background image
Alışveriş Sepetim
Kağıt ve Islak Mendil
 

 

Kağıt Mendil ve Islak Mendil

 

Evde, okulda, toplu taşımada ya da konser gibi kalabalık alanlarda kişisel hijyeninizi sağlayan kağıt mendil ve ıslak mendil çeşitleri Watsons'ta yer alır. Çantanıza, otomobilinize ve ofisinizde masanıza koyup rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler ile her an, her yerde temizlik sağlayabilirsiniz.

 

Pamuksu Dokunuş ve Etkili Temizlik

 

Kağıt mendil ve ıslak havlu ürünlerinde önde gelen markaların ürünlerine Watsons'ta ulaşabilirsiniz. Uni Baby, Selpak, Activex gibi markaların hijyen sağlayan, çiçek kokulu kağıt mendil ve ıslak mendil çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Ellerinizi yıkayamadığınız durumlarda antibakteriyel ıslak mendil çeşitleri ile hijyen sağlayabilirsiniz. Losyonlu Selpak mendil çeşitleri ile hasta olduğunuz dönemlerde burun çevresindeki tahrişi azaltabilirsiniz. Yoğun kağıt mendil kullanımından dolayı kuruyan ve kızaran burun kenarlarınızı losyonlu mendil çeşitleri ile rahatlatabilirsiniz. Losyonundaki E vitamini desteği ile cildinize pamuksu bir dokunuş yapan mendil çeşitleri hassas teninizi korumanızı sağlar. Uni Baby bebek ıslak havlu çeşitleri ile alt temizleme işleminde hijyen sağlayabilirsiniz. Pamuksu dokunuş sağlayan bu ürünler bebeğinizin cildini tahriş etmeden temizlemenize olanak tanır. Koruyucu kapaklı paketinde uzun süre dayanan ıslak havlu çeşitlerini bebek çantanızdan eksik etmeyerek her yerde temizlik sağlayabilirsiniz.

 

Çeşit Çeşit Kokular ile Ferahlatıcı Temizlik

 

Watsons ıslak mendil çeşitleri, farklı kokuları ile her zevke hitap eder. Greyfurt, nane, gül, çiçek gibi birçok farklı koku seçeneği bulunan ıslak havlu ürünleri ile ferahlatıcı bir temizlik deneyimi yaşayabilirsiniz. Mini paketlerinde kolayca taşıyabileceğiniz Watsons ıslak mendil çeşitleri ile kalabalık mekanlarda hijyen sağlayabilirsiniz. Alkol içeren el ve yüzey temizleyici ıslak mendiller ile hastalık yapan virüsleri, bakterileri anında uzaklaştırabilirsiniz. Activex ıslak havlu çeşitleri bakterileri ellerinizden uzaklaştırmanızı sağlar. Araç içinde rahat bir kullanıma imkan veren kutu mendil paketleri ile yolculuk anlarınızı sorunsuz geçirebilirsiniz.

 

Eğlenceli Tasarımlara Sahip Mendil Çeşitleri

 

Mendil kullanmayı pek sevmeyen çocuklar için ilgi çekici kuş veya sevimli hayvan figürleri ile süslenmiş mendil paketleri temizliği eğlenceli hale getirir. Çocukların okul ve beslenme çantasına bu kağıt mendil paketlerini koyabilirsiniz. Ofisinizde masanıza, çekmecenize koyabileceğiniz şık ve eğlenceli tasarıma sahip mendiller ile makyajınızın bozulan kısımlarını anında düzeltebilirsiniz. Siz de kişisel bakımınızı yapmak, her an her yerde hijyen sağlamak, ihtiyaç anında pamuksu bir dokunuş ile temizlenmek için kağıt mendil ve ıslak mendil çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Islak mendil fiyatları açısından size erişilebilir seçenekler sunan Watsons, farklı ürün çeşitleri ile her ihtiyacınızı karşılar.