background image
Alışveriş Sepetim
 

Takma Tırnak

Gün içinde el ve tırnaklarınız sürekli ön plandadır. Bu nedenle cildinizin bakımı kadar el ve tırnak bakımınız da son derece önemlidir. Farklı modelleriyle ister özel günlerinizde ister günlük hayatınızda kolaylıkla kullanabileceğiniz takma tırnaklar, daha bakımlı ellere sahip olmanızı sağlar. İstediğiniz tırnak yapısını ve modelini uygulamaya zamanınız olmuyorsa ya da özel günlerde tırnaklarınızla ön planda olmak istiyorsanız, memnun kalacağınız takma tırnak modellerini, Watsons’tan alabilirsiniz.


Kısa Sürede İstediğiniz Tırnaklara Sahip Olun

Kendi tırnaklarınızı şekillendirmek adına ayıracak zamanınız yoksa ve tarzınızı yansıtacak tırnaklara hemen kavuşmayı arzu ediyorsanız takma tırnak modellerinden yardım alabilirsiniz. Watsons’ın geniş ürün yelpazesinde bulunan çözümlerle tırnaklarınıza farklı bir hava katabilir, kendinizi gün boyunca daha iyi hissedebilirsiniz. Edineceğiniz ürünlerin kullanımı gayet pratiktir ve tırnaklarınızla, kendi tırnağınızmış gibi bütünleşirler. Taktığınız andan itibaren sizi rahatsız etmez ve kolaylıkla çıkmazlar. Tercih ettiğiniz model kadar ürünün markasına ve yapısına da dikkat etmeniz yerinde olur. Bu noktada, Watsons çatısı altında yer alan markalar sayesinde doğru seçimi yapabilir, dilediğiniz ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.


Özel Tasarımlı Takma Tırnak Modelleri Tam Size Göre

İlk defa takmak tırnak kullanacaklar için de bu konuda deneyimli olanlar için de sayısız seçenek mevcuttur. Ayrıca özel durumlara sahip kadınların değerlendirebileceği çözümler de üretilir. Örneğin tırnak yeme gibi problemi olanlar 100’lü paketlerde satılan modelleri tercih ederken tırnaklarıyla ön planda olmak isteyenler 24’lü ürünleri tercih edebilirler. Sadelikten yana olanlar için French uygulamalı modeller daha uygun olurken dikkat çekmeyi sevenler, canlı renkli ve özel tasarımlı tırnakları tercih ederler.


Sıradışı Tasarımlarla Tarzınızı Yansıtın

Herhangi bir şekilde insan sağlığına zararı olmayan ürünler sunan Watsons’tan, birbirinden ilgi çekici ve tarzınızı yansıtabilecek nitelikte ürünleri edinebilirsiniz. Kısa takma tırnak ve uzun takma tırnak modellerinden Watsons’ın kendi markası Kiss’in sunduğu çözümlere kadar pek çok ürünü bulabilirsiniz. Kiss takma tırnaklarını, ürünle beraber satılan özel yapıştırıcısı ile kendiniz uygulayabilir ya da tak çık özelliği bulunan Kiss kendinden yapışkanlı takma tırnak çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Ayrıca, haricen uygulanabilen yapışkanlı takma tırnak modelleri ile konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz. Bu tarz ürünlerin, siz tırnağınızdan çıkarmak istemediğiniz sürece tırnağınızdan çıkması mümkün değildir. Uyguladığınız ürünler çıkarmak istediğiniz zaman, tırnaklarınızı asetonlu suda bekletmeniz yeterlidir.

Siz de tarzınızı farklı bir şekilde yansıtmak istiyorsanız, Watsons’ın sunduğu ürünleri inceleyebilir, takma tırnak fiyatları üzerinden dilediğiniz modeli satın alabilirsiniz.