Palette

Palette

Dünyanın en ünlü kozmetik ve kişisel bakım üreticilerinden Schwarzkopf'un geliştirdiği Palette, Avrupa'nın en çok ürün satan boya markalarından kabul ediliyor. Çok sayıda kullanıcının gözde markası olan Palette, geniş ürün yelpazesiyle Watsons'ta sizleri bekliyor! Renk konusunda zengin bir çeşitliliğe sahip olan Palette saç boyası ürünleri, farklı ürün aileleri sayesinde kullanıcılarına göz alıcı renkler sunuyor. Bakır tonlarından sarı tonlarına, en iddialı kahvelerden kızıl tonlarına, küllü tonlardan renkli siyahlara dek çeşitli ton aralıkları Palette kullanıcılarının saçlarını renklendiriyor.

Palette Boya Çeşitleriyle İstediğiniz Tonu Elde Edin

Palette saç boyaları, 1.0 ila 8.1 gibi siyahtan sarıya dek uzanan geniş bir renk paleti sunuyor. Açık kahve, kestane ve kumral tonları tercih eden kullanıcılar 6.0 ile 7.0, 7.1, 7.2 gibi tonları değerlendirebiliyor. Sarı tonları ise 8.1, 8.0, 7.9 gibi numaralarda görülebiliyor. Koyu ve kızıl tonlarını tercih edenler için ise 6.0 numarasının altında kalan tonlar listeleniyor. Palette Deluxe serisi ürünleriyle de ön plana çıkan marka, ''yüksek performanslı renk pigmentleri'' özelliğiyle saçlar üzerinde yoğun renk bakımları yaparak 6 haftaya kadar parlaklık garantisi veriyor. Mikro yağlar içeren zengin seri, derinlemesine bakım yapan 40 farklı renk tonunu kullanıcılarla tanıştırıyor. Serinin en güzel özelliği ise uzun süre kalıcılık etkisine sahip olması. Patlıcan moru, ışıltılı çikolata, şarap kızılı, altın parıltılı toffee, kahve bakır gibi sıra dışı tonları bulunan Palette Deluxe serisini değerlendirerek saçlarınızda profesyonel bakım etkisi yaratabilirsiniz.

Saçlarınızı Yıpratmadan Renk Açma İşlemi Yapın

Palette saç açıcı ürünleriyle saçlarınızın yıpranmadan ve tahrip olmadan açılmasını sağlayabilirsiniz. En koyu renklerde bile etkisini gösteren renk açıcı ürünler, doğal saç renklerinde daha üstün performans gösterebiliyor. Deluxe serisi renk açıcılar ise daha koyu saçlarda bile etkisini gösteren ''ultra yoğun renk açıcı'' özelliği taşıyor. 7 tona kadar renk açma işlemi yapabilen açıcılar, değerli marula yağı içerdiği için açma işlemi sırasında saçın yıpranmasını da engelliyor. Uzun süre kalıcı renk sonuçları elde etmenize yardımcı olan açıcıların üzerine açık kumral tonları, kızıl tonları ya da açık kahve tonları uygulayarak tam renk performansı alabilirsiniz. Eğer saçlarınız koyu bir renk tonunda ise ve açık tonlara dönmek istiyorsanız, renk açıcı ürünü uyguladıktan sonra seçtiğiniz açık renk Palette boya uygulaması yapabilirsiniz. Palette Natural serisi ve Palette Göz Alıcı Renkler serisi ürünlerini ve aradığınız tüm Palette saç boyası renklerini Watsons'ta bulabilirsiniz. Hemen satın almak için ürünü sepetinize ekleyerek Watsons avantajlarından yararlanabilirsiniz.