background image
Alışveriş Sepetim
Ağda ve Ağda bantları
 

Ağda ve Ağda Bantları


Watsons, kişisel bakımınızı evinizin konforunda ve en pratik şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor. İstenmeyen tüylerinizden kolayca kurtulmanızı sağlayan ağda ve ağda bantları; sir, granül, ağda bantları, el ağdası veya kartuş seçenekleriyle her ihtiyaca uygun şekilde sunuluyor. Kolayca uygulama yaparak yaklaşık 4 haftaya kadar pürüzsüz bir tene sahip olmanızı sağlayan ağda ve ağda bantlarını Watsons'ın ayrıcalıklı kampanya ve fiyatlarıyla hemen satın alabilirsiniz.


Pratik Ağda Bandı Çeşitleri Watsons'ta!


Watsons, kişisel bakımınızın önemli bir adımı olan istenmeyen tüylerinizden arınmanız için kuaföre veya güzellik merkezlerine gitme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmenizi sağlayan ağda seti ve bantları, farklı yöntemlerle tüylerinizden kurtulmanızı sağlıyor. Yüz ve vücut için ayrı olarak geliştirilen ağda bandı seçenekleri, en aceleniz olduğu anlarda bile kolayca uygulanabilmeleri bakımından avantaj sağlıyor. Dudak üstü, çene ve yanak gibi yüzünüzün küçük bölgelerinde kullanılmak üzere tasarlanan Veet ağda bandı seçenekleri, hipoalerjenik yapıları ile kızarıklık veya hassasiyet sorunlarının oluşmasını engelliyor. Sir ağda bandı formunda tasarlanan bu ürünler, elinizle birkaç saniye içerisinde ısıtılarak uygulanabiliyor. Watsons, yüz ağdası seçeneklerini cildinizin yapısına göre pudralı, kömürlü veya bitkisel özlerle zenginleştirilmiş formüllerle satın almanıza aracılık ediyor.


İhtiyaçlarınıza Uygun Ağda Seçenekleri

Ağda satın almadan önce hangi bölgede kullanacağınızı ve ürüne uygun malzemelere sahip olup olmadığınızı değerlendirmeniz gerekiyor. Sesu ağda bandı seçenekleri; bacaklarınızda, kollarınızda veya vücudunuzun diğer bölgelerinde bulunan tüylerinizden etkili bir şekilde kurtulmanız için tasarlanıyor. Vivet ağda bandı ise pudralı seçenekleriyle cildinize yapışmadan kolayca temizlenebiliyor. Hassas ciltler, normal tüyler ve inatçı ve sık tüyler şeklinde üç farklı şekilde sunulan Remove ağda bandı seçenekleri ise doğal yağ ve bitki özleriyle zenginleştirilmiş yapısı sayesinde cildinizi yormadan epilasyon işlemini tamamlamamanızı sağlıyor. Kartuş ve boncuk ağda olarak bilinen ürünleri özel olarak geliştirilmiş makinelerden yararlanarak ısıtmanız gerekiyor. Watsons, pratik ve kolay kullanımlı ağda makinesi seçenekleriyle profesyonel hizmet kalitesini kendi evinizin konforuna taşımanıza yardımcı oluyor. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun sir ağda makinesi seçeneklerini Watsons ayrıcalıklarıyla hemen keşfedebilirsiniz.

Ağda Seti Çeşitleri ile Pürüzsüz Bir Cilt


Sir ağda seti çeşitleri, kartuş veya granül ağda seçenekleri kolayca kullanabilmeniz için tasarlanıyor. Vivet granül ağda seti içerisinde; ısıtıcı cezve, spatula ve temizleme mendilleri yer alıyor. Sesu ağda seti içerisinde yer alan özel kartuş makine ise 15 dakikalık süre içerisinde ağdanın gerekli ısı seviyesine ulaşmasına yardımcı oluyor. Cildinize uygulayabileceğiniz ideal sıcaklık seviyesine gelen makinede kahveli veya kömürlü özel formüllere sahip Sesu roll-on ağda seçeneklerini deneyebilirsiniz. Roll on ağda çeşitlerini kullanabilmeniz için özel olarak üretilen makinelerden yararlanabilirsiniz. İhtiyacınız olması halinde setin içerisindekilere ek olarak ağda bezi, spatula veya temizleme mendili gibi yan ürünleri de satın alarak pürüzsüz bir cilt deneyimi elde edebilirsiniz. Watsons, her bütçeye uygun ağda fiyatları ve güncel kampanyaları sayesinde evinizin konforunda güzelliğinizi ve cilt bakımınızı pratik şekilde gerçekleştirmenize aracılık ediyor. Hemen şimdi ihtiyaçlarınıza uygun ağda ve ağda bantlarını ayrıcalıklı fiyat ve kampanya seçenekleriyle sipariş edebilirsiniz.