background image
Alışveriş Sepetim

SLAZENGER

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

KATEGORİ

ALT KATEGORİ

FİYAT

Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
13 ürün
filtreler
 

 

Slazenger

 

Erkeklere sınır tanımayan kokular sunan Slazenger ürün çeşitleri Watsons’ta! Her zaman taze olmanızı sağlayan kokular sunan Slazenger ürünleri her zevke hitap eden koku seçeneklerine sahip. Slazenger ürünleri en yoğun günlerde bile tüm gün sizi taze hissettirir ve istenmeyen vücut kokularını önler. En zorlu koşullarda bile duştan yeni çıkmış gibi hissetmenizi sağlayan Slazenger ürün seçkisini şimdi keşfedin!

 

Slazenger Deodorant İle Her An Duştan Yeni Çıkmış Gibi Hissedin

 

Uzun süren ferahlık sağlayan Slazenger deodorant ile her an duştan yeni çıkmış gibi hissedersiniz. Mavi ve yeşil renk seçeneği sunan deodorant serisi sprey formuyla kolay bir şekilde uygulanır. Yanınızda taşımanızı sağlayan ambalaj boyutu ile tazelenmek istediğiniz her an her yerde kullanabilirsiniz. Baharatlı ve hafif koku seçenekleri sunan deodorant serisi bu bakımdan her zevkten erkeğin dikkatini çeker. Peki, Slazenger deodorant nasıl kullanılır? Ürünü kullanmadan önce mutlaka çalkalayın. Ardından dik tutarak koltuk altına sıkın ve bir süre bekleyin. Ardından giyinebilirsiniz. Deodorantı tahriş olmuş cilde uygulamayın.

 

Slazenger Parfüm İle Girdiğiniz Ortamlarda Fark Yaratın

 

Slazenger parfüm ürün seçkisiyle de dikkat çeker ve duyulara hitap eder. Slazenger parfüm genellikle set halinde satışa sunulur. Slazenger Active Sport mavi ve yeşil ürün seçeneğini 125 ml eau de toilette ve 150 ml deodoranttan oluşan kapsamlı set halinde Watsons’ta bulabilirsiniz. Mavi parfüm ve deodorant serisi cesur ve sınır tanımayan erkeklere hitap eder. Kokunun üst notalarında yeşil limon ve portakal, orta notalarında yosun ve baharat, dip notalarında ise paçuli, yosun ve sedir ağacı bulunur. Bunun yanında sportif erkeklere hitap eden yeşil parfüm ve deodorant serisi enerjik kokular sunar. Kokunun üst notalarında yeşil mandalina, orta notalarında yabani karanfil ve kişniş, dip notalarında ise vanilya ve tonka fasulyesi bulunur.

 

Her Zevke Hitap Eden Slazenger Koku Seçkisi

 

Her zevkten erkeğe hitap eden kokular sunan Slazenger, parfüm ve deodorantları ile gittiğiniz her yerde saçtığınız kokuyla fark yaratmanızı sağlar. Slazenger mavi deodorant baharatlı ve cesur bir kokuya sahiptir. Bunun yanında Slazenger yeşil deodorant sportif ve fresh kokusuyla dikkat çeker. Karşı konulamaz kokular sunan Slazenger ürün seçkisi kalıcılığıyla da büyük beğeni kazanır ve bu yönüyle geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih edilir. Slazenger parfüm ve deodorant seçeneklerini oldukça cazip fiyatlarla satın alabilir ve her ortamda fark edilebilirsiniz. Bunun yanında bu eşsiz koku seçeneklerini ideal bir hediye seçeneği olarak da satın alabilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *