background image
Alışveriş Sepetim
Sıralama:
175 ürün
filtreler
 

 

Duş Jelleri

 

Temiz ve ferah bir güne başlamak için duş almak gibisi yoktur. Stresinizi azaltan, gözenekleri temizleyen ve cildinizi nemlendiren duş jelleri ile kendinizi şımartabilirsiniz. Meyve ve çiçek özlerinden elde edilen tazeleyici içeriğe sahip duş jeli çeşitleri ile banyo keyfinizi ikiye katlamanız mümkün. Palmolive, Le Petit Marseillais, Duru ve Nivea gibi duş jeli markaları arasından en çok tercih edilen duş jeli çeşitlerine Watsons'tan ulaşabilirsiniz.

 

Doğanın Mucizesini Banyonuza Davet Edin!

 

Palmolive duş jeli seçenekleri, değerli çiçeklerin özlerinden ve mucizevi yağlardan elde edilen formülü ile cildinizi yeniler. Banyo zamanlarında cildinizin kurumasını ve pullanmasını engelleyen yağ aromaları ile pürüzsüz bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Sabun içermeyen duş jelleri, cildinizin doğal güzelliğini ortaya çıkarmanızı sağlar. Nazik ovma hareketleri ile cildinize uyguladığınızda bu duş jeli çeşitleri ile cildinizdeki ölü derileri yok edebilirsiniz. Cilt yenilenmesine destek olan duş jelleri banyo anlarınızı bakım seanslarına dönüştürmenize yardımcı olur. Hoş kokuları ile sizi cezbedecek ürünler, duşun tadını çıkarmanızı sağlar. Le Petit Marseillais duş jeli çeşitleri ile banyo zamanlarınızda cildinize bakım yapabilir ve gün boyu hoş kokabilirsiniz.

 

Erkeklere Özel Bakım

 

Erkek duş jeli çeşitleri, erkeklerin cilt yapısına uygun olarak formüle edildiği için daha etkili sonuçlar ortaya çıkarır. Koku maskeleyici teknolojiye sahip erkek duş jeli çeşitleri istenmeyen kokuları yok eder. Erkeksi kokusu sayesinde duş deneyiminizi üst seviyeye çıkaran bu seçenekler ile cildinizi yenileyebilirsiniz. Gün boyu terlemeye ve kokmaya karşı sizi koruyan ürünler sorunsuz bir gün geçirmenizi sağlar. Tek bir ürün ile banyo zamanını tamamlamak isteyen erkekler için özel hazırlanan Nivea duş jeli çeşitleri ile tazelenebilirsiniz. Saç, yüz ve vücut bölgesinde kullanılan duş jelleri ile hızlıca duş alıp güne hazırlanabilirsiniz. Kil içeren duş jeli çeşitleri cildinizin gözeneklerini temizler ve kusursuz bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur.

 

Yumuşak ve Pamuksu Bir Dokunuş

 

Hassas ciltler ve pamuksu bir dokunuş isteyenler için Dove duş jeli, badem sütü içeren formülü ile cildinize ekstra yumuşaklık verir. Nemlendirici etkiye sahip Dove duş jeli çeşitleri cildinize suyu hapsederek, gün boyu teninizin doğru nem dengesinde kalmasına yardımcı olur. Kuruyan ve çatlayan cildinizi onararak daha esnek bir cilde kavuşmanızı sağlar. Çiçek özlerinden ilham alan çeşitleri ile Duru duş jeli, büyük boy ambalajları sayesinde aile boyu kullanıma elverişlidir. Hoş kokuları ile baharı banyonuza davet eden Duru duş jeli, çiçek kokularını sevenler için ideal seçenekler sunar. Siz de temizlenirken tazelenmek, cildinize bakım yaparak onun doğal ışıltısını kazanmasına yardımcı olmak istiyorsanız, Watsons'ın sunduğu seçeneklere göz atabilirsiniz. Bütçenize destek olan duş jeli fiyatları ile kolayca satın alabilirsiniz.