Kampanyalar

Kampanya 20-26 Eylül 2021 tarihleri arasında watsons.com.tr ve Watsons mobil uygulamadan Watsons Card ile yapacağız ilk 200₺ ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Elektronik ürünler kampanyaya dahil değildir.

Hediye puanlar 3.000 kişi ile sınırlıdır ve sadece Watsons mağazalarında kullanılabilir.

Puanlar 1 Ekimde alışveriş yapılırken kullanılan Watsons Card’a yüklenecek ve kullanılmayan puanlar 12 Ekim tarihinde silinecektir.

Her Watsons Card için 1 kere kullanımla sınırlıdır.

Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

KDV, bandrol ve vergilerdeki değişiklikler, gelebilecek yeni vergiler ve makul gerekçelere dayanmak koşuluyla ürünlerin piyasaya sunulmasındaki maliyetlerin artması halinde bu artışlar fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Watsons kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu kampanya L’oreal Türkiye Kozmetik San. ve Tic. A.Ş. adına MPİ’nin 27.08.2021 tarih ve E-58259698-255.01.02-8119 sayılı izni ile 06.09.2021 Saat: 00:01- 06.10.2021 Saat:23:59 tarihleri arasında Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. Kampanya Tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Watsons mağazalarından, www.watsons.com.tr (ücretsiz) internet adresinden veya Watsons Türkiye uygulamasından (ücretsiz) Watsons Card ile L’oreal Türkiye Kozmetik San. ve Tic. A.Ş’ ye ait tüm Maybelline New York markalı ürünlerinden tek seferde 150 TL ve katları tutarında (her 150 TL için bir çekiliş hakkı) alışveriş yapan Watsons Card sahibi bireysel müşteriler kampanyaya katılacaktır. (Alınan ürüne ait fatura müşterilere en geç 7 iş günü içinde ulaştırılacaktır.) Talihliler, 13.10.2021 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. Esentepe Mah. Kore Şehitleri CD. 16/1 K8 Zincirlikuyu/İstanbul (Toplantı Salonu)adresinde saat 11:00’de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. İkramiye olarak, 3 kişi 4.499,00 TL değerinde Dyson Airwrap Complete ve 100 kişi 409,00 TL değerinde JBL clip 3 ipx7 bluetooth hoparlör kazanacaktır. Kazanan talihliler 15.10.2021 tarihli Birgün Gazetesi’nde duyurulacaktır. Kampanya sadece Watsons Card sahibi bireysel müşterilere yöneliktir. Yapılan online alışverişlerde (www.watsons.com.tr ve Watsons Türkiye uygulaması) Watsons Card ile giriş yapılması zorunludur. Çekilişe hak kazanmak için Watsons Card aktivasyonunun tamamlanmış olması gerekmektedir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Ad, soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Watsons card sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden tüketicilerin çekiliş hakkı iptal edilecektir. İkramiye tesliminde e-arşiv/fiş/fatura ibrazı zorunludur. E-arşiv/fiş/faturanın okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır. Alınan ürüne ait fatura müşterilere en geç 7 iş günü içinde ulaştırılacaktır. Kart bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.  Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Hedef Çekiliş ve Organizasyon LTD ŞTİ, L’oreal Türkiye Kozmetik San. ve Tic. AŞ., A.S. Watsons Güzellik ve Bakım Ürünleri Tic. AŞ çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Tchibo indirim kuponu 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
Size özel gönderilen Tchibo indirim kuponuyla ilgili yaşanan teknik sorunlarda Tchibo Çağrı Merkezi ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Tchibo Çağrı Merkezi: 444 28 26
Watsons.com.tr ve Watsons Mobil Uygulamasından yapılacak alışverişlerden kazanılan kuponlar, alışveriş sonrası mail aracılığı ile paylaşılacaktır. Kuponlar Tchibo.com.tr’de marka kategorisi ve cafissimo kategorisi hariç her alışverişte bir kere kullanmak koşulu ile tüm alışverişlerde geçerlidir. Tchibo indirim kuponunun son kullanım tarihi 31 Ekim 2021’dir. Tchibo kampanya değişim hakkını saklı tutar.


Kampanyaya 06 Eylül – 06 Ekim 2021 tarihleri arasında Türkiye’deki kampanya uygulayacısı Watsons mağazalarından ve www.watsons.com.tr online alışveriş sitesinden yapılacak tek seferde 100 TL ve üzeri NIVEA Yüz Bakım Alışverişi yapan herkes katılabilir. Kampanyaya katılım için; Qumpara mobil uygulamasının indirilmesi ve uygulama içerisinden alışveriş fişinin kamera aracılığı ile yüklenmesi gerekmektedir. Tüketiciler, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmalıdırlar. Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 3 defa katılabilir. Qumpara uygulaması içerisinden gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan kullanıcılara kazanmış oldukları 100 TL değerinde H&M Hediye Kartı kodu uygulama içerisinden bildirilir. Hediye kodları mağazalarda ve hm.com.tr’de geçerlidir. Hediye kodları tek seferde veya birden fazla alışverişte parçalı bir biçimde 1 Kasım 2021 tarihine kadar kullanılabilmektedir. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar. Kampanya Türkiye genelinde 5.000 adet ödül stoğu ile sınırlıdır. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Ayrıntılı bilgi için Qumpara uygulamasındaki kampanya katılım koşullarını lütfen okuyunuz.Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nden alınan MPİ’nin 17.06.2021 tarih ve E-58259698-255.01.02-4907 sayılı iznine istinaden EVYAP SABUN YAG GLISERIN SANAYI VE TICARET A.S.’ye ait Evyap Watsons Kampanyasına 597 iştirakçi katılmıştır. 12.08.2021 tarihinde yapılan çekilişte ikramiye kazanan asil ve yedek talihliler yukarıda belirtilmiştir. İkramiyeyi teslim alabilmek için kazanan asil talihlilerin en geç 31.08.2021, yedek talihlilerin en geç 15.09.2021 tarihine kadar, 0212 356 74 25 no’lu fax’a veya cekilis@hedefdirect.com mail adresine nüfus cüzdan fotokopilerini göndererek başvurmaları ve gerekli evrakları, Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No:16/1 K:8 Zincirlikuyu/İstanbul adresine kargo ile göndermeleri gerekmektedir. Gerekli evrak bilgisi ve detaylar için https://hedefcekilis.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. İkramiye son teslim tarihi 15.10.2021’dir. ÖTV ve KDV haricindeki diğer tüm yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

DYSON Airwrap Complete Saç Şekillendirici Asil Talihliler
NO               AD-SOYAD                 ADRES

1                  Ayşe Dalgıç
2                  Şaziye Ay                    İSTANBUL
3                  Meltem Pamukçu        İSTANBUL
4                  Mehtap Gulsever        SİVAS
5                  Selin Zihar
6                  Gülcan Ipeksoy           SAKARYA
7                  Hanife Ipbaş                İSTANBUL
8                  Ruzgar Kip                  İSTANBUL
9                  Zeynep Erdemir
10                Nil Kaylon                    İSTANBUL

DYSON Airwrap Complete Saç Şekillendirici Yedek Talihliler
NO               AD-SOYAD                 ADRES

1                  Emine Şahin Şit
2                  Derya Aksan
3                  Burhan Ösün               İSTANBUL
4                  Ebru Bartan
5                  Kevser Akçıl                 SAKARYA