background image
Alışveriş Sepetim
Genital Bölge Temizlik ve Bakım Ürünleri
 

Genital Bölge Temizlik Ürünleri


Kadın bakımındaki en hassas detaylardan biri olan genital bölge temizliğinin iyi şekilde yapılabilmesi için doğru ürünlere ulaşılması gerekir. Siz de farklı markaların hassas içerikli intim jel ve diğer genital bölge temizlik ürünlerine sahip olmak için Watsons’a bakabilirsiniz.


Genital Bölge Temizleyici Kullanımı


Dış genital bölge temizliğinde vajinal mikrofloranın dengesini bozmayacak ürünlere yönelebilirsiniz. Bu açıdan pH dengesi 3.8 ile 4.5 arasında değere sahip bir genital bölge temizleyici jeli seçmeniz önerilir. Aloe vera yaprağı suyu ve rahatlatıcı antibakteriyel etkiye sahip papatyanın aktif bileşenlerinden bisabolol içeren Sebamed intim jel, 3.8’lik pH değeri ile ilgilenebileceğiniz ürünler arasında yer alır. Jinekolojik testlerden geçmiş laktik asit içerikli nazik bir formüle sahip Nivea Intimo serisinin Sensitive, Mild ve Fresh Comfort seçenekleri ile aradığınız hassas bakımı kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Aloe vera etkisi ile tahrişten koruyan yapısı sayesinde Beauty Formulas Intimate Clean Wash serisi ya da Gvyna serisi, diğer jel yapıdaki temizleyiciler arasında yerini alır.


Özel Dönemlerinizde Genital Bakım Tercihleri

Kadınların en özel dönemlerinden biri olan menopoz evresinde de genital bakım temizlik ürünleri önemini korumaya devam eder. Bu evrede vajina giderek alkali hale gelerek 5 ve üzeri pH değerlerine çıkar. Enfeksiyonlara ve diğer etkilere karşı çok daha korunmasız hale gelebilir. Kadınların bu özel döneminde ihtiyaçlarını karşılayacak genital bölge temizleme jeli seçenekleri hijyen arayışlarına yanıt verir. Mukoza ekosisteminin fizyolojik dengesini gözeten, 6.8 pH değeri ile yatıştırıcı pantenol içeriği sayesinde Sebamed Intime Wash Menopoz ve benzeri ürünler, bu dönemi en rahat şekilde geçirmenizde size yardımcı olur. Geliştirilmiş formülasyonlar sayesinde menopoz sürecinin rahatsız edici etkilerine karşı günlük bakımınızı rahat bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Pratik Rahatlığı İle Öne Çıkan Diğer Genital Temizleyiciler


Gündelik hayatın koşuşturması içerisinde stres, sıcaklık gibi dış etkenler ve regl dönemleri sizi zorlayabilir. Kendinizi daha temiz ve zinde hissetmenizi kolaylaştıran genital temizleyiciler arasında intim sprey ve deodorantlar dikkat çeker. Beauty Formulas Feminine Intimate Deodorant, size bu tazeliği yaşatacak ürünler arasında yer alır. Tahriş etmeyen formülü ile intim bakımını yüzde yüz sağlayan Bioxi Intim Sprey, aradığınız hijyen hissini size sağlar. Genital bölge temizleme mendili ise gündelik kullanımda yanınızdan ayırmayacağınız pratik hijyen ürünlerinin başında gelir. Parfümlü ya da parfümsüz seçenekleri ile hassas bakımınızı sürdürebileceğiniz Watsons Intim Temizleme Mendili serisi ve Natracare Organik Intim Mendil benzeri alternatifler, alkol, SLS, paraben içermeyen formülleri ile tahrişi engeller, cildi rahatlatır. Sizi, hayatınızın her anında ferah ve rahat hissettirecek genital bölge temizlik ürünleri için Watsons’tan sipariş verebilirsiniz.