background image
Alışveriş Sepetim
Güneşsiz Bronzlaştırıcılar

Güneşsiz Bronzlaştırıcılar

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

FİYAT

Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
2 ürün
filtreler
 

Güneşsiz Bronzlaştırıcı Nedir?


Bronz cilt insanın kendini daha iyi hissetmesine, daha çekici ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Bu durum bilinç altında bronz görünmenin bazı kültürlerde yüksek statüye sahip olmakla da ilişkili olmasından kaynaklanabilir. Bronz görünmek için güneşe aşırı maruz kalma veya solaryum kullanımı, cildin zarar görmesine ve cilt kanseri riskinin artmasına neden olabilir. Bunun için güneşsiz bronzlaştırıcılar güvenli alternatifler olarak tercih edilir. Yani bronz görünmek birçok insan için çekici bir özellik olabilir, ancak sağlıklı bir cilt için güvenli yollar kullanmak önemlidir. Bronz görünmeyi seviyor ve istiyor ancak sağlıklı bir cilt için güvenli bir yol arıyorsanız güneşsiz bronzlaştırıcı sizin için iyi bir seçim olabilir. Güneşsiz bronzlaştırıcı ürünler ciltte kalıcı bir etki sağlamaz. Bazı ürünler kullanım özelliğine göre birkaç ün süre süre uygulama ve birkaç günlük bir kalıcılık sağlasa da bu uzun vadeli bir durum değildir.

 

 

Güneşsiz Bronzlaştırıcı Krem Nasıl Kullanılır?


Güneşsiz bronzlaştırıcı kremler sayesinde cilde doğal bir bronzluk sağlayabilirsiniz. Bu kremleri kullanırken dikkat edebileceğiniz birkaç detay sayesinde yapay olmayan bir bronzluğu kolayca elde edebilirsiniz. İlk olarak cildinizi temizlemelisiniz. Güneşsiz bronzlaştırıcı krem uygulamadan önce cildinizi temiz olursa bu ürünün daha iyi emilmesine ve homojen bir bronzluk oluşmasına yardımcı olacaktır. Ürünü uygulamadan önce cildinizi temizleyin ve iyice kurulayın. Bu noktada cildinize peeling yapmak etkiyi artıracaktır. Peeling, kese gibi ürünler cildinizdeki ölü deriyi arındırır. Güneşsiz bronzlaştırıcı, cildin en üst katmanındaki ölü deriye tutunacağı için ne kadar temizlenmiş ve arınmış bir cilde uygulanırsa o kadar kalıcı ve doğal olur. Ardından yine en az cildinizin temiz olması kadar etkili olacak bir püf noktası: cildi nemlendirmek. Cildiniz kuru olduğunda bronzlaştırıcı kremin eşit bir şekilde dağılması zorlaşabilir. Cildinizin kuru olduğu alanlara bir nemlendirici uygulayarak bu sorunu kolaylıkla çözebilirsiniz. Bu iki aşamanın ardından güneşsiz bronzlaştırıcı kremi uygulayabilirsiniz. Kremi avuç içlerinize dökerek veya bir aplikatör yardımı yani fırça uygulayabilirsiniz. Sonrasında ürünü cildinize uygulamaya başlayabilirsiniz. Cildinize yayarken yüz, boyun, kollar, bacaklar ve göğüs bölgesi gibi bronzlaşmasını istediğiniz bölgelere uygulayabilirsiniz. Uygulama esnasında doğal bir görünüm için kullanacağınız ürünün miktarına, sürerken cildinizdeki bitişine dikkat etmelisiniz. Bitiş yerlerindeki geçişlerin yumuşak olması da doğal bitiş sağlamak için önemlidir.
Bronzlaştırıcı kremlerin etki süresi, ürünün markasına ve cilt tipinize bağlı olarak değişebilir. Kullanım talimatlarını okumalı ve önerilen süre boyunca ürünü cildinizde bırakmalısınız. Bazı bronzlaştırıcı kremler, cilt renginin koyulaşması için birkaç uygulama gerektirebilir. Ürünün etki süresi bittikten sonra, gerektiği kadar sıklıkla tekrar uygulama yapabilirsiniz.

 

 

 

 

Güneşsiz Bronzlaştırıcı Kalıcı mı?


Güneşsiz bronzlaştırıcılar ciltte kalıcı değildir. Bu ürünler, ciltte bronz bir renk oluşturmak için cildin üst katmanlarına geçici olarak etki eden kimyasal bileşenler içerirler. Bunun için bronzlaştırıcı kremlerin etkisi birkaç gün sürse de genellikle bir haftadan daha uzun ciltte kalamazlar. Cildin ölü katmanıyla beraber vücut yüzeyinden temizlenirler. Güneş koruyucu ürünler kullanırken cildinizin bakımını da ihmal etmemeli ve cilt sağlığınız için mutlaka vücut bakım ürünleri ile bakım yapmalısınız.
Güneşsiz bronzlaştırıcıları düzenli olarak kullandığınızda, ciltte daha uzun süreli bir bronzluk oluşturabilirler. Güneşsiz bronzlaştırıcı kremler, cildin en üst katmanındaki ölü hücrelerin üzerinde bir bronzluk oluşturur. Bu hücreler doğal olarak döküldüğünde, bronzluk da kaybolur. Kısacası güneşsiz bronzlaştırıcılar kalıcı değildir ve etkisini bir süre sonra yitirirler. Yine de doğru şekilde kullanırsanız bu ürünler cildin doğal görünümünü iyileştirebilir ve bronz bir görünüm sağlayabilirler.

