Doğal Saç Maskeleri

Doğal saç maskesi modelleri, dünyanın en ünlü markalarının tasarımlarıyla Watsons'ta kullanıcılarıyla buluşuyor. Hindistan cevizi yağı, zeytinyağı, E vitamini gibi saçlar için çok faydalı olan zengin formüllere sahip maskeler, saçların derinlemesine nemlendirilmesini sağlıyor. Saç bakım rutinlerinin vazgeçilmez bir parçası olan maskeler, saçların yumuşamasını, güçlenmesini ve daha canlı görünmesini sağlayabiliyor. Saç bakım maskelerinin her birinin farklı özellikleri bulunuyor. Doğal kaynaklı içeriklere sahip olmalarıyla tanınan maske çeşitleri saçların arınmasına ve dış etkenlerden korunmasına da yardımcı oluyor.

Nemlendirici ve Arındırıcı Bitkisel Maskeler

Herbal Essences, Natural By Watsons ve daha çok sayıda marka tarafından tasarlanan maskeler, doğa dostu olmalarıyla ön plana çıkıyor. Hindistan cevizi sütü, argan yağı, aktif antioksidan ve diğer bitki çeşitlerini içeren maskeler, saçların doğal güzelliğini kazanmasına ve nemlenmesine yardımcı oluyor. Haftada bir defa uygulanması yeterli olan maske modelleri, ihtiyaç doğrultusunda birden fazla da uygulanabiliyor. %90 oranında doğal içeriğe sahip olmaları sebebiyle, saçların çeşitli kimyasallara maruz kalmadan derinlemesine bakım işleminden geçmesini sağlayan ürünler, her saç tipi için uygun olabiliyor. Aynı zamanda pH dengeleri yeterli miktarda olduğu için saç üzerinde herhangi bir yağlılık hissi bırakmadan durulanabiliyor. Saçların nem dengesinin korunmasına da yardımcı olan maskeler, yıkama işlemleri sebebiyle kaybedilen nemi geri kazandırarak saçların sertleşmesini önlüyor.

Dökülme Karşıtı ve Güçlendirici Maskeler

Saç dökülmesi konusuna etkili çözümler getiren doğal saç maskeleri, saçların kökten uca beslenmesini sağlayarak dökülmelerin azalmasına ve koparak dökülmelerin de en aza inmesine yardımcı oluyor. Herbal Essences Hindistan Cevizi Sütü gibi saç maskelerini haftalık bakım rutinlerinize ekleyebilir, saçlarınızın doğal kökenli içeriklerle desteklenmesini sağlayabilirsiniz. Dökülme karşıtı maskelerin içerisinde saçlar için en önemli vitaminlerden olan B vitamini çeşitleri de bulunabiliyor. Ayrıca doğal minerallere de yer verilebiliyor. Bu bitkisel maskeleri de haftada bir defa uygulayarak saçlarınızın dökülmesini azaltabilirsiniz. Saç köklerini besleyen maskelerle saçlarınızın daha güçlü ve sağlam uzamasına yardımcı olabilirsiniz.

Onarıcı Doğal Saç Bakım Maskeleri

Boyama, şekillendirme gibi çeşitli yıpratıcı etkenlere maruz kalan saçlar, zaman içerisinde güçsüzleşerek yıpranmış bir görünüm sergileyebiliyor. Bu etkenler dışında zararlı güneş ışını, aşırı sıcak su uygulaması gibi unsurlar da saçların hızlı bir şekilde yıpranmasına yol açabiliyor. Tüm bu işlemlerin saçlar üzerinde bıraktığı hasarı en aza indirmek için ise çeşitli doğal içerikli saç maskelerini kullanabilirsiniz. Onarıcı etkilere sahip olan maskelerle saçlarınızın daha canlı, parlak ve hareketli görünmesini sağlayabilirsiniz. Saçlarınız için en uygun nemlendirici maske ve doğal maske türünü hemen sepetinize ekleyin, Watsons'ta sunulan ayrıcalıklı fiyat seçeneklerinden yararlanın.

Promosyon