Dermokozmetik El ve Vücut Ürünleri

Cilt bakımına özen gösteren kullanıcıların ilk tercihlerinden olan dermokozmetik el ve vücut ürünleri Watsons'ta kullanıcılarıyla bir araya geliyor. Bepanthol, Palmer's, Siveno, Roc gibi ünlü markaların ürünlerinin bulunduğu kategoride cilt bakım kremleri, el kremleri, vücut spreyleri, vücut losyonları, dudak bakım kremleri, vücut sıkılaştırıcı kremler, tırnak bakım balsamları ve vücut kremlerine yer veriliyor. Dermokozmetik vücut nemlendirici ürünlerin yer aldığı listede bulunan ürün çeşitleri, cildinizin derinlemesine nemlendirilmesini sağlıyor. Hassas ciltler için de en uygun ürünlerden olan dermokozmetik ürünler, ilaç teknikleri kullanılarak geliştirildikleri için klinik testlerden de geçiriliyor. Bu özellikleri sayesinde cilt dokusunda herhangi bir alerji durumu oluşturmuyor.

Dermokozmetik El Kremi Çeşitlerini Keşfedin

Bepanthol cilt bakım kremi ve Palmer's krem çeşitlerinin bulunduğu dermokozmetik el kremleri bölümü, hem el hem de yüz için kullanılabilen özel içerikli ürünlere yer veriyor. ProVitamin B5 içeren özel formüle sahip olan el bakım ürünleri, eller üzerinde çatlak oluşumunu önleyerek en küçük noktaların bile nemlendirilmesine yardımcı oluyor. Gün içerisinde birçok defa kullanılabilen modeller, her el yıkama işleminden sonra uygulanabiliyor. Bu sayede yıkama işlemleri sonucunda nemini kaybeden elleriniz, kaybettiği nemi yeniden kazanabiliyor. Paraben, SLS gibi cilt yapısı için zararlı bileşenler içermeyen el bakım kremleri, cildinizin doğal etkenlere karşı da güçlendirilmesini sağlıyor. Cilt yüzeyinde bariyer oluşturan ürünler, cildin yumuşamasına da katkıda bulunuyor.

Dermokozmetik Vücut Nemlendirici Ürünlerini Deneyin

Her duştan sonra uygulayabileceğiniz vücut nemlendirici ürünlerini, hassas bölgeler dışında vücudunuzun her bölümünde kullanabilirsiniz. Cildinizin pürüzsüz bir görünüm elde etmesini sağlayan vücut nemlendirici ürünler uygulama anından itibaren gözle görünür etki yaratabiliyor. E vitamini, C vitamini, B vitamini gibi cilt için hayati derecede önem taşıyan vitamin ve mineral destekleri de içeren ürünler argan yağı, zeytinyağı, badem yağı gibi doğal yağ içeriklerinden de destek alıyor. Cilt kuruluğunu gidererek cildin elastikiyetini koruyan ve güçlendiren ürünler, cilt tarafından hızlı bir şekilde emilebiliyor.

En İyi Dermokozmetik El ve Vücut Ürünleri Watsons'ta!

400 ml, 200 ml, 100 ml, 50 ml gibi farklı ölçülerde satışa sunulan el ve vücut kremleri, cildin yatışmasını sağlayarak ferahlama etkisi yaratıyor. Ürünler arasında güneş koruyucu etkisi bulunan vücut kremlerine de yer veriliyor. 50+ koruyucu seviyesi bulunan vücut losyonlarını her güneşe çıktığınızda uygulayabilirsiniz. Eğer siz de cildiniz için tam destek sağlamak istiyorsanız, Watsons'ta satışa sunulan ve klinik testlerden geçirilmiş ürünleri satın alabilir, cildinizi tüm olumsuz etkenlerden koruyabilirsiniz.

Fiyata göre filtrele
  • 34,50 223,90