Geçici Saç Boyaları

Katılacağınız bir günlük davet, tarz değişikliği ya da bir buluşma için saçlarınızın renginde değişiklik yapmak isterseniz, aradığınız geçici saç boyası Watsons'ta sizleri bekliyor. Son zamanların en canlı renklerini denemek ve farklı saç tarzlarının size yakışıp yakışmadığını görmek için tek yapmanız gereken kendinize 15 dakika ayırmak!

Marjinal Renkleri Saçınızda Taşıyın

Hemen her renkte bulunan geçici boya çeşitleri, kullanıcılar tarafından tam not aldıkça renk pigmenti seçenekleri de artıyor. Önceleri kadınların kullanmaya cesaret edemedikleri pembe, turuncu, yeşil, mavi, mor ve kırmızı gibi marjinal renkler popüler olsa da son dönemde Koleston ya da Schwarzkopf gibi markaların siyah, çikolata kahve ya da platin renkleri de sıklıkla tercih edilen renkler arasında yer alıyor. Saç renginizden memnunsanız ancak arada bir değişiklik de fena olmaz diye düşünüyorsanız, Loreal geçici saç boyası renk paletinden ilham alabilirsiniz.

Kısa Sürede Uygulama, Anında Etki

Birbirinden farklı ve göz alıcı renkler sunan geçici saç boyası sprey formunda olduğu için kolaylıkla uygulanır. Önemli olan kişinin ten ve saç rengine uygun bir renk belirlemesidir. Genellikle açık renk saça sahip olan kişiler hemen her rengi kolaylıkla deneyebilir. Özellikle Superdrug markasının sarı tonları üzerine uygulanan gri, kırmızı, mavi ve turuncu gibi canlı renkleri yaz aylarının vazgeçilmezleri arasındadır. Buna karşın siyah ve koyu kahverengi saçlar için çok havalı duran Colorista geçici saç boyası rengi Indigo Blue çok havalı bir görünüm sunar. İstediğiniz renge karar verdikten sonra sprey şişesi boyanın iyice karışması için 1-2 dakika boyunca çalkalanır. Böylece içerisindeki boya ve yağ içeriği homojen hale gelir. Daha sonra saçların uygulanacak olan tutamlarına en az 30 cm mesafeden boya sıkılır. Dilediğiniz kadar saç tutamına uyguladıktan sonra dilerseniz saçlarınızı kurumaya bırakabilir ya da fön makinesiyle uzak mesafeden kurutabilirsiniz. Saç renginizi değiştirmenin yanı sıra daha dolgun saçlara sahip olmak isterseniz, Luis Bien markasının dolgunlaştırıcı saç spreyini seyrek kısımlara uygulamanız yeterli olur. Benzer şekilde sadece saç diplerindeki beyazları kapatmak için de Watsons saç maskarası ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Kısa veya Uzun Süreli Etki Sizin Elinizde

L'Oreal geçici saç boyası ürünlerine ait renkleri dilediğiniz kadar saçlarınızda taşımak sizin elinizde! Sprey boyalar genellikle 1 gün kalıcı formda olsalar da 1-2 haftaya kadar renk kalıcılığı sunan krem formdaki geçici saç boyalarını da tercih edebilirsiniz. Krem formdaki boyalar, uygulamadan sonra 20 dakika saçta bekletilir ve sonrasında ılık su ile durulanarak uygulanır. Her bir yıkama ile yavaş yavaş saçtan akan renk, ikinci haftanın sonunda tamamen kaybolmuş olur.

Saçınızda kalıcı renk değişikliği yaratmadan dilediğiniz gibi boyayabileceğiniz, özel gün ve davetlerde dikkatleri üzerinize toplayabileceğiniz geçici saç boyalarını Watsons'ta bulabilir, çeşit çeşit renkleri hemen sipariş edebilirsiniz.

Saç Boyaları
Marka
Promosyon
Fiyata göre filtrele
  • 36,95 149,90

Geçici Saç Boyaları

28 adet ürün bulundu
28 ürün'den 1-60 ürün gösteriliyor
  • Sıralama
  • 60 Adet Göster