background image
Alışveriş Sepetim

MORFOSE

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

ALT KATEGORİ

KATEGORİ

FİYAT

Filtreleri sıfırla Doğrula
 

Morfose


Saç bakımında en etkili ürünlere imza atan markalardan biri olan Morfose; saç köpükleri, şampuanlar, keratin bakımları, saç terapileri, spreyler ve diğer saç bakım serileriyle Watsons'ta kullanıcılarını bekliyor. Kalitesi ve gerçek etkileriyle kısa sürede ünlenen ürünlere sahip olan marka, saç bakım profesyonelleri tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. Kuaför ve güzellik salonlarının vazgeçilmezlerinden olan Morfose, kadın kullanıcılara özel olarak hazırlanan ürünler dışında, erkek kullanıcılara da çok sayıda ürün sunuyor. Tıraş sonrası bakım ürünleri ve tıraş ürünleri, erkek şampuanları, erkek yüz bakım ürünleriyle dikkat çeken Morfose, hem kadın hem de erkek kullanıcılara hitap ediyor.


Saç Bakımınızı Morfose Fön Suyu Çeşitleriyle Tamamlayın


Morfose fön suyu serileriyle üstün başarı sağlıyor. Morfose Milk Therapy, keratin mor, collagen mavi, biotin yeşil gibi çeşitleri bulunan fön suları, saçların ısıl işlemlerden zarar görmesini engelliyor ve uygulama sırasında bakım yapıyor. Isıl işlemler sırasında kuruyan ve nemini kaybeden saçları daha fazla nemlendirerek saçların kurumasını ve buna bağlı olarak da yıpranmasını engelleyen fön suları, keratin, biotin ve kolajen gibi eklentilerle saçların desteklenmesini ve güçlenmesini sağlıyor. Siz de hem evde hem de kuaförde yapacağınız maşa, fön, düzleştirici gibi uygulamalardan önce Morfose keratin ve diğer fön suyu ürünlerini kullanabilir, saçlarınızı zararlı etkenlerden koruyabilirsiniz. Morfose wax ürünlerini ise saç şekillendirme işlemleriniz bittikten sonra deneyebilir, sabitleme işlemi yapabilirsiniz.


Morfose Şampuan ve Saç Spreyi: Daha Güçlü, Daha Kalıcı


Morfose şampuan ürünleri; kafein, ginseng, coconut, argan, biotin ve keratin gibi saç bakımında en etkili içeriklerle zenginleştiriliyor. Farklı saç tiplerine özel olarak geliştirilen ürün serileri dışında tüm saç tipleri için uygun olan şampuanlar da bulunuyor. Yıpranmış saçlar için hazırlanan şampuanlarıyla dikkat çeken marka, saçların ve saç diplerinin derinlemesine temizlenmesini sağlıyor. Siz de saç bakım rutinlerinizi Morfose'la tamamlayabilir, birbirinden güzel şampuan çeşitleriyle saçlarınızın sağlığını koruyabilirsiniz. Saçlarınızı şekillendirirken ve şekillendirdikten sonra kullanabileceğiniz saç spreyleri de markanın en başarılı olduğu ürün serilerinden.

Siz de Morfose saç spreyi ürünlerini değerlendirebilir, dilerseniz Morfose saç köpüğü çeşitlerini de deneyebilirsiniz. Saç spreyleri yardımıyla maşa, fön gibi işlemlerin saçlarınızda daha kalıcı hâle gelmesini sağlayabilir, tüm gün harika görünen saçlarınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Morfose'un tüm ürünlerini, Watsons'ta sunulan ayrıcalıklı fiyatlarla hemen satın alabilir, fırsatlardan faydalanarak derinlemesine saç bakım rutininizin ilk adımını atabilirsiniz. Daha sağlıklı saçlar için sepetinize Morfose ürünleri ekleyebilir, hızlı alışverişin keyfini sürebilirsiniz.


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *