background image
Alışveriş Sepetim
 

Nail Art Ürünleri

Nail art malzemeleri, tırnaklar üzerine yapılan desen, baskı, çizim gibi işlemleri uygulamak için kullanılır. Özellikle tırnakları ile giyimini, makyajını tamamlamayı sevenlerin sıklıkla tercih ettiği bir işlemdir, hatta sanattır denilebilir. Tırnak süsleme ürünlerini diğer tüm bakım ürünleri gibi, Watsons'tan güvenle temin edebilirsiniz.


Nail Art Malzemeleri Nelerdir?

Tırnak süsleme olarak bilinen nail art malzemeleri, küçük ama etkili ürünlerdir. Birçok farklı ürünle, dışarıdan bakıldığında önemli olduğu düşünülen ve dikkat çeken tırnaklar daha şık hale getirilebilir. Bu ürünlerden bazıları, resim yaparmış gibi tırnak sanatı yapmak isteyenler için fırçalar, düz ve pürüzsüz bir çizgi çekmek için bantlar, farklı bir tırnak yapısı isteyenler için takma tırnaklar, tırnağında ruh halini yansıtmak isteyenler için tırnak sticker ürünleridir. Bunlarla birlikte sürülen oje üzerine uygulandığında ayna, gökkuşağı gibi efektler veren ürünler de en sevilen ve ilgi gören malzemelerdendir.


Nail Art Ürünleri Nasıl Uygulanır?

Tırnak süsleme uygulaması yapmadan önce tırnak bakımını yapmak çok önemlidir. Evde basit bir manikür ile tırnakları ölü etlerden arındırmak ve yapılan tırnak sanatının çok daha iyi görünmesini sağlamak adına, baz oje uygulamak önemli adımlardır. Süsleme işlemi için eğer seçenek var ise pigmentli oje kullanımı daha uygun olur, fakat klasik ojeler de buna engel değildir. Tırnak süsleme seti kullanarak ya da ayrı ayrı aldığınız nail art malzemeleri ile tırnaklarınızı dilediğiniz renkte ve desende süsleyebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek nokta, uygulamayı yaparken yavaş ve sakince ürünleri oynatmadan ya da kaydırmadan işlemi tamamlamaktır.


Tırnak Süsleme Sanatı ile Fark Yaratın

Oje, kadınların tutkun olduğu konulardan biri ve bununla birlikte özellikle son yıllarda gelişen nail art uygulamaları ile bu tutku daha da artmış durumda. Nail art yani tırnak süsleme sanatı, düz oje sürmekten sıkılan ve sanatı parmaklarında taşımak isteyenlerin aradığı heyecanı tamamlamak için ideal. Bakımlı tırnakların yanı sıra nail art uygulaması ile daha zarif, iddialı, eğlenceli, özgüvenli hissetmek mümkün. Rengarenk ve ışıklarla dolu tırnak süsleme uygulamaları ile fark yaratanlardan olmanız işten bile değil. Tırnaklarınızda sanatınızı yansıtmak için aradığınız tüm nail art ürünleri Watsons'ta sizi bekliyor.