Powerbank

Sürekli gelişen teknolojiyle hayatınızı kolaylaştıran ürünlerden biri de Powerbank. Watsons'ta yer alan powerbank modelleri, ergonomik tasarımları, gelişmiş teknolojileri ve çok daha fazlasıyla gün içindeki şarj ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamayı başarıyor.

Samsung Powerbank Modelleri ile Tanışın

Samsung'un powerbank modelleri, geniş kapasiteleri sayesinde akıllı telefonlarınızı hızlıca ve kolayca şarj ediyor. Telefon modeline göre değişim gösterse de ortalama 2-3 defa akıllı telefonlarınızın bataryalarını tam dolduran ürünler, adaptif hızlı şarj teknolojileriyle de dikkatleri üzerine topluyor. Samsung'un 10000 mAh powerbank modelleri, aynı anda iki telefonu şarj edebilme özelliği ile öne çıkıyor. Bu sayede ürününüzü diğer sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.

Duracell Powerbank'ler ile Asla Şarjsız Kalmayın

Gücüyle ve dayanıklılığıyla bilinen Duracell, powerbank'leriyle de farkını ortaya koyuyor. Duracell powerbank modelleri, hem 2-3 defaya kadar şarj imkanı sunuyor hem de telefonlarınızı normalden çok daha hızlı bir şekilde şarj ediyor. Çift giriş sayesinde aynı anda birden fazla cihazı şarj edebilmenize imkan tanıyan ürünler, 24 saate varan ekstra kullanım süreleriyle de dikkatleri üzerine topluyor. Duracell powerbank'ler, önceden şarj edilmiş olarak sizlere ulaştırıldığından anında kullanım imkanı da sağlıyor.

Trust'un Powerbank'leriyle Telefonunuzu Hızlıca Şarj Edin

Trust, geniş kapasiteli powerbank'leriyle beğeni kazanıyor. 10000, 13000 ve 20000 mAh powerbank kapasiteleriyle Trust ürünleri, birkaç günlük şarj ihtiyacınızı tek başına sizlere sunuyor. Geniş kapasitelerinin yanı sıra ürünler, aynı anda iki adet cihazı şarj edebilmenize imkan sağlıyor. Akıllı telefon, tablet gibi sürekli şarja gereksinim duyan ürünlerinizin bataryalarını hızlı bir biçimde dolduran Trust Powerbank modelleri, LED ışık özellikleri, otomatik algılama fonksiyonları, akıllı koruma sistemleri ve çok daha fazlasıyla sizlere benzersiz yenilikler de sunuyor.

Watsons'ta Yer Alan Tüm Markaları Yakından Tanıyın

Watsons'taki farklı markalardan en iyi powerbank modelini kolayca bulabilirsiniz. Watsons'ta bulunan markalardan biri olan Dexim, geniş kapasiteli powerbank modelleriyle öne çıkıyor. Dexim powerbank ürünleri, cihazlarınızı birden fazla kez kolayca şarj edebiliyor. Fazla şarj koruması sayesinde cihazlarınızı koruyan ürünler, şarj durumu göstergeleri sayesinde ise kontroller yapabilmenize olanak tanıyor. Baseus powerbank modelleri, akıllı telefonlarınızı hem hızlı hem de kolay şarj ediyor. Kablolu şarj özelliğinin yanı sıra ürünler, kablosuz şarj teknolojileriyle de beğeni kazanıyor. Cihazlarınızı wireless bağlantısı üzerinden şarj edebilen ürünler, üç telefonu aynı anda şarj edebilmeleriyle ise kalabalık bir grubun tüm şarj ihtiyacını kolayca karşılayabiliyor. Watsons'ta yer alan tüm powerbank markalarını ve ürün çeşitliliklerini hemen inceleyebilirsiniz. Powerbank fiyatları, modelleri ve daha fazlasını kolayca görüntüleyebilir ve ihtiyacınız olan powerbank'i anında satın alabilirsiniz!

Marka