background image
Alışveriş Sepetim
 

Takma Kirpik


Bakışlarına vurgu yapmak ve uzun, dolgun, kıvrık kirpiklere sahip olmak isteyen kadınlar için, maskaranın etkisinin yetersiz kaldığı durumlarda takma kirpik kullanmak en etkili çözüm oluyor. Takma kirpik çeşitleri, önceleri yalnızca profesyonel makyajlarda kullanılıyorken bugün artan çeşitlilik ve pratik kullanımlarıyla gündüz ve gece makyajlarında sıklıkla tercih edilen ediliyor. Watsons'ta ihtiyacınıza uygun pek çok ürün çeşidini kolaylıkla bulabilirsiniz.


Göz Biçiminize Uygun Takma Kirpik Seçimi


Takma kirpik seçimi; gözlerinizin biçimi, yaratmak istediğiniz efekt ve kullanılan malzemeye göre farklılık gösteriyor. Badem gözlüler için orta kısmı daha uzun olan kirpikler, yuvarlak gözlüler için iç kısımları daha kısa, dışa doğru uzayan kirpikler daha uygun oluyor. Gözler birbirine yakınsa içleri kısa dışa doğru uzayan kirpikler, uzaksa kenarları kısa ortası uzun kirpikler göz bölgesinde dengeyi sağlıyor. İsterseniz yekpare tek bir kirpik isterseniz tüm göz şekillerine uygun olan ve dört hafta süreyle kullanılabilen tekli takma kirpik modellerini tercih edebilirsiniz.


Yapıştırın ya da Mıknatıslayın


Takma kirpik uygulamanın iki temel yöntemi bulunuyor: İlki yapıştırarak uygulama ve bu noktada kirpik yapıştırıcı seçimi de en az kirpik seçimi kadar önemli oluyor. Dermatolojik olarak test edilmiş, alerji yapmayan, uzun süre etkili olan ürünler, her kirpik türü için rahatlıkla kullanılabiliyor. İkinci yöntemde ise yapıştırıcı kullanılmıyor; tam, yarım ya da parçalı olarak seçim yapabileceğiniz bir çift mıknatıslı kirpik sayesinde dolgun ve uzun kirpiklere kavuşuluyor. Önce üst kirpiği kendi kirpiklerinizin üstüne yerleştirip sonra alt kirpiği hizaladığınızda, içerisinde bulunan mikro mıknatıslar sayesinde kirpikler birbirine kenetleniyor. Yüzde yüz insan saçından yapılmış olan doğal takma kirpik ise, diğerlerine oranla bir miktar daha hafif ve ince dokulu oluyor ve protein içerikli kendi özel yapıştırıcısıyla uygulanıyor.


Tek Hareketle Profesyonel Makyaj Efekti


Makyaj malzemesi üreticileri ve uzmanlar, yıllardır kadınların gözlerinin güzelliğini ön plana çıkarmak, bakışlarına derinlik katmak ve tek bir hareketle profesyonel makyaj efekti yaratmak için çalışıyor. Amerika’nın takma kirpik uzmanları tarafından uzunluk, hacim ve dolgunluk veren yenilikçi ürünleri ile tanınan Kiss takma kirpik, ürünlerinin her çeşidini, zarar vermeyen hatta bakım yapan yapıştırıcılarıyla birlikte makyaj sevenlerin beğenisine sunuyor. Zengin ürün yelpazesiyle Watsons, bakımlı ve stil sahibi kadınları en uygun takma kirpik fiyatları ile buluşturuyor. Siz de uzun, gür, güçlü ve kıvrık kirpiklere sahip olmak isterseniz, beğendiğiniz ürünleri Watsons ayrıcalığıyla kolaylıkla hemen satın alabilirsiniz.