Kampanyalar

Katılım Koşulları
1. Bu kampanya A.S.WATSON GÜZELLIKVE BAKIM ÜRÜN. TİC. A.Ş. adına 22.06.2020 tarih ve 24951361-255.01.02.E.4769 sayılı izni ile ESTABOOM tarafından düzenlenmektedir.
2. 29.06.2020, SAAT 07.00 – 30.07.2020, SAAT 02.00 tarihleri arasında Türkiye Geneli’nde tüm Watsons mağazalarından veya www.watsons.com.tr internet adresinden tek seferde 30 TL ve katları tutarında (her 30 TL’lik alışveriş için 1 çekiliş hakkı) deodorant (sprey, roll-on ve stick) ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı satın alan Watsons Card sahipleri kampanyaya katılacaktır.
3. Talihliler 18.08.2020 saat:14:30’da ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ OTOMOTİV SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Ecza Sok. Pol Center K:0 KNo:4 DNo:1 Levent İstanbul (Estaboom Toplantı Salonu) adresinde noter huzurunda halka açık olarak çekilişle belirlenecektir.
4. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 10 kişi 13.300,00 TL değerinde Iphone 11 Pro Max 256 GB (Hat ve Kart Hariçtir) ikramiyesi kazanacaktır. (Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir)
5. Kazanan talihliler, 21.08.2020 tarihli Birgün Gazetesi’nde ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden A.S.WATSON GÜZELLIKVE BAKIM ÜRÜN. TİC. A.Ş. sorumlu tutulamaz.
6. 05.09.2020 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 20.09.2020 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez.
7. Kampanya Watsons Card sahibi müşterilere yöneliktir.
8. Çekilişe hak kazanmak için Watsons Card aktivasyonunun tamamlanmış olması gerekmektedir.
9. Ad ve soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Watsons Card sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.
10. Watsons Card aktivasyonunu tamamlayarak, 30 TL ve katları tutarında deodorant (sprey, roll-on ve stick) alışverişi yapmak kampanyaya katılım için yeterlidir. Ayrıca bir işleme gerek bulunmamaktadır.
11. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden müşterilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir.
12. İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur.
13. A.S.WATSON GÜZELLIKVE BAKIM ÜRÜN. TİC. A.Ş. sisteminde yer alan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcı sorumluluğundadır.
14. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
15. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
16. Kampanyaya ESTABOOM çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
17. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

İndirim kodu watsons.com.tr’den yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Verilen kodlar kişiye özeldir ve sadece 1 kere kullanılabilir. Sepet ekranında indirim kodu kullan butonuna tıklanarak girilen kodlar kullan butonuna tıklandığı zaman aktif hale gelecektir. İndirim kodu sadece watsons.com.tr’de geçerlidir, Watsons mağazalarında kullanılamaz. İndirim kodu Zubizu mobil uygulamasından alınabilir. Bu kampanyadan işlem başına en fazla 20.000 ZUBİZU puan kazanabilirsiniz. ZUBİZU kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.Axess Mobil’e özel 1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında Watsons mağazalarından ve watsons.com.tr’den yapacağınız bir defa 150 TL ve üzeri harcamaya 15 TL chip-para sunulmaktadır. Kampanyaya katılmak için, Axess Mobil üzerinden, ilk harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir. Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz. Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank kart ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess ve ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir. Kampanya peşin işlemlerde geçerlidir. Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 15 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-paralar iade alınacaktır. Chip paranın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır. Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.