background image
Alışveriş Sepetim
 

 

Stick ve Roll-On

 

En iyi kişisel bakım markaları, birbirinden etkili formüllere sahip olan stick ve roll on ürünleriyle Watsons'ta kullanıcılarını bekliyor. Terlemeyi önleyen özel dokuları, hoş kokuları ve kolay uygulama sağlayan tasarımları bulunan roll on ve stick'ler, hem kadın hem de erkek kullanıcılar için özel seçeneklerden oluşuyor. Sebamed, Rexona, Dove, Garnier, Roc, Nivea, Watsons, Deotak, Fa, Siveno, Dr. Organic, Old Spice, Dr. Plante, Tabac, 8×4, Perspi Rock, Celenes gibi ünlü markaların yer aldığı kategoride koltuk altı roll on tipinde ve stick formlu terleme önleyici ürünler bulunuyor.

 

Stick Modelleriyle Terlemeye Son

 

Stick'ler, antiperspirant içererek ter kokusu oluşumunu ve terlemeyi önlüyor. Ter henüz oluşmadan önce ter bezlerini tıkama yöntemiyle terlemenin önüne geçen stick'lerin güne başlamadan uygulanması öneriliyor. Genellikle duştan sonra uygulanması gereken stick'lerden bazıları 12 saat, bazıları ise 24 saate kadar etkili olabiliyor. Cilt üzerinde meydana gelen bakteri oluşumu kötü kokuların oluşmasının başlıca nedenlerinden sayılıyor. Kullanacağınız stick modelleri ciltte bakteri oluşumunu da engelleyerek kötü kokuları tamamen ortadan kaldırıyor. Cildin nefes almasını sağlayan ve ekstra kuruluk sunma özelliğine sahip olan stick'ler, Rexona roll on ve stick ürünlerinde de görülebiliyor. Hem pudralı hem de pudrasız olarak satışa sunulan stick deodorantlar, ter kokusunun maskelenmesini sağlıyor. Siveno roll on ve stick'leri ise doğal içeriklere sahip olmasıyla ön plana çıkıyor. Bu ürünler alüminyum klorohidrat, paraben ve alkol içermemeleriyle de tercih sebebi olabiliyor.

 

Koltuk Altı Roll On Çeşitleriyle Gün Boyu Kuru ve Ferah

 

Sebamed roll on modelleri ve Nivea roll on çeşitleri gibi ünlü markalar tarafından hazırlanan ürünler, balsam deodorant formatında üretiliyor. Ürünlerden bazıları alüminyum içermemeleri sebebiyle cilt sağlığı üzerinde herhangi bir olumsuz etki yaratmıyor. Garnier roll on ve Dove roll on çeşitleri ise lekesiz koruma özelliği sunarak cildin nefes almasına katkıda bulunuyor. Beyaz giysilerde sararmayı önleyen Garnier modelleri, hızlı kuruma özelliğiyle de zaman kazanmanızı sağlıyor.

 

En İyi Roll On ve Stick'ler Watsons'ta!

 

Erkek roll on ve kadın roll on olmak üzere iki ayrı sınıfta satışa sunulan ürünler, tüm kullanıcılara özel hazırlanan kokularıyla adeta parfüm etkisi yaratıyor. Koltuk altı hijyeninin gün boyu sağlanmasına yardımcı olan ürünler, kişisel bakımınızı tam anlamıyla tamamlamanıza ve girdiğiniz her ortamda en sıcak günlerde bile harika kokmanıza olanak tanıyor. En sevdiğiniz markanın stick ve roll on ürünlerini hemen sepete ekleyin, Watsons'ın özel roll on fiyat seçeneklerinden faydalanın.