background image
Alışveriş Sepetim
Tırnak Bakım Ürünleri
 

Tırnak Bakım Ürünleri

Güzel görünen eller güçlü bir özgüven oluşmasına katkı sağlar. Bu yüzden tüm kadınlar sağlıklı tırnaklara sahip olmak ister. Ancak kırılmalara karşı dayanıklı tırnaklara sahip olmak için düzenli olarak tırnak bakımı yapmak gerekir. Peki her ay güzellik salonlarına bir servet ödemek zorunda kalmadan kendi tırnak bakımı işleminizi yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Bunun için ihtiyacınız olan ürünlerin tamamını Watsons'ta bulabilirsiniz. Profesyonel sonuçlar elde edeceğiniz Solingen manikür seti ve Kalyon tırnak güçlendirici ürünleri gibi birçok marka Watsons'ta sizleri bekliyor.


Güçlü Tırnakların İlk Adımı

Güçlü tırnaklara sahip olmak için edinmeniz gereken en önemli kozmetik ürünü bir manikür pedikür seti olmalıdır. Manikür seti ürünlerini tek tek almak yerine Lionnesse ya da Kruidvat gibi belli bir markanın setini tercih edebilirsiniz. Bu setler içerisinde törpü, manikür makası ve tırnak eti itici gibi birçok ürünü bir arada bulabilirsiniz. Manikür seti almak yerine gerekli tüm ürünleri tek tek de temin edebilirsiniz. Tercihiniz bu yönde olacaksa Essence markalı tırnak törpülerini, Banat manikür makaslarını, Solingen et pensi ve Watsons üretimi olan tırnak makaslarını tercih edebilirsiniz. Çocuklar ve bebekler için ise Qvs markasının tırnak makası ve tırnak törpülerini kullanabilirsiniz.


Tırnak Bakım Yağı Kullanmayı İhmal Etmeyin

Tırnak bakımı yalnızca düzenli manikür ile mümkün olmayacaktır. Tırnaklarınızı günlük hayatın darbelerine karşı da korumanız gerekir. Ne kadar sağlıklı beslenirseniz beslenin tırnaklarınızda vitamin eksikliği olabilir ve böyle bir durumda sık sık kırılmalar yaşayabilirsiniz. Düzenli olarak Mixup tırnak bakım kremlerini ya da Mara tırnak bakım yağı ürünlerini kullandığınız takdirde ellerinizdeki değişime ve sağlıklı görünüme şaşıracaksınız. Pastel'in keratin içerikli tırnak güçlendirici ürünlerini ve Otacı'nın argan içerikli tırnak bakım yağı çeşitlerini de Watsons'ta bulabilirsiniz. Tırnak bakım seti ürünleri size birçok farklı seçenek sunar. Deneme yanılma yöntemiyle kendinize en uygun ürünü bulabilirsiniz. Ancak güçlü tırnaklara sahip olmak için size en çok yardımcı olacak şey iyi bir tırnak bakım yağıdır. Bu yağlar arasında tırnaklarınızın hızlı uzamasını sağlayacak seçenekler de bulabilirsiniz.


Oje Kurutucu ile Son Dokunuş

Manikür bakımının ardından sürülen ojelerin tamamen kuruması ancak yirmi dakika içinde gerçekleşir. Bu süre içerisinde elinizi bir yere çarptığınızda ojeniz parlak görümünü kaybedecek ve üzerinde izler oluşacaktır. Bu sorunu engellemek için Co Nail's Effect markasının oje kurutucu ürünlerini kullanabilirsiniz. Bu ürünler ojelerinizi çabuk kurutmakla kalmayacak renklerin çok daha parlak görünmesine katkı sağlayacaktır. Flormar tırnak bakım yağlarını, Superdrug mini bakır setlerini, Kalyon oje kurutucu seçeneklerini ve Solingen et makası gibi birçok manikür pedikür ürününü Watsons'ta bulabilir, çok kısa sürede sağlıklı ve güzel görünen ellere sahip olabilirsiniz.