Bebek Pudraları ve Pişik Kremleri

Bebek bakımında en sık karşılaşılan sorunlardan birisi pişik problemidir. Pişik oluşumunu önleyen pişik kremi ve pudralar bebek bakım çantalarında en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Annelerin en çok dikkat ettiği noktalardan biri alt temizliğidir. Alt temizliğinde ise pişik kremi, kurtarıcı bir rol oynar. Bebek pişik kremi ile bebeğinizin cildini nemlendirebilir ve tahrişlerden koruyabilirsiniz. Nivea Pişik Kremi, Dalin Pişik Kremi, Desitin Pişik Kremi gibi markaların etkili ürünleriyle Watsons, bebek bakımında da yanınızda!

Doğallığın Mucizevi Etkisi

Pişik kremi, içindeki vitaminler sayesinde bebeğinizin cildini nemlendirir ve cildin gün boyu pürüzsüz kalmasına destek olur. Parfüm, renklendirici ve koruyucu madde içermeyen formülü sayesinde bebeklerin hassas cildine tam uyum sağlar. Her bez değişiminde bebeğinizin temiz cildine uyguladığınızda kısa sürede emilerek yapışkanlık hissi bırakmaz. Yumuşak yapısı sayesinde cilde homojen şekilde dağılır. Pişik oluşumunu engelleyen Bepanthol Pişik Kremi fiyat olarak erişilebilir olduğu için annelerin sık tercih ettiği bir ürün olarak öne çıkar. Cildi yenileyen ve kısa sürede onarım sağlayan bu pişik kremi ile cildin elastik yapısını korumaya destek olur. Bepanthol Bebek Pişik Kremi içindeki Provitamin B5 ile hassas bebek cildine pamuksu bir dokunuş yapar.

Bebek Cildi ile Mükemmel Uyum

Bebeklerin narin ve hassas cildine uyum sağlayan, nemlendiren ve hava geçişine izin veren Sebamed Pişik Kremi ile sorunsuz bir gün geçirebilirsiniz. Cildin doğal ph değerini korumaya ve cilt bariyerini onarmaya yardımcı bu pişik kremi ile bebeğinizin pamuksu cildini korumanız mümkün. Cildin gözeneklerini tıkamayan nemlendirici ürünler ile bebeğinizin cildini ekstra yumuşak hale getirebilirsiniz. Gün boyu bebek bezi içindeki cildi tazelemek ve ferahlatmak için Sebamed Pişik kremlerinden faydalanabilirsiniz.

Hassas Ciltler İçin Pamuksu Dokunuş

Yenidoğan bebeklerin zarif cildine uygun ürünler tercih etmek çok önemlidir. Johnsons Baby Pişik Kremi ve Bebek Pudrası ile bebeğinizin rahat bir gece geçirmesini sağlayabilirsiniz. Gerçek pamuktan elde edilen bebek pudrası ile bebeğinizin cildini tahrişlere karşı korumanız mümkündür. Boya içermeyen bu ürünler ile bebeğinizin sağlığını koruyabilirsiniz. Dalin Bebek Pudrası ile bebeğinizin cildinin gece boyu kuru kalmasını sağlayabilirsiniz. Fazla nemi anında emen ve kızarıklık görüntüsünü azaltan bebek pudraları, daha keyifli bez değişim zamanları sunar. Siz de bebeğinizin cildini korumak, cildi nemlendirmek ve pişik sorununu ortadan kaldırmak için pişik kremlerinden yardım alabilirsiniz. Bebeğinizin cildine ve ihtiyacınıza en uygun olan bebek pişik kremini Watsons’ta bulabilirsiniz.

Bebek Bakım ve Banyo
Marka
Fiyata göre filtrele
  • 18,75 109,50