Dudak Kalemi

Daha dolgun dudaklara sahip olmak için dudak kalemi tercih edilir. Kalem uygulaması son derece kolaydır. Dilerseniz ruj sürüp ardından dudak çerçevesi üzerinde kalemi gezdirebilirsiniz. Dilerseniz de kalemi ruj uygulaması sonrasında dağılmayı önlemek için tercih edebilirsiniz. Daha dolgun dudaklara sahip olmak isteyenler, dudak kalemi uygulayarak daha çarpıcı bir görünüm elde edebilir. Watsons'ta aradığınız özellikte dudak kalemlerini bulabilirsiniz.

Dudak Kalemi Dudakları Daha Büyük Gösterir mi?

Küçük dudaklara sahipseniz ve dudaklarınızı olduğundan daha büyük göstermek istiyorsanız kalem kullanabilirsiniz. Ruj sürdükten sonra dudak çerçevenize kalem sürebilir veya ruj sürmeden önce çerçeveyi belirginleştirip daha sonra ruj uygulayabilirsiniz. Flormar dudak kalemi çeşitleri ile daha büyük bir dudak görünümüne kavuşabilirsiniz.

Dudak Kalemi Renk Tercihi Nasıl Olmalı?

Dudaklarınız için kalem tercih ederken rujunuz ile aynı renkte olmasına dikkat etmelisiniz. Daha doğal bir görünüm oluşması ve dudaklarınızdaki makyajının göz yorucu olmaması açısından, ruj ile aynı renkte ya da bir ton koyu kalem tercih etmelisiniz. NYX dudak kalemi çeşitleri ile ruj sonrası çerçeve yapabilir ve fırça yardımı ile ürünü kolayca dağıtabilirsiniz. Ten renginiz ile uyumlu bir renk kullanmanız doğal bir görünüm için oldukça önemlidir. Uzun süre kalıcı olan makyaj ürünleri her zaman kurtarıcınız olur. Gün içinde sürekli makyaj tazelemek zorunda kalmaz ve uzun süreli makyaj deneyimi yaşarsınız. Kalıcı dudak kalemi ile birlikte uygulama yaparak dudak makyajınızı uzun süre kullanabilirsiniz.

Daha Çarpıcı Dudaklar İçin Makyaj Önerileri

Dudaklarınız küçükse ve daha dolgun görünmesini istiyorsanız, ruj öncesinde dudak kalemi uygulayın. Doğal bir dudak makyajı için dudağınız ile aynı renk ya da 1 ton açık bir kalem tercih edin. Küçük dudaklara sahipseniz koyu renkli bir dudak makyajı, büyük dudaklara sahipseniz nude dudak makyajı uygulayın. Uzun süre kalıcılık için dudak makyajı öncesinde dudaklarınıza pudra sürün. Dudaklarda tercih edilen lipliner ile birlikte makyajınız daha uzun süre kalır. Maybelline dudak kalemi seçeneklerinin yumuşak kalem uçları uygulama kolaylığı sunarken ciltte tahriş yapmaz. Watsons'ta aradığınız markaya ait kalemi bulmanız çok kolay. Hemen alışverişe başlayarak indirimli fiyatlardan yararlanın.

Fiyata göre filtrele
  • 6,99 69,95

Dudak Kalemi