Kategori

Oral-B

64 adet ürün bulundu
64 ürün'den 1-15 ürün gösteriliyor
  • Çok Satanlar

Oral B

Sağlıklı diş ve diş etleri için ihtiyaç duyabileceğiniz her üründe fark yaratan Oral B, zengin ürün yelpazesiyle Watsons'ta sizlerle! Günlük ağız bakım rutini, sağlıklı bir beden ve ruh için olmazsa olmazlar arasında sayılıyor. Tıp otoriteleri ihmal edilen ağız hijyeninin bedenin başka noktalarında da problem yaratabileceğini uzun yıllardır dile getiriyor. Son yıllarda yapılan araştırmalar, ağız hijyeninin insan psikolojisi üzerinde de pozitif etki yarattığını ispatlıyor.

Ağız Bakımının Değişmez Kahramanı: Oral B Diş Fırçası

Diş fırçalarında farklı hassasiyet seçenekleriyle ön plana çıkan ürünler, Oral B'nin ağzın her tarafına ulaşan tasarımlarıyla güçlendiriliyor. Doğru diş fırçalama alışkanlıklarıyla diş ve diş etlerinin temizliğinde fark yaratan bu ağız bakım ürününü, hijyenik bir kullanım için en az üç ayda bir değiştirmeniz tavsiye ediliyor.

Diş Etlerinin Yılmaz Koruyucusu: Oral B Diş İpi

Ağız bakım rutininde diş etlerinin önemi oldukça fazla. Sağlıklı bir dişin ancak sağlıklı diş etleriyle olabileceği ise yadsınamaz bir gerçek. Muhteşem bir gülümseme için diş etlerinize hak ettiği özeni gösterin ve düzenli diş ipi kullanımını alışkanlık haline getirin.

En İyi Bakımı İsteyenlere: Oral B Elektrikli Diş Fırçası

Söz konusu ağız sağlığınız olduğunda azla yetinmeyenlerdenseniz, Oral B şarjlı diş fırçası modelleri sizin için biçilmiş kaftan. Diş etlerine masaj yapabilen bu modeller, fazla basınç uyguladığınızda sizi uyararak diş etlerine zarar vermenizi engeller. Kolay kullanımıyla sıklıkla tercih edilen Oral B diş fırçası başlığı, sağlıklı bir kullanım için üç ayda bir değiştirilmeli.

Pratik ve Etkili: Oral B Pilli Diş Fırçası

Bu modeller görsel açıdan klasik diş fırçalarını andırsa da, kullanım kolaylığı ve kılların titreşimiyle sağladığı derin temizlik avantajları sayesinde, diş ve diş etlerine özen gösterenlerin bir numaralı tercihleri arasında yer alıyor. Kılları titreşimle maksimum performans göstermek üzere tasarlanmış fırçaları, kolay taşınabilir olma özellikleriyle birlikte günün ihtiyaç duyduğunuz her anında kullanabilirsiniz. Siz de sağlıklı diş ve diş etlerinin gücünü arkanıza alarak gülümsemenizi daha da parlatmak için, Watsons'ın geniş ürün yelpazesinden günlük rutininize en uygun modelleri bulabilirsiniz.