background image
Alışveriş Sepetim

Çamaşır Yıkama

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

ALT KATEGORİ

KATEGORİ

FİYAT

Filtreleri sıfırla Doğrula
 

Çamaşır Yıkama Ürünleri


Çamaşır temizliğini kolaylaştıran ve mükemmel temizlik sağlayan ürünler Watsons'ta yer alır. Geniş ürün yelpazesi içinde leke çıkarıcılardan yumuşatıcı ve deterjanlara kadar elde ve makinede temizlik için çamaşır yıkama ürünleri bulunur. Hem renkli hem de beyaz çamaşırlar için sunulan farklı temizleyiciler, çamaşır yıkamayı zahmet olmaktan çıkaran pratik çözümler sunar.


Çamaşır Yıkamayı Kolaylaştıran Ürünler


Çamaşır temizleyiciler arasında çamaşır yıkama zahmetini en aza indiren yeni nesil ürünler bulunur. İşte yeni nesil çamaşır yıkama ürünleri:
-Koyu renk çamaşırlarda iz bırakabilen ve zor çözünen toz deterjanın yerini sıvı çamaşır deterjanı alır. Kullanıcılar sıvı deterjan ürünleri arasından konsantreleri seçerek, daha az ürünle aynı etkiyi alabilir.
-Farklı renklerdeki çamaşırların renkleri karışmadan bir arada yıkanmasını sağlayan renk koruyucu mendiller pratik çözüm ürünleri arasında sıralanabilir.
-Çamaşırların uzun süre güzel kokması sprey çamaşır kokularıyla tamamlanır. Yumoş sprey, çamaşırlarda mis gibi kokular bırakarak temizlik etkisini çok daha uzun süre hissetmenizi sağlar.
-Çamaşır yıkarken doğal içeriklerden yana olan, aynı zamanda makine temizliğinin kolaylığından ödün vermek istemeyenler için tasarlanan granül sabun ürünleri, sabun temizliğini çamaşır makinesi konforu ile bir araya getirir.
-Çamaşırlarda mükemmel hijyen sağlayan çamaşır suyu ürünleri ve beyazlık etkisi sunan beyazlatıcı mendiller, çamaşır temizliğinde leke çıkarma zahmetini ortadan kaldırır.


Ekonomik ve Pratik Ürünler


Çamaşır temizliğinde son yıllarda konsantre ve çevre dostu ambalajlı ürünler dikkat çeker. Yedek şişe olarak alınan ve çevre dostu ambalajı sayesinde %50 daha az plastik içeren özel paketler deterjan markaları arasında hızla yaygınlaşmaktadır. Konsantre deterjanlar ise daha küçük şişelerde ve daha az plastik kullanılarak ambalajlanan paketlerde sunularak, diğer ürünlerle aynı oranda etki vadeder. Konsantre yumuşatıcı veya deterjan kullanmak, aynı zamanda depolama alanından da tasarrufa imkan tanır.En İyi Markalar Bir Arada


En iyi markaların en yeni ürünleri, Watsons'ta kullanıcılarla buluşur. Sabun temizliği isteyenler için Duru granül sabun, deterjanlar arasında yer alır. Duru granül matik, güvenle çamaşır makinelerinde kullanılarak doğal temizliğin formülünü verir. Çamaşır suyu kullanırken akıp gitmesini istemeyenler Domestos çamaşır suyu çeşitlerinin yoğun kıvamı sayesinde hem yüzeylerde hem de beyaz çamaşırlarda hijyenin keyfini sürer. Konsantre deterjanlarda Omo sıvı deterjan, Persil sıvı deterjan ve leke çıkarıcı etkisiyle ünlü Ariel sıvı deterjan ürünlerinin yanında renk korumada başarılı olan Perwoll sıvı deterjan da bulunur. Çamaşırlarda uzun süre etkili yumuşaklık için de Yumoş yumuşatıcı veya Vernel yumuşatıcı çeşitleri arasından seçim yapılabilir.
Yumuşatıcı ve deterjan fiyatları, ürünlerin gramajlarına, konsantre etkilerine, ambalajlarına göre farklılık gösterir. En iyi temizlik sağlayan, çamaşır yıkamayı daha pratik hale getiren yeni nesil ürünler ayrıcalıklı alışveriş seçenekleri ile Watsons'ta sizlerle. Ürünleri inceleyebilir, hemen sipariş oluşturabilirsiniz.
Makinenize uygun bulaşık yıkama ürünlerini Watsons'ta kolaylıkla bulabilir ve konforlu bir yaşama adım atabilirsiniz.

Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *