background image
Alışveriş Sepetim
 

 

Vücut Spreyleri

 

Body mist olarak da adlandırılan vücut spreyleri, her yaştan kullanıcının tercih edebileceği özgün seçenekleriyle Watsons'ta yer alıyor. En ünlü kozmetik markaları tarafından hazırlanan ürünler Eda Taşpınar, Essence, Aqua Di Polo, Burberry, David Beckham, Glamour, Adidas, Roc, Sansiro, FGM, Beology, Beyonce gibi seçeneklerden oluşuyor. Erkek vücut spreyi modelleri daha fresh kokulardan hazırlanırken, kadın vücut spreyi ürünlerinde daha çok meyve, çiçek ve çeşitli bitki kokuları kullanılıyor. Oldukça kalıcı vücut spreyi ürünleri, setler hâlinde de satışa sunulabiliyor.

 

Doğanın Harika Kokularına Tanık Olun

 

Vücudunuza tereddüt etmeden uygulayabileceğiniz vücut spreyleri, özel dermatolojik testlerden geçiriliyor. Böylece herhangi bir alerji durumu da söz konusu olmuyor. Simli vücut spreyi gibi çeşitleri de bulunan ürünler amber, nar, kiraz çiçeği, çilek, muz, limon, portakal gibi alışılmış kokuların yanı sıra en iyi markalar tarafından hazırlanan parfümlerin vücut spreyi versiyonuna da yer veriyor. Simli spreyler aynı zamanda cildinizin doğal bir ışıltı kazanmasına yardımcı oluyor. Eda Taşpınar vücut spreyi gibi özel koleksiyon ürünlerinin de bulunduğu kategoride yasemin, bergamot, vanilya, çikolata, gül, sandal ağacı gibi birbirinden özel aromaları bir arada bulabilirsiniz. Eda Taşpınar Body Mist modelleri ve diğer tüm vücut spreyleri, 85, 200, 150 ml gibi özel ölçülerde satışa sunuluyor. Sansiro vücut spreyi gibi ürünler ise çok sayıda farklı seçenek sunuyor.

 

Kalıcı Vücut Spreyi Çeşitleriyle Eşsiz Koku Deneyimleri

 

Onlarca farklı kokuya ev sahipliği yapan vücut spreyi markaları, her segmentten kullanıcının beğenebileceği özgün kokular hazırlıyor. Bodycology vücut spreyi çeşitleri ise cildinizi nemlendirirken aynı zamanda harika kokular elde etmenize yardımcı oluyor. Vücudunuzda terleme oluşan tüm bölgelere uygulayabileceğiniz spreyler, hafif olmaları sebebiyle kullandığınız parfümleri bastırmadan etki gösterebiliyor. İsterseniz kullandığınız parfüm türünün vücut spreyi versiyonunu satın alabilir, ayrıca parfüm ve vücut spreyi formunda ikili setler hâlinde satılan ürünleri de değerlendirebilirsiniz.

 

En İyi Vücut Spreyi Kokularını Watsons'ta Keşfedin

 

Burberry, Beyonce, Antonio Banderas gibi ünlü markaların tasarladığı ürünlerin ayrıca parfüm versiyonuna da ulaşabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde hem vücut spreyiniz hem de parfümünüz aynı kokuya sahip olacağı için, her iki üründe de bütünlük elde edebilirsiniz. Aradığınız her kokuyu bulabileceğiniz Watsons, avantajlı vücut spreyi fiyatları ile çok sayıda özel kokuyu kullanıcılarıyla buluşturuyor. Eğer siz de her an taze hissetmek ve harika kokularla cildinizi canlandırmak istiyorsanız, istediğiniz vücut spreyini sepete ekleyebilir, Watsons'ın ayrıcalıklı alışveriş özelliklerinden faydalanabilirsiniz.