Saç ve Sakal Kesme Makineleri

Saç ve sakal tıraşınızı istediğiniz gibi yapabilmenin yolu olan saç sakal tıraş makinesi çeşitleri Watson'ta! Babyliss, Fakir, Moser, Philips, Solingen, Wahl, Gillette gibi dünyaca ünlü ev elektroniği markasının tasarladığı tıraş makineleri, onlarca farklı fonksiyonu ve kesim formatıyla berberleri aratmayacak kadar etkili performans gösteriyor. Şekillendirme konusunda usta olan makineler, dilediğiniz saç ya da sakal numarasında kesim yapabilme ayrıcalığı sunuyor.

Saç ve Sakal Kesme Makinesi ile Kesim Özgürlüğü

Genel olarak paslanmaz çelik materyallerden elde edilen bıçaklara sahip olan tıraş makineleri, çıkarılabilir başlık türleriyle birden fazla kesim ayarı kullanabilmenize olanak tanıyor. Kesme üniteleri yıkanabilir olarak tasarlanan ürünler, kullanıcılarına temizlenme kolaylığı sağlıyor. Yaklaşık 35-40 dakika boyunca aralıksız olarak çalışabilen saç sakal makinesi çeşitleri, kablosuz kullanım avantajıyla dilediğiniz her alanda özgürce tıraş yapabilmenizi mümkün kılıyor. Özellikle saç kesiminde saçın arka bölümünü tıraş ederken büyük kolaylık sağlayan tıraş makineleri, isteğe göre kablolu olarak da kullanılabiliyor.

Saç Sakal Kesme Makinesi Çeşitlerinin Özellikleri

Tıraş makineleri genellikle 8-10 saat aralığında şarj olurken bazı modeller daha kısa sürede hızla şarj olabiliyor. Ürünlerin şarj dolum seviyesini yeşil ve kırmızı ışıklar yardımıyla gösterebilen şarj göstergesi bölümleri bulunuyor. Bununla birlikte kesim hızı ve gücü için özel kademe seçimleri de yapılabiliyor. Ürünlerin üzerinde bulunan kademe düğmesi, 1 - 2 - 3 - Turbo gibi farklı kesim modları sunuyor. Farklı bıçak sayıları olan sakal ve saç kesme makineleri, en zorlu tüy ve kılların bile pürüzsüz bir şekilde temizlenmesini sağlıyor. Çekilme hissi yaratmadan tıraş olma imkânı sunan ürünler, hassas bıçak seçeneğiyle birlikte ''0'' numara tıraşlarda bile üstün başarı gösteriyor. Kıvrımlı hatlara sahip olan özel sakal bıçakları, burun altı ya da favoriler gibi kesilmesi zor olan bölgelerin kolaylıkla alınabilmesini sağlıyor.

Watson'a Özel Saç Sakal Makinesi Fiyatları!

Yardıma ihtiyaç duymadan kolayca tıraş olmanıza yardımcı olan saç sakal kesme makineleri ile kendi tıraşınızı kendiniz yapabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olan makineler, kaliteli materyalleri, kolay kavrama bölümleri, hafif yapıları ve performanslarıyla aradığınız tüm kolaylıkları bir arada sunuyor. Hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz tıraş makineleri, Watsons'ta oldukça ekonomik fiyat seçenekleriyle satışa sunuluyor. Saç ve sakal tıraşınızı kendiniz yaparak hem bütçenizi koruyabilir hem de tam istediğiniz gibi görünme deneyimini keşfedebilirsiniz. Siz de Watsons'ta yer alan tıraş makinesi seçeneklerinden kendiniz için en uygun olanını hemen sepete ekleyebilir, birbirinden avantajlı fiyat seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Saç ve Sakal Makineleri
Marka

Saç ve Sakal Makineleri

1 adet ürün bulundu
1 ürün'den 1-60 ürün gösteriliyor
  • Sıralama
  • 60 Adet Göster