Kampanyalar

Katılım Koşulları

 1.       Bu kampanya A.S.WATSON GÜZELLIK VE BAKIM ÜRÜN. TİC. A.Ş. adına 29.12.2020 tarih ve 24951361-255.01.02.E.9882 sayılı izni ile ESTABOOM tarafından düzenlenmektedir.
 2.       01.01.2021, SAAT 00:01 – 03.02.2021, SAAT 23:59 tarihleri arasında Türkiye Geneli’nde tüm Watsons mağazalarından veya www.watsons.com.tr  (ücretsiz) internet adresinden Watsons’a özel Korean Beauty ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL’lik alışveriş için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak, iOS ve Android sistemli akıllı telefonlarına ücretsiz olarak indirdikleri Çek Kazan uygulamasına girip ad-soyad, adres, telefon ve e-mail bilgileri ile birlikte üye olduktan sonra “Watsons” kampanya adını seçerek alışveriş fiş/fatura fotoğrafını (fiş/fatura faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen tüketicilere sistem tarafından kontrolü yapılıp onaylandıktan sonra çekiliş hakkı verilecektir. (Çek Kazan uygulamasından fiş/fatura girilmesi, kampanya süresince her gün 24 saat kesintisiz olup sisteme son fiş/fatura gönderme tarihi 10.02.2021 saat:23.59’dur)       
 3.       Talihliler 18.02.2021 saat:15:30’da ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ OTOMOTİV SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. - Esentepe mah. Büyükdere cad. Ecza sok. Pol Center No:4 D:1 Levent İstanbul (Estaboom Toplantı Salonu) adresinde noter huzurunda halka açık olarak çekilişle belirlenecektir.
 4.       Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 70 kişi 300,00 TL değerinde K-BEAUTY HEDİYE KUTUSU (Scinic Feel So Good Peeling Pad(Gommage Scrube Care) + Frudia Blueberry Serum Hydrating 50G + Dewytree The Clean Lab AC Dew Calamine Toner + SNP Prep Peptaronic Nemlendirici Krem 55ML) ikramiyesi kazanacaktır.
 5.       Kazanan talihliler, 23.02.2021 tarihli Birgün Gazetesi’nde ilan edilecektir.
 6.       Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden A.S.WATSON GÜZELLIKVE BAKIM ÜRÜN. TİC. A.Ş. sorumlu tutulamaz.
 7.       10.03.2021 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 25.03.2021 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez.
 8.       Kampanya bireysel müşterilere yöneliktir. 
 9.       www.watsons.com.tr (ücretsiz) internet sitesi üzerinden yapılan alışverişe ait fiş/fatura müşteriye ürünlerle birlikte 6 gün içinde ulaştırılacaktır.
 10.    Uygulama üzerinden; ad-soyad, adres, telefon ve e-mail bilgileri ile birlikte üye olduktan sonra Watsons Kampanya adını seçerek alışveriş fişi veya faturasının fotoğrafını (fiş/faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşteriler en geç 24 saat içerisinde sistem tarafından incelemesi yapılıp onaylanan fiş üzerindeki her 100 TL değerinde Korean Beauty ürün alışverişi için 1 çekiliş hakkı kazanır.
 11.    Katılımlarda fiş/fatura no ve tarih, ad-soyad ve telefon bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edilecektir.
 12.    Çek Kazan uygulaması için girilen üyelik bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı ile fiş/faturaların okunabilir, sağlam, yıpranmamış ve Çek-Kazan uygulamasına yüklenmesine uygun şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır.
 13.    Sisteme yüklenen fiş/faturalar değerlendirilerek aynı fiş/fatura ile yapılan mükerrer katılımlar elenerek ilk gönderilen fiş/fatura dikkate alınacak olup yükleme reddedilirse sebebi ile birlikte uygulama içerisinden yazılı olarak tüketiciye bildirilir.
 14.    Tüm katılımlar için otomatik ayrıştırma ve fiş/fatura kontrolleri yapıldıktan sonra uygulama üzerinden başarısız katılım yapanlara ‘’başarısız katılım’’ bilgisi, başarılı katılım yapanlara ‘’başarılı katılım’’ bilgisi ile birlikte katılım sıra numarası bilgisi (ilk katılım 1’den başlayarak takip eder sıra numarası verilecektir) tüketiciye sistem üzerinden bildirilecektir.
 15.    Yükleme reddedilirse sebebi ile birlikte uygulama içerisinden yazılı olarak tüketiciye bildirilir.
 16.    Koşullara uygun olmayan fiş/faturalara işlem yapılamaz.
 17.    Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden müşterilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir.
 18.    İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur.
 19.    Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
 20.    Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 21.    Kampanyaya ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ OTOMOTİV SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
 22.    İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 23.    Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.