background image
Alışveriş Sepetim
Sıralama:
107 ürün
filtreler
 

 

El Kremleri

 

El bakımı; erkek veya kadın, çocuk ya da yaşlı herkesin önemli kişisel bakım ihtiyaçları arasında yer alıyor. Yaz ya da kış aylarında çeşitli nedenlerle kurumuş ve çatlamış ellerin ihtiyaç duyduğu bakım ise birbirinden etkili içeriklere sahip el kremleri ile gerçekleştirilebiliyor. Siz de sevilen markaların el kremi çeşitlerini tek kategoride inceleme kolaylığını Watsons'ta yaşayın!

 

Kuru Eller İçin En İyi Krem

 

Kuru eller için en iyi el kremi çeşitleri, etken maddeleri arasında A ve E vitaminlerinin yanı sıra B5 vitamini, Koenzim Q10, badem yağı, Hindistan cevizi yağı, argan yağı, marula yağı, shea yağı ve zeytinyağı gibi değerli yağ ve mineral içeren el kremleri oluyor. El kremi ürünleri aynı zamanda vücut losyonu şeklinde de geliştirilebiliyor. Bu durumda el, kol ya da bacak bölgelerinde de rahatlıkla kullanılabiliyor.

 

En iyi El Kremi Markaları Hangileri?

 

Naturals By Watsons, NIVEA, ARKO nem el kremi çeşitleri arasından değişik esanslı el kremlerini tercih edebilirsiniz. Öte yandan Neutrogena el kremi çeşitleri de kullanıcıların en fazla yöneldiği el kremleri arasında yer alıyor. Özellikle NIVEA el kremini kullananlar, markanın klasikleşmiş kokusundan ayrılamıyor. ZIAJA, Sinoz, Frudia, COSMED, Dr. Organic, Otacı, Superdrug, Vaseline, Dermokil, Bepanthol, Rosense, Watsons, Dalan gibi önemli markaların krem çeşitleri arasında gül kokulu, avokadolu, Hindistan cevizi ve çeşitli meyve aromalı kremler bulunuyor.

 

El Çatlakları İçin Krem Çeşitleri

 

Çatlamış eller için kesin çözüm, onarıcı bakım kremlerinden geçiyor. Farklı markaların, uluslararası kuruluşlardan onaylı el çatlakları için krem çeşitleri bulunabiliyor. Ellerin kaybettiği nemi geri kazandıran ve özellikle üre içerikli kremler kısa sürede ellere ihtiyaç duydukları bakımı yapıyor. Hızlı emilen krem çeşitleri, gün içerisinde ellerini sık kullanan kişilere hitap ediyor.

 

Parfümsüz Nemlendirici El Kremi

 

El kremi kullananlar arasında esans tercih etmeyenlerin başvurduğu çeşitler arasında parfümsüz nemlendirici kremler de yer alıyor. Hediye dudak nemlendiricisi ile birlikte satışa sunulan ürünler, tüp şeklinde ya da dayanıklı yuvarlak plastik kavanozlarda olabiliyor. Çantada rahatlıkla taşınabilecek boyutta olan el kremi modelleri, gün içerisinde her an kullanıma hazır şekilde yanınızda bulunabiliyor.

 

Güneş Işınlarına Karşı Koruyucu El Kremleri

 

Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı koruyucu el kremlerini yaz aylarında, gün içerisinde kullanmak el sağlığı açısından faydalı oluyor. Öte yandan bulaşık sonrasında ya da yoğun deterjanların kullanıldığı temizliğin ardından ellere bakım yapmak için de nemlendirici ve onarıcı bakım kremlerine başvurmak gerekebiliyor. Bu durumlarda da vitamin ve değerli yağlar bakımından zengin içerikli krem çeşitleri çözüm olabiliyor. Ele bakım yapan kremler, yumuşak bir dokunuşla birlikte ellerinize aynı zamanda uzun süren bir parlaklık da kazandırıyor. Ellerinizin eski canlılığına kavuşması için, Watsons el kremi kategorisi altındaki ürünlerden dilediğinizi seçip avantajlı alışveriş ve kargo seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.