background image
Alışveriş Sepetim
Sıralama:
0 ürün
filtreler
1
 

El Dezenfektanları


Gündelik yaşamın temposu içerisinde, kalabalık ortamlarda bulunmak kaçınılmaz olabilir. El hijyeni söz konusu olduğunda, suya sabuna ulaşmanın mümkün olmadığı bu gibi durumlarda, el dezenfektanları hızlı bir şekilde ihtiyacınızı karşılarlar. Dermokil, Konix, Hunca Care ve Bebak markalarına ait bulabileceğiniz çeşitli sayıda el dezenfektanı için Watsons’a uğrayabilirsiniz.


Zararlı Mikroorganizmalara Karşı En Etkili Koruma


Tüm dezenfektan içerikler, kullanıldığında cilt üzerine yapışan zararlı virüs ve mikropların birkaç saniye içerisinde yok olmalarını sağlarlar. Bir el antiseptiği almak istediğinizde dezenfektan sprey ya da dezenfektan jel formunda sunulan ürünlere bakabilirsiniz. Ortalama 70 ve 90 derecelerde alkol içeren bu çok etkili dezenfektanlar, el antiseptiği olarak gündelik yaşamda yanınızdan ayırmadan kullanabileceğiniz pratik ve yararlı çözümler sunarlar. Bunun için seçtiğiniz bir el dezenfektanı ile 1 dakika boyunca tüm elinizi ovuşturmak, gerekli temizliği sağlamak için yeterli olur. Böylece içiniz rahat eder.


İster Jel, İster Sprey Olarak Kullan


İşte, sokakta, toplu taşıma araçlarında, gün boyunca birçok insanın dokunduğu tüm yüzeyler aracılığı ile ellerinize kolayca transfer olabilen mikroplar, kimi bulaşıcı hastalıklara yakalanmanızda etkili olabilir. Bu zararlı mikroorganizmalardan hızlı bir şekilde kurtulmanızı sağlayan el dezenfektanları ise jel ya da sprey formunda pratik olarak kullanılabilir. Siz de Konix ve benzeri markalardaki, iki ayrı formu ile yaşamınızı kolaylaştıracak bu ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yine birçok markada el dezenfektanı, çanta boyu olarak, kolay taşınabilir ürünler halinde bulunabilir.


Ellerinizi Nazikçe Temizleyin


İçeriğindeki alkol nedeni ile dezenfektan seçiminde, ellerinizi arındırırken aynı zamanda nemlendirilmesini sağlayacak ürünlere yönelmek faydalı olabilir. Paraben ve renklendirici içermeyen, hızlı kuruyan formülü ile Dermokil el temizleme jeli serisi, yine içeriğinde bulunan aloe vera ve gliserin sayesinde ellerin nemini kaybetmesini önler. Antibakteriyel el temizleme jeli olarak rahatlıkla kullanılabilecek Hunca Care ürünleri, ph dengeleyici stop bac teknolojisi ile elleriniz için aradığınız korumayı sağlar. E vitamini ve panthenol gibi nemlendirici özelliği ön plana çıkan içeriklere sahip Bebak ve benzeri markalardaki ürünleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. El antiseptiği ve dezenfektan fiyat, kalite performansında en uygun ürünler arasından seçim yapmak için siz de Watsons’a bakabilirsiniz. İyi alışverişler!


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *