background image
Alışveriş Sepetim

Bulaşık Yıkama

filtreler

STOK DURUMU

KATEGORİ

FİYAT

ALT KATEGORİ

Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
3 ürün
filtreler
Watsons Club ile
loyaltycard
( 0 )
Watsons Club ile
loyaltycard
( 0 )
Watsons Club ile
loyaltycard
( 0 )
1
 

Bulaşık Yıkama Ürünleri


Mutfak eşyalarınızın hijyeninden sorumlu olan bulaşık yıkama ürünleri, birbirinden farklı özellikleri ile Watsons'ta sizi bekler. Makinenizi ve eşyalarınızı koruyan ürünler, hayat standardınızı yükseltir. Konfor ve sağlığınız için üretilen bulaşık makinesi deterjanı çeşitleri geniş bir yelpazeye yayılır.


Bulaşık Deterjanı Nasıl Seçilir?


Deneme yanılma yönteminin etkili olduğu bulaşık yıkama ürünleri seçimi makine, tasarruf, içerik, performans ve kullanım kolaylığı gibi kriterlere göre farklılık gösterir. Bulaşık yıkama ürünlerinin içeriği, bulaşıkların temizlenme performansını doğrudan etkiler. Bulaşık makinesi tableti çeşitlerinin cam eşyalarınızı çizmemesi, bulaşık ya da deterjan kalıntısı bırakmaması oldukça önemli faktörlerdir. Bulaşıklarınızı nazik bir şekilde temizleyen bulaşık sabunlarının sıcak su altında kolay durulanması sudan tasarruf etmenizi sağlar. Ürünlerin miktar ve fiyat dengesi de tercihlerinizde belirleyici rol oynar. Bulaşık deterjanı fiyatları miktarı açısından incelendiğinde geniş bir çeşitliliğe sahiptir.


Bulaşıklarınızı Parlatan Ürün Çeşitliliği


Bulaşık yıkama ürünleri form, miktar, kullanım alanı ve özellik bakımından zengin alternatifler sunar. Finish Quantum tablet ve sıvı bulaşık deterjanı çeşitleri ile bulaşıklarınızı temizleyebilir, hijyenik bir ortam yaratabilirsiniz. Kullanışlı bir bulaşık makinesi için gereken özelliklere sahip olan Fairy Platinium ve Fairy Platinium 90, sizi doğru seçimi yapmanız için yönlendirir. Bulaşık yıkama ürünleri içerisinde yer alan Finish tablet, kurumuş lekeleri sudan geçirmenize gerek kalmadan temizler. Maksimum gücü ile çok yönlü bir temizlik sunan ürün, güvenilir bir kullanım sağlar. Fairy tablet sayesinde, yemek kalıntıları kolaylıkla temizlenirken bulaşıklarınızın matlığı da ortadan kalkar. Bulaşık yıkama ürünleri, elde yıkama seçenekleri ile de dikkat çeker. Bulaşık sabunu çeşitleri ile bulaşıklarınızın lekelerini kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Mutfak eşyalarınızın elma ya da portakal kokmasını isterseniz, Fairy sıvı bulaşık deterjanı tam size göre! Zengin ürün çeşitliliği arasında yer alan Pril bulaşık deterjanı da yanmış ve yerleşmiş yemek kalıntılarını özel teknolojisi ile temizleyerek yüzünüzü güldürür.Hijyenin Adresi Bulaşık Makinesi Temizleyicisi


Bulaşık makinenizi temizleyerek, uzun ömürlü ve verimli bir yıkama süreci geçirebilirsiniz. Bulaşık yıkama ürünleri arasında bulunan makine temizleyicileri, üstün koruma sağlayarak bulaşıklarınıza hijyenik bir ortam oluşturur. Pril tablet, makinenizi etkileyici bir şekilde temizlerken ışıltılı bir sonuç ile de karşılaşmanızı sağlar. Pril bulaşık makinesi deterjanı, birbirinden farklı çeşitleri ile hayatınızı önemli ölçüde kolaylaştırır. Yenilikçi fikirleri ile dikkat çeken Calgon tablet, bulaşık sorununu kısa sürede çözer. Finish Çift Etkili Makine Temizleyici, bulaşık makinenizi derinlemesine temizlediği gibi cihazın bakımını da yapar. Su pervanesi, filtre ve gider borusu gibi parçaların temizliğini gerçekleştirerek ömrünü uzatır. Watsons'ta yer alan yıkama ürünleri ile bulaşıklarınız yeni gibi olur.

Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *