background image
Alışveriş Sepetim
Vücut Sıkılaştırıcılar
Sıralama:
0 ürün
filtreler
1
 

Vücut Sıkılaştırıcılar

Kusursuz bir vücuda sahip olmak için kendinize ve cildinize özen göstermelisiniz. Yerçekimi, yaşlanma, kilo alıp verme ve çevresel etkilerle vücut derisinde sarkmalar görülür. Özellikle zamanla çevresel etkiler ve fizyolojik nedenlerle yıpranan ciltte gevşemeler ve sarkmalar meydana gelir. Bu tür durumlarla mücadele etmek için düzenli egzersiz yapmak, dengeli beslenmek, yeterli su tüketmek gerekir. Tüm bunları yaptığınızda cildiniz hemen eski esnek, canlı, sağlıklı görünümüne kavuşmaz. Bunun için mutlaka vücut bakım ürünleri ile cildinize bakım vermelisiniz. Vücut sıkılaştırıcı ürünler cildinizin esnek ve sağlıklı olmasını sağlar. Özellikle içeriğindeki yoğun nemlendirme etkisi ile cildinizin pürüzsüz ve sıkı görünmesine yardımcı olur. Vücut sıkılaştırıcı kremleri vücut bakım rutininize dahil ederek hayalinizdeki kusursuz, sıkı, pürüzsüz vücuda sahip olabilirsiniz.

 

Vücut Sıkılaştırıcı Krem Ne İşe Yarar?

Vücut sarkmalarına, kırışıklıklarına ve çeşitli deformelere karşı kullanılan vücut sıkılaştırıcı kremler cildi nemlendirerek daha pürüzsüz bir görünüm kazanması için özel olarak tasarlanmıştır. İçeriğinde antioksidanlar, kafein, retinol ve hyaluronik asit gibi bileşenler olması sayesinde cildinizin elastikiyeti artar, kan dolaşımı hızlanır ve cildin nem tutuşu artar. Vücut sıkılaştırıcı kremleri tek başına kullanmak yeterli değildir. Etkisini görebilmek için egzersiz, sağlıklı beslenme ve yeterli su tüketimi gibi yaşam tarzı değişiklikleri ile desteklenmelidir. Ancak bu sayede tam anlamıyla kremin faydasını görebilirsiniz. Bütün bunları yapıp vücut sıkılaştırıcı kremi de düzenli kullanırsanız mutlaka kısa süre içerisinde gözle görülür bir fark elde edebilirsiniz. Tek başına yapacağınız şeyler yeterli değildir. Vücudunuzu hem içeriden hem dışarıdan beslemeli, cilt sağlığınızı korumalısınız.

 

Vücut Sıkılaştırıcı Krem Ne Zaman Kullanılır?

Kişisel bakım ürünlerini doğru seçmek kadar etkili bir şey varsa o da doğru şekilde kullanmaktır. Vücut bakım rutininizde her ürünü doğru sıra ve uygulama ile kullanırsanız mutlaka karşılığını alırsınız. Vücut sıkılaştırıcı kremleri sabah ya da akşam bakım rutininize dahil edebilirsiniz. Kullanacağınız ürünün içeriğine göre kullanma talimatı da farklılık gösterecektir. Bunun için mutlaka hangi ürünü kullanacaksanız o ürünün kullanma talimatına uymalısınız. Genellikle günlük olarak kullanılan bu kremler duş alıp kuruladığınız cildinize uygulanır. Eğer günde bir kere sürecekseniz akşam yatmadan önce kullanmayı tercih edebilirsiniz.

 

Vücut Sıkılaştırıcı Nasıl Kullanılır?

Vücut sıkılaştırıcı krem kullanmadan önce cildiniz temiz olmalıdır. Krem, ciltteki ölü hücreleri, kir ve yağı kaldırmaz ve cilt emilimini azaltır. Kremi temiz cildinize dairesel hareketlerle masaj yaparak sürmelisiniz. Bu sayede ciltte masaj etkisi yaratılır ve böylece kan dolaşımınız hızlanır. Kan dolaşımının hızlanmasıyla cildiniz esneklik kazanır. Seçtiğiniz vücut sıkılaştırıcı losyonunu önce ellerinize dökerek ardından vücudunuza sürerseniz kontrollü bir uygulama yapmış olursunuz. Vücudunuza masaj yaparak dairesel hareketlerle ürünü sürebilirsiniz. Vücut sıkılaştırıcı tamamen emilene kadar bekleyip ardından kıyafetlerinizi giyebilirsiniz.

 

Sıkılaştırıcı Jel nedir?

Sıkılaştırıcı jel, vücudun sıkılaşmasına ve toparlanmasına yardımcı olmak için kullanılan bir bakım ürünüdür. Genellikle vücut sıkılaştırıcı krem ve jel aynı amaçla kullanılırlar. İkisinin birbirinden farkı ise formlarıdır. Sıkılaştırıcı jelin içerisinde cildin sıkılaşmasını sağlayan çeşitli bileşenler bulunur. Kafein, yeşil çay özü, aloe vera, hyaluronik asit, kolajen gibi bileşenler sayesinde ciltteki bileşenler aktif hale gelir. Sıkılaştırıcı jeller kollar, bacaklar, kalça, karın gibi bölgelere uygulanabilir. Hangi bölgede ihtiyacınız varsa oraya uygulayabilirsiniz. Jel form ciltte hızlı bir şekilde emilmesini sağlar.

 

Sıkılaştırıcı vücut jeli nasıl kullanılır?

Sıkılaştırıcı vücut jeli cildinizin sıkılaşmasını ve gerginleşmesini sağlar. Bu ürünü kullanmak için mutlaka seçtiğiniz markanın kullanma talimatlarını okumalı ve seçtiğiniz ürünün içeriklerine özel olarak değişen kullanım önerisini dikkate alarak sürmelisiniz. Genel olarak sıkılaştırıcı vücut jeli kullanımında temiz cilde uygulama yapılması önemlidir. Banyo yaparken ya da duş alırken su ve sabunla cildinizi iyice temizleyin. Cildinizi kuruladıktan sonra jeli uygulama aşamasına geçebilirsiniz. Kollar, bacaklar, karın, kalça gibi bölgelere uygulayabileceğiniz sıkılaştırıcı vücut jelini nazikçe cildinize masaj yaparak yedirebilirsiniz. Jelin cildiniz tarafından iyice emilmesini bekledikten sonra kıyafetlerinizi giyebilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken şey ise jeli sürdükten sonra ellerinizi yıkamanız gerektiğidir. Sıkılaştırıcı vücut jeli vücut derisine özel olarak tasarlandığından elinizde tahrişe neden olabilir.

 

Sıkılaştırıcı Jel spordan önce mi sonra mı kullanılmalı?

Sıkılaştırıcı jel spor aktiviteleri ile beraber kullanılabilen bir üründür. Spor yaparken vücuttaki kan dolaşımı artar ve kaslar çalışır. Bu sayede spor yapan kişiler sıkılaştırıcı jelleri spordan önce ya da sonra kullanabilirler. Bu jelin spor öncesi mi sonrası mı kullanılabileceği ürünün içeriğine ve cildinizin hassasiyetine bağlı olarak değişebilir. Sıkılaştırıcı jel, spordan önce kullanılacaksa, ciltte terleme ve kan dolaşımını artırır ve vücudunuzun daha fazla çalışmasına yardımcı olur. Bu sayede, spor performansınız artar. Haliyle vücut sıkılaştırıcı ürünün etkisi daha iyi olabilir. Jel spor sonrasında kullanılacaksa, kaslarda oluşan yorgunluk ve ağrıyı hafifletmeye yardımcı olabilir. Ayrıca, spor sonrası cildinizin sıkılaştırmaya ve toparlanmasına yardımcı olur.

 

En İyi Vücut Sıkılaştırıcılar

Sarkan, çatlayan ve esnekliğini yitiren cildiniz için etkili vücut bakım ürünleri ile gözle görülür sonuçlar alabilirsiniz. Bu ürünler sayesinde cildiniz daha genç ve sağlıklı görünür. En iyi vücut sıkılaştırıcıdan bahsetmek için sizin ne istediğinize ve kişisel ihtiyaçlarınıza göre değişir. Dünyaca ünlü markaların ürünleri arasından cildinize ve ihtiyacınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Nivea en sevilen kişisel bakım markalarından biridir ve Nivea’nın vücut sıkılaştırıcı ürünleri de oldukça sevilir. Cildi nemlendirmek ve sıkılaştırmak için kullanılan bu ürünler diğer ürünlerden bir problemle mücadele ettiği için ayrışır. Nivea vücut sıkılaştırıcı ürünlerinde de bronzlaştırıcı, çatlak görünümü azaltıcı gibi farklı problemleri de beraberinde gideren ürünleri ile oldukça sevilir. Nivea Q10 Sıkılaştırıcı ve Bronzluk Vücut Losyonu cildinizi sıkılaştırırken esnekliğini artırır. Derinlemesine nemlendirme sağlarken cildinizin hem sıkılaşmasına hem bronzlaşmasına yardımcı olan özel formülü sayesinde çok sevilir.

 

Vücut Sıkılaştırıcı Fiyatları

Vücut sıkılaştırıcı fiyatları marka, içerik, ürün boyutu gibi etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Onlarca seçenek arasından ihtiyaçlarınızı, cilt tipinizi göz önünde bulundurarak bütçenize uyun olan ürünü kolayca bulabilirsiniz. Sadece cildi sıkılaştırması değil beraberinde bir cilt problemini gidermesi ya da kişisel ihtiyacınıza çözüm sunması gibi farklı özelliklerine bağlı olarak ürünler çeşitlenebilir ve fiyat değişiklik gösterebilir.
Kusursuz bir cilde sahip olmak istiyorsanız mutlaka doğru ve güvenilir ürünleri kullanmalısınız. Aksi durumda kullandığınız ürün cildinizde kızarıklık, tahriş ve kaşıntı gibi tepkilere neden olabilir. Bunun önüne geçebilmek için mutlaka doğru ürün tercihi yapmalısınız. Watsons dünyaca ünlü markalarla sizler, buluşturarak vücut sıkılaştırıcı ürünlerde zengin bir seçim fırsatı sunuyor. Vücut kremleri, losyonları ve jelleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve ihtiyacınız olan ürünü avantajlı fiyatlarla almak için mutlaka Watsons’ı ziyaret etmelisiniz.

Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *