınızı tehdit eden virüs ve bakterilerden korunmanız mümkün. İhtiyacınız olan tüm ürünleri Watsons'ta bulabilirsiniz. Yüz siperliği, hijyen kiti ve 3 katlı telli maske ürünlerine avantajlı fiyatlarla sahip olmak için siz de hemen sipariş verebilirsiniz.

Solunum Yollarını Koruyan Cerrahi Maske Ürünleri

Sağlık uzmanları hastalık riski taşıyan virüs damlacıklarının ağız, burun ve göz pınarlarından vücuda girdiğini ve bu sayede hastalık kapma riskinin arttığını belirtiyor. Önlem olarak da cerrahi maske ve yüz koruyucu siperlik kullanılması tavsiye ediliyor. Watsons'ta güvenilir Sanimask ve Mask markalarının cerrahi maskelerini farklı seçenekler ile bulmanız mümkün. Mask'ın geri dönüşümlü malzemeden ve 3 katlı nonwoven kumaştan ürettiği yüz maskesi ile ağız ve burun yollarınızı üstün bir şekilde koruyabilirsiniz. Burun bölgesinde bulunan tel ve kulakları tahriş etmeyen özel dokulu lastiği ile oldukça pratik bir kullanım sunan Mask ürünlerinin kutu içeriğinde ise 50 adet maske yer alıyor. Aynı özelliklere sahip Sanimask ürünleri ise yine çoklu kutularda sunuluyor. Kutu içinde yer alan ve tek tek paketlenen Sanimask ürünlerini çantanızda güvenilir bir şekilde taşımanız da mümkün. Watsons'ın sunduğu avantajlı cerrahi maske fiyatları ile hemen sipariş vererek bulaşıcı hastalıklara karşı koruma sağlayabilirsiniz.

Üstün Güvenlik Sunan Yüz Koruma Siperliği

Siperlik çeşitleri tüm yüz bölgesini korumaya alarak havada asılı kalan damlacıkların solunum yollarından ve göz pınarlarından vücuda girişini engelliyor. Sağlık uzmanları özellikle kalabalık mekanlarda koruyucu siperlik kullanmanın bulaşıcı hastalık riskini azalttığını belirtiyor. Günlük kullanıma uygun olan yüz koruyucu siperlik çeşitlerini oldukça pratik bir şekilde takıp çıkarmanız mümkün. Çizilme ve yıpranmaya karşı dayanıklı PVC malzeme ile üretilen siperlik ürünlerini kolonya, dezenfektan ya da sabun ile temizleyerek defalarca kullanabilirsiniz. Watsons bulaşıcı hastalıklardan korunmanızı sağlayan Dentac ve Politek markalarının siperlik çeşitlerini size farklı seçeneklerle sunuyor. Konuşurken buhar yapmayan ve görüş açınızı engellemeyen Dentac ve Politek siperliklerini hafif yapıları sayesinde yanınızda taşımanız da oldukça kolay. Watsons'ın uygun siperlik fiyat seçenekleri ile dilediğiniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

İhtiyacınız Olan Tüm Ürünleri Sunan Hijyen Kitleri

Asansör düğmeleri ve kapı kolları gibi sık temas edilen alanlara dokunduktan sonra antibakteriyel jel ürünlerini kullanarak ellerinizi kolayca temizleyebilirsiniz. Su ve sabuna ulaşamadığınız durumlarda eldiven ya da antibakteriyel jel çeşitlerinden faydalanabilir ve pratik bir yöntemle hijyen şartlarını sağlayabilirsiniz. Watsons'ta yer alan Sanipack markasının hijyen kiti ihtiyacınız olan tüm ürünleri tek kutu içinde sunuyor. Bir çift nitril eldiven, 3 katlı cerrahi maske ve %70 alkol oranına sahip antibakteriyel jel ürünü içeren Sanipack hijyen kitini çantanızda ya da bavulunuzda kolayca taşıyarak seyahatlerinizi de daha güvenli hale getirebilirsiniz. Bulaşıcı hastalık taşıyan virüs damlacıklarına karşı kendinizin ya da sevdiklerinizin sağlığını korumak isterseniz Watsons'ın sunduğu koruyucu ekipmanlardan faydalanabilirsiniz. Watsons'ın uygun fiyatlarından, güvenilir markalarından ve hızlı teslimat sürecinden yararlanmak için siz de hemen sipariş verebilirsiniz.

Kullanıcı Tipi