 

 

 

 

En İyi Güneşsiz Bronzlaştırıcılar


Güneşsiz bronzlaştırıcılar arasında birçok marka ve seçenek vardır. En iyi güneşsiz bronzlaştırıcıyı seçmek kişisel tercihlere ve cilt tipinize bağlıdır. Farklı cilt tipleri farklı şekillerde tepki verebilir ve bu da bronzlaştırıcı ürünlerin sonucunu etkiler. Kuru bir cildiniz varsa ona uygun bir ürün seçmelisiniz. Kuru ciltlere özel yoğun nem içerikli güneşsiz bronzlaştırıcı ürünler iyi bir seçim olabilir. Bu ürünleri kullanmadan önce mutlaka cildinizi nemlendirmelisiniz. Kuru cilde uygulanacak bir güneşsiz bronzlaştırıcı doğal görünümden uzak, dalgalı ve yapay bir bronzluğa neden olur. Sadece kuru ya da yağlı cilt değil hassas bir cilt de yine dikkat edilmesi gereken bir cilt tipi özelliğidir. Bazı ciltler güneşsiz bronzlaştırıcı ürünlere karşı daha hassas olabilir. Özellikle, hassas ciltlerde cilt reaksiyonları veya alerjik reaksiyonlar oluşabilir. Bu nedenle, hassas cilt tipine sahip kişiler, güneşsiz bronzlaştırıcı kullanmadan önce ürünü test ederek küçük bir alanda denemelidirler. Eğer cildinize uygun bir ürün seçerseniz ürünün daha iyi nüfuz etmesini ve istenilen sonucu vermesini sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

Güneşsiz Bronzlaştırıcı Markaları


Gelişen teknoloji sayesinde kozmetik dünyası da büyük bir değişim içerisindedir. Her gün yeni bir ürün popüler olurken kozmetik markaları da bu ürünleri üreterek trendleri takip eder. Her marka kendine has özelliklerine uygun ürün geliştirir. Bunun için hangi ürüne ihtiyacınız olursa olsun kalitesinden emin olduğunuz markaları tercih etmelisiniz. Sonuçta cildinize temas edecek her ürün cilt sağlığınızı etkiler. Eğer bunu düşünmeden seçim yaparsanız cildinize vereceğiniz zararın geri dönüşü olmayabilir. Güneşe maruz kalmak cilt kanseri riski gibi büyük ve tehlikeli sonuçlar doğurduğu için güneşsiz bronzlaştırıcılar gibi alternatifler geliştiriliyor. Ancak kalitesiz marka ve yanlış ürün seçerseniz başka cilt problemlerinin yaşanmasına sebep olabilirsiniz. Güneşsiz bronzlaştırıcıların günümüzdeki popülerliği, birçok kozmetik markasının bu alanda yeni ürünler sunmasına yol açtı. Artık birçok farklı güneşsiz bronzlaştırıcı ürünü ve markası mevcut ve her geçen gün daha fazla kişi bu ürünleri kullanıyor. İnsanlar bu ürünleri sevdikçe markalar da içeriklerini geliştirip, değiştirip her gün yeni bir formülle ürettikleri ürünler piyasaya sunuyor. Son zamanlarda ışıltılı güneşsiz bronzlaştırıcılar oldukça seviliyor.

 

 

 

 

Güneşsiz Bronzlaştırıcı Fiyatları


Tatilin son günündeymişsiniz kadar bronz, az evvel duş almışsınız ve cildinizi nemlendirmişsiniz kadar sağlıklı ve enerjik bir görüntü için günler boyu süren bir tatile ve saatlerce güneş altında kendinizi kremlemenize gerek yok. Cildinizin ışıl ışıl ve bronz görünmesini sağlamak için güneşsiz bronzlaştırıcı kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin cilt tipinize uygun olması gerekir. Ayrıca doğal içerikli ürünler tercih etmeniz cildinize verdiğiniz değeri artırır. Saatlerce güneşe maruz kalmayarak koruduğunuz cildinizi iyi içeriği olmayan bir ürün kullanarak yıpratmamalısınız.
Normal, kuru, yağlı ya da hassas cildinizi güneşsiz bronzluğa kavuşturmak için en iyi içerikli ürünleri avantajlı fiyatlarla Watsons’ta bulabilirsiniz. Güneş kremi, losyon, nemlendirici, serum, temizleyici, güneşsiz bronzlaştırıcı ve daha pek çok kişisel bakım ürünleri arasından ihtiyacınız olan tüm seçenekleri uygun fiyatlarla satın almak için web sitemizi ya da mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *
Bir kod girin. *
Üye ol butonuna tıkladığında kayıt sözleşmesini kabul etmiş olacaksın